Skoči na vsebino

Husqvarna Norden 901 2021


HyperJack
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Povezave: Spletna stran NORDEN 901 klik Uporabniški priročnik: klik  FB grupa Norden901 klik

0Q0A2728.thumb.jpg.27cb49dfee9c339123ac835beb520591.jpg

 

Priporočene objave

Upam, da so vsi zainteresirani, kot tudi nezainteresirani, slišali gong (eno uro nazaj), ki je označil novo rundo v permanentnih bitkah...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajdovcu je njegov najbolsi prjatu ze zdavnaj povedal da je za starejse gospode primeren samo bmw,vse ostalo je za studente,nikakor si ne more zapomnit.🤣

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, luxsa pravi:

No,danes sem naredil cca 200km s testnim nadstrojem takorekoc gs killerjem, simpaticen motor,lepo vodljiv,da se ga lepo preganjat po ovinkih,kljub vsemu pa ko sem se vsedel nazaj na gs, sem vedel zakaj sem ga drago placal,ajdovc ne nabiji. 😂

Imata pa GS in Norden nekaj skupnega....pri obeh pri novem motorju pušča hladilna tekočina :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, luxsa pravi:

No,danes sem naredil cca 200km s testnim nadstrojem takorekoc gs killerjem, simpaticen motor,lepo vodljiv,da se ga lepo preganjat po ovinkih,kljub vsemu pa ko sem se vsedel nazaj na gs, sem vedel zakaj sem ga drago placal,ajdovc ne nabiji. 😂

Ejga žabar, tvoj post je nabijanje, pa samotolažba zakaj si (preveč) odprl tošl :D (v prevodu nabijem te nekam :P )

ps. med nama...če bi jaz ene 3 ali 4 leta nazaj peljal 901 ali 790 al 890ktm, bi zapisal nekaj v stilu:

pa sej so fajn, sej neki dajo od sebe, ma ni mi všeč pokončno sedenje, ne sunejo toliko kot sx ali Đukec, natančnost vožnje po cesti ni primerjave s cestakom, sej lepo padejo v ovinek, ampak ko ga na polno prižgem ne vem točno kje bom vn prišel :D , skos se neki zibajo gor dol, da mam morsko bolezen, Ne ne ne..to ni zame...samo 3 al 4 leta nazaj. 

Danes imam dva podobna v garaži. :P

Al se staram, al pa sem se nečesa naveličal, pa mi je všeč nekaj drugega. Že ST motor je kompromis med cestakom in udobjem, adv z 21 col spredaj je kompromis med cesto in terenom, enako velja za 50:50 gume. Samo, da se lahko zapodim v vsako grmovje in vsako cestico, mi pa tut nekaj pomeni. Pa da se po nji z lahkoto zapeljem, ne pa da mučim cestni motor in cestne gume.

Je pa res, da ko bom velik bom pa zihr GS ubodu. Ampak mora met vsaj 1ccm več kot 1301ccm. Ker na manj kot sem imel, pa ne grem. :P

 

 

pred 14 urami, MiNa pravi:

Muj motor je tanartabulš pa pika :naughty:

ja k maš Versisa. Prvi in edini pravi GS kiler :D

 

pred 54 minutami, HyperJack pravi:

Imata pa GS in Norden nekaj skupnega....pri obeh pri novem motorju pušča hladilna tekočina :D

 

Ej ti Woblar...nea nas zajebavlat :P

 

 

ne ne...GSom je že prej, pa še vedno niso problema odpravili :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ejga žabar, tvoj post je nabijanje, pa samotolažba zakaj si (preveč) odprl tošl :D (v prevodu nabijem te nekam :P )

ps. med nama...če bi jaz ene 3 ali 4 leta nazaj peljal 901 ali 790 al 890ktm, bi zapisal nekaj v stilu:

pa sej so fajn, sej neki dajo od sebe, ma ni mi všeč pokončno sedenje, ne sunejo toliko kot sx ali Đukec, natančnost vožnje po cesti ni primerjave s cestakom, sej lepo padejo v ovinek, ampak ko ga na polno prižgem ne vem točno kje bom vn prišel :D , skos se neki zibajo gor dol, da mam morsko bolezen, Ne ne ne..to ni zame...samo 3 al 4 leta nazaj. 

Danes imam dva podobna v garaži. :P

Al se staram, al pa sem se nečesa naveličal, pa mi je všeč nekaj drugega. Že ST motor je kompromis med cestakom in udobjem, adv z 21 col spredaj je kompromis med cesto in terenom, enako velja za 50:50 gume. Samo, da se lahko zapodim v vsako grmovje in vsako cestico, mi pa tut nekaj pomeni. Pa da se po nji z lahkoto zapeljem, ne pa da mučim cestni motor in cestne gume.

Je pa res, da ko bom velik bom pa zihr GS ubodu. Ampak mora met vsaj 1ccm več kot 1301ccm. Ker na manj kot sem imel, pa ne grem. :P

 

 

ja k maš Versisa. Prvi in edini pravi GS kiler :D

 

Ej ti Woblar...nea nas zajebavlat :P

 

 

ne ne...GSom je že prej, pa še vedno niso problema odpravili :P

 

Nč ne wobla več, sem gumo obrnu, tko mi ni blo treba dat 50g uteži ampak samo še 20g. Zdej gre dobr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, HyperJack said:

mata pa GS in Norden nekaj skupnega....pri obeh pri novem motorju pušča hladilna tekočina :D

 

Men nc ne pusca,zdej al je ze use vn stekl,al pa je tolk dobr narjen.  😁

1 hour ago, DAMI34 said:

Je pa res, da ko bom velik bom pa zihr GS ubodu. Ampak mora met vsaj 1ccm več kot 1301ccm. Ker na manj kot sem imel, pa ne grem. :P

Ne,gs zihr ni zate, ti si bol student ,zacni za duceta sparat,17000 jurja,glihkar ogledoval. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, luxsa pravi:

 

Ne,gs zihr ni zate, ti si bol student ,zacni za duceta sparat,17000 jurja,glihkar ogledoval. 😁

a rabim šparat? Sej nisem vsega za GSa dal, sem kupil Norden 901 pa še je ostalo.

