Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Kakšno obutev im zdaj zadaj SX.... prejšnji so imeli 190/50 kolikor mi je znano. A so zdaj prešli končno na 190/55?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, skalaprava pravi:

Kakšno obutev im zdaj zadaj SX.... prejšnji so imeli 190/50 kolikor mi je znano. A so zdaj prešli končno na 190/55?

žal ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 12. 2019 ob 13:27, DAMI34 pravi:

Zdej pa ja. Prvi v Slo bo moj :P

 

Kva je zdej, eni jih že majo. ?️?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, hajamoto pravi:

Kva je zdej, eni jih že majo. ?️?

2020 zihr ne, ker še niti uradne predstavitve ni bilo. Drugače pa DKS je izjavil, da sem prvi naročil. Sem bil zraven Tomaža iz Elise, ko sva naročala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

2020 zihr ne, ker še niti uradne predstavitve ni bilo. Drugače pa DKS je izjavil, da sem prvi naročil. Sem bil zraven Tomaža iz Elise, ko sva naročala.

So že slike novih na dvorišču, Panigaz, dobava takoj.  Moto svet je zdej mav za cajtam, sicer pa tud mene mika da bi še tega probov. Prvega sem dobil 7.2.2011. Jest sm bil pa takrat verjetno prvi. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, hajamoto pravi:

So že slike novih na dvorišču, Panigaz, dobava takoj.  Moto svet je zdej mav za cajtam, sicer pa tud mene mika da bi še tega probov. Prvega sem dobil 7.2.2011. Jest sm bil pa takrat verjetno prvi. ??

aja, to ..na avto netu so samo 3je komadi in niti en ni na dvorišču. Internet pa prenese vse. tudi dobavo takoj.

ps. nisem naročil pri MSju ampak pri Elisi. Ako DKS mene laže, potem jaz dalje. Tako je rekla Vesna. Uradna predstavitev nekje januarja, dobave v februarju. Plus moj je SE Turer in ogrevane ročke..kar pomeni, da tut ni lahko prvi dostavljen, je bil pa prvi za 202o naročen.

Kar se tiče ciklistike in agregata pa naj bi bil za odtenek bolj polikan (ride by wire naj bi izničil tistega nekaj malega onoff efekta). Bomo videli kaj doprinese 0,5cm višje od tal in 2cm višji sedež, verjetno kaj dosti ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi ljubitelji Kawasakijev! Jaz imam tudi naročenega SX-a. Vendar modelsko leto 2019, ker je relativno ugodna cena za novega. Upam, da bom z njim zadovoljen, vsaj po komentarjih tega foruma sodeč. Nekateri po vaših postih sodeč, ste s tem motorjem že parkrat obkrožili naš planet, glede na km, ki ste jih prevozili.  Ker pa je pod to temo že skoraj vse napisano o tem modelu motornega kolesa, nimam kaj konkretnega več spraševat. Če pa me bo kaj zanimalo, ko bom naredil nekaj km, vas bom pa povprašal za kakšen koristen nasvet.

 

Sedaj vozim ZX6R 636 04, vendar je postal zame neudoben. Zato ga prodajam po ugodni ceni, če je kak interesent. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm pa mel oba 2011 in 2015 , pa zdj bo 2020 :P

ps. letošnjega še ni nikjer videti, (razen na sejmu) ne na cesti, ne dvorišču niti na yutubi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z njim zadovoljen boš JA :P

pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

jaz sm pa mel oba 2011 in 2015 , pa zdj bo 2020 :P

ps. letošnjega še ni nikjer videti, (razen na sejmu) ne na cesti, ne dvorišču niti na yutubi 

Ridecrew garage spremlja vsak tvoj korak :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2020 ob 9:19, HyperJack pravi:

Ridecrew garage spremlja vsak tvoj korak :)

 

Jest sem 100% prpraulen :P

20200117_161859.thumb.jpg.7003a7e066408d3a2ec80fa5f0247cf8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

Ene pet mescev se že " vala" ....

men se že 3 leta, zdej je pa čas počasi, da začnem uporabljat. :P

Boste kak ror delali za Sxa 2000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, DAMI34 said:

men se že 3 leta, zdej je pa čas počasi, da začnem uporabljat.

Boste kak ror delali za Sxa 2000?

o dear. :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kugelschreiber pravi:

o dear. :lol1: 

ni Dear, Ančka ga vala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turer paket naj bi imel tole v opremi:

 

The 2020 Ninja 1000SX marks the fourth generation of a successful sport touring platform. The
Ninja 1000SX Tourer Edition adds a 2x 28L integrated pannier system that is
colour-matched to the body of the bike and can be conveniently locked with the
ignition key. A larger windscreen and heated grips are fitted for even more
comfort; while the GPS bracket lets you mount your system of choice.