 

pred 41 minutami, HyperJack pravi:

Nč ne wobla več, sem gumo obrnu, tko mi ni blo treba dat 50g uteži ampak samo še 20g. Zdej gre dobr :P

tut men ne pušča več. so dal novo cev, novo objemko in nov pokrov termostata :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še nism opazu, da bi mi hladilna puščala. Res pa je da še nism velik gledu, če mi. 

Sem pa na ebay naroču plato za kovček, pa se je izkazalo, da je prevarant. Zdej me pa zanima če se da to kupt kje v SLO? Paše pa od ktm 790\890. Sm sprašval pri motoxgeneration, pa še niso mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Jest še nism opazu, da bi mi hladilna puščala. Res pa je da še nism velik gledu, če mi. 

Sem pa na ebay naroču plato za kovček, pa se je izkazalo, da je prevarant. Zdej me pa zanima če se da to kupt kje v SLO? Paše pa od ktm 790\890. Sm sprašval pri motoxgeneration, pa še niso mel.

katero plato?

Givi dobiš pri TCju.

Saj ne pušča vsem. Meni je prvič pri 3500kmjih. Smo potisnili objemko in je bila zadeva suha nekaj 100kmjev in se ponovno pokazala po kakem jurčku. Niti hladilne ne manjka v ekspanzijski.

Opazil pa sem, ker sem namensko kontroliral, ker smo bili tako zmenjeni. torej šus plata stran, pa ležat pod motor in z lučko svetit, kjer je puščalo. Saj so fotkr objavljene.

Nisem pa edini, ki so mu potiskali objemke.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/3/2022 at 9:16 AM, HyperJack said:

Imata pa GS in Norden nekaj skupnega....pri obeh pri novem motorju pušča hladilna tekočina :D

 

Saj tebi tudi na 701. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

 

DSC01890_1200x.jpg

ta pa ni za kufre, lahko pa pravo plato za kufer gor našraufaš. Če je s powerpartsa potem lahko naročiš pri Selesu al pa iz Nemčije.

https://ktm-versand.de/en/powerparts/luggage/44698/top-case-carrier

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

ta pa ni za kufre, lahko pa pravo plato za kufer gor našraufaš. Če je s powerpartsa potem lahko naročiš pri Selesu al pa iz Nemčije.

https://ktm-versand.de/en/powerparts/luggage/44698/top-case-carrier

Hvala ja. Po dolgem času sm mal "pointernetal" za top case. Tole , kar si mi dal link, sm ravnokar naroču, pošljejo hitro. Tko da hvala. Sej kufra ne bom velikrat rabu, edin ce bomo šli kej na jadranko za kak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, skalar36 pravi:

Hvala ja. Po dolgem času sm mal "pointernetal" za top case. Tole , kar si mi dal link, sm ravnokar naroču, pošljejo hitro. Tko da hvala. Sej kufra ne bom velikrat rabu, edin ce bomo šli kej na jadranko za kak dan.

ja, ampak tale plata ni za kufr, to pomeni da rabiš še nosilno plato za tip kufra, ki ga boš dal.

Mislim, da ma Shad dokaj enostavne rešitve, al pa Givi.

https://www.shad.es/es/shad-world/productos/fijaciones/husqvarna/norden-901/2022/c12mar49mod938mot6554/

https://www.shad.es/descargas/shad7982.pdf

a_shad10582.jpg.70c15e3d833d040ab5d9245a512437c8.jpg

 

Kufer itak izberež po želji, ker so plate za vpetje tipske.

Al pa GIVI vzameš. Jaz sem kar snel nosilec s 790ke in dal na huso.

Torej givi nosilci+tipska plata za tip kufra paše.

V Sloveniji maš kar nekaj prodajalcev shada.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

ja, ampak tale plata ni za kufr, to pomeni da rabiš še nosilno plato za tip kufra, ki ga boš dal.

 

 

To pa vem ja. Givi gledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

To pa vem ja. Givi gledam.

če gledaš givi je dovolj tale nosilec:

zadeva ni točno taka kot na sliki. Sta pa dva L profila in gor našraufaš plato za tip kufra kot boš dal.

 

s-l1600.thumb.jpg.e9931cd568ed79aa1fc886952b4a2520.jpg

takole izgleda, to mam jaz

s-l1600 (1).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 6. 2022 ob 16:25, krucymucy pravi:

Saj tebi tudi na 701. :)

Si me z nekom zamešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, HyperJack pravi:

Si me z nekom zamešal.

Najbrž je mislil gsa pa si ni upal napisat 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Najbrž je mislil gsa pa si ni upal napisat 😁

Itak, na GS.u je scalo od novega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Itak, na GS.u je scalo od novega. 

Dokler ščije veš, da je še nekaj hladilne v sistemu. :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ziher še vrži preko dve zatezne gurtne. Pol bo do Jesenic sigurno ostal gor 😂😂😂

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Za ziher še vrži preko dve zatezne gurtne. Pol bo do Jesenic sigurno ostal gor 😂😂😂

Do jesenic, rabm še stranske kufre, pa tank torbo. :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!