Na 12v vtičnico so očitno pozabili.

vir: kawa eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Ris pravi:

Na posnetku se vidi da ima pripravljeno za 12v vtičnico. Malo šraufanja pa je?

ti posnetki s sejma so kar tak mal mim. Če prebereš zgoraj napisano, da ima turer serijsko ogrevane ročke, pa pogledaš potem razstavne exponate, kjer jih nima noben, sta 2 možnosti:

je bil vzet normalen model, pa gor nabita šipca in kufri

ali zavajajo z zapisom na njihovi strani kawa.eu

Tudi ni problem v vijačenju, ali pa zvrtanju tiste luknje, želel pa bi da je turer pač turer in dobiš tisto kar turer rabi, torej 12v vtičnica je že nekaj čisto normalnega, da je. Na posnetkih so vsi brez.

tule se pa lahko vidi dodatna oprema, oziroma kako izgleda

https://www.kawasaki.de/de/accessories/model/Ninja_1000_SX/2020?UidCat=0031WQ&UidSubCat=03F8WlhZXFhaWllYWFlaWVpRXlBfXFw&CodeBaseInternal=0175MjBZWFha&Uid_Model=092EXApZDF9bDgsMXl4KXAlbXlELWwwOWFAOXAteDglRX10

 

V glavnem čakam uradno predstavitev in teste, kaj porečejo novinarji. Takole pa izgledajo ogrevane ročice (dodaten gumbek)

342302497_Breznaslova.thumb.jpg.600723a97d177320d13d7f4c8a1160be.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

ti posnetki s sejma so kar tak mal mim. Če prebereš zgoraj napisano, da ima turer serijsko ogrevane ročke, pa pogledaš potem razstavne exponate, kjer jih nima noben, sta 2 možnosti:

je bil vzet normalen model, pa gor nabita šipca in kufri

ali zavajajo z zapisom na njihovi strani kawa.eu

Tudi ni problem v vijačenju, ali pa zvrtanju tiste luknje, želel pa bi da je turer pač turer in dobiš tisto kar turer rabi, torej 12v vtičnica je že nekaj čisto normalnega, da je. Na posnetkih so vsi brez.

tule se pa lahko vidi dodatna oprema, oziroma kako izgleda

https://www.kawasaki.de/de/accessories/model/Ninja_1000_SX/2020?UidCat=0031WQ&UidSubCat=03F8WlhZXFhaWllYWFlaWVpRXlBfXFw&CodeBaseInternal=0175MjBZWFha&Uid_Model=092EXApZDF9bDgsMXl4KXAlbXlELWwwOWFAOXAteDglRX10

 

V glavnem čakam uradno predstavitev in teste, kaj porečejo novinarji. Takole pa izgledajo ogrevane ročice (dodaten gumbek)

342302497_Breznaslova.thumb.jpg.600723a97d177320d13d7f4c8a1160be.jpg

 

Te razumem, lahko bi bila že standardna oprema. Hočem povedat, da je predpriprava najbrž narejena, kabli pripravljeni, sam zmontirat vtičnico. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Ris pravi:

Te razumem, lahko bi bila že standardna oprema. Hočem povedat, da je predpriprava najbrž narejena, kabli pripravljeni, sam zmontirat vtičnico. 

verjamem, sej pravim, nekaj konfuznosti je, dokler ne bo moped zunaj uradno, potem bomo pa videli.

Hkrati pa bi pograjal DKS ker so res hudičevo malomarni/skopi/površni pri vseh opisih na internetu. Ja vem da se kawa sama prodaja, ampak malo boljšo internetno stran bi si pa že lahko omislili.

 

ps. lokacijo vtičnice so pa itak od mene kopirali, že leta 2011 sem jo imel točno tam, kjer je kao predvideno. :P

 

12111967_949109525158600_264250568067973560_n.jpg.392a992da8864c2e717e0a6d66ce0980.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

verjamem, sej pravim, nekaj konfuznosti je, dokler ne bo moped zunaj uradno, potem bomo pa videli.

Hkrati pa bi pograjal DKS ker so res hudičevo malomarni/skopi/površni pri vseh opisih na internetu. Ja vem da se kawa sama prodaja, ampak malo boljšo internetno stran bi si pa že lahko omislili.

 

Res je, DKS bi pa res mel porihtan stran?

Ko bo versys na servisu bom originalno 12v vtičnico zamenjal z tako. 

-1681399861-350188679.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mal skeptičen okrog teh USB vtičnic, mam raje "pameten" ponilec. Namreč nikol ne veš kok ta hudič pije štroma. Sej možno da je čisto ok, ampak jebiga, čimmanj električnih zadev dodatno je moj moto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2020 ob 18:36, hajamoto pravi:

So že slike novih na dvorišču, Panigaz, dobava takoj.  Moto svet je zdej mav za cajtam, sicer pa tud mene mika da bi še tega probov. Prvega sem dobil 7.2.2011. Jest sm bil pa takrat verjetno prvi. ??

press lanč :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!