Skoči na vsebino

Pametne ure


Priporočene objave

kupil sem jo ženi honor 5, pametno zapestnico. Dela kul. Ta bolš opcija na nji (uri ne ženi) je:

fajnd maj foun! :P

Baterija zdrži cca 14 dni

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno doma...ne tako fensi. Ne vem no...meni ne sede zadeva...al pa sem prebutast.

Stresa ne merim, ker se ga izogibam...korakov ne štejem...hodim dokler me ne bolijo noge, srčni utrip enako...ko ne morem več pač ne morem...za sms in ostale napise...preden najdem očala, najdem že telefon...ker sem star se zbujam pred alarmom... V bistvu mi je lažje uporabljat telefon...se pa vsem tem novotarijam raje izognem...100 lučk...100 problemov.

Je pa dejstvo, da so za nekoga te ure uporabne...sicer jih ne bi delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, BIF pravi:

Imam eno doma...ne tako fensi. Ne vem no...meni ne sede zadeva...al pa sem prebutast.

Stresa ne merim, ker se ga izogibam...korakov ne štejem...hodim dokler me ne bolijo noge, srčni utrip enako...ko ne morem več pač ne morem...za sms in ostale napise...preden najdem očala, najdem že telefon...ker sem star se zbujam pred alarmom... V bistvu mi je lažje uporabljat telefon...se pa vsem tem novotarijam raje izognem...100 lučk...100 problemov.

Je pa dejstvo, da so za nekoga te ure uporabne...sicer jih ne bi delali.

če ne najdeš telefona, ti ga pametna ura najde :P

men je fajn, ker imam kar precej sestankov in telefon na tiho, mi ura rahlo potrese in pokaže klic ali sms ...

25 let nisem nosil ure.. zdj mi je pa kr zanimivo .... mal me opozarja na razne stvari, ker itak pozabljam ;)

 

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

kupil sem jo ženi honor 5, pametno zapestnico. Dela kul. Ta bolš opcija na nji (uri ne ženi) je:

fajnd maj foun! :P

Baterija zdrži cca 14 dni

 

daj, ko mojo mal testiram in imam vse vklopljeno od GPS-ja, Wi-Fi, Bluetooth, vreme, psihofizićko stanje, učinkovitost spanja in itd itd ... 

v nedeljo zvečer sem jo napolnil ... po dveh dneh (včeraj) je bila na 50 % ... 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

če ne najdeš telefona, ti ga pametna ura najde :P

men je fajn, ker imam kar precej sestankov in telefon na tiho, mi ura rahlo potrese in pokaže klic ali sms ...

25 let nisem nosil ure.. zdj mi je pa kr zanimivo .... mal me opozarja na razne stvari, ker itak pozabljam ;)

 

daj, ko mojo mal testiram in imam vse vklopljeno od GPS-ja, Wi-Fi, Bluetooth, vreme, psihofizićko stanje, učinkovitost spanja in itd itd ... 

v nedeljo zvečer sem jo napolnil ... po dveh dneh (včeraj) je bila na 50 % ... 

 

isto, to je res dobra funkcija, sploh če foun nima led lučke za opozorila, pa ga potem stalno prižigaš in gledaš če je kaj. Tresenje ob dogodkih in izpis je super funkcija.

Kar pa se tiče iskanja, sej veš kake so ženske, 2 torbici, 5 vrečk, pol pa ne ve kam je foun založila, al v torbico al med pasjo hrano, al ga je pustila v kopalnici, ko je makeup popravljala, pa samo pritisne:

najdi moj foun! in takoj se foun zadere:

"AJM HIIIRR" :P

aja, pa porabo povečuje, sicer ne vem kako imaš ti na tvoji uri, predvsem funkcije, da se avtomatsko prižge, ko dvigneš roko, wifi itd..moja ma stalno drugače modrizob in povezavo, pa zdrži 14 dni

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

 

aja, pa porabo povečuje, sicer ne vem kako imaš ti na tvoji uri, predvsem funkcije, da se avtomatsko prižge, ko dvigneš roko, wifi itd..moja ma stalno drugače modrizob in povezavo, pa zdrži 14 dni

 

zihr ma več :ras:

GPS imam stalno vklopljen ... pa korake korakam, pa stalno osvežuje vreme .... skratka .. pametna ura kt pametna ura .. kaj ima vse, pa še sam ne vem ..

tlele vse piše ... itak jo še testiram in ugotavljam stalno nekaj novega 

https://www.samsung.com/si/wearables/galaxy-watch-active-r830/SM-R830NSDASEE/

p.s.

"kao" je pred enim mesecem šele ven prišla in bo še kar nekaj nadgradenj ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

itak jo še testiram in ugotavljam stalno nekaj novega 

Sj jutri ti bo spet vse novo. K vse pozabiš.?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Quest pravi:

Sj jutri ti bo spet vse novo. K vse pozabiš.?

noče mal korakov prenest iz prejšnjega dne :dry: ... noče glufat .. vsak dan od začetka :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA, uporabljam in sicer imam Samsung Gear S3 Frontier.

Popravljeno . Popravil Kričač
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin Fenix 3 Sapphir - prodajam in bom zamenjal za Fenix 6X Sapphire...

Ta  je dela enkratno, baterija še vedno držo kot nova.. Ampak človek se naveliča ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xiaomi Amazfit Pace.

Dela o.k. ... sam, ko laufam na Krim, pa če hočem pogledat , kolko ima pulza, moram nataknit očala... do takrat mi pa pulz že pade.... pol pa hočem naprej laufat z očali, da loh gledam na pulz, se pa ob kako korenino spotaknem, k na delč ne vidim dobro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam le Samsung Gear Fit2, fajn majhna samo jo uporabljam redko, ker si jo pozabim polnit. Največkrat pa gledam na njej stanje baterije....:cry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je da se to sploh imenuje pametna URA...ker kot kaže, je to vse samo URA ne več...mislim....kdo še sploh to nosi na roki, da bi gledal na uro. To bi moralo imet neko drugo ime....recimo MMZ...multifunkcijska-multimedijska-zapestnica...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, BIF pravi:

...mislim....kdo še sploh to nosi na roki, da bi gledal na uro. 

Jaz jo nosim občasno namesto ure samo je slabša, ker moram sukat zapestje, da se slika oz. ura prikaže...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js k sexam, lahko preverim pri ženi trenutni utrip in graf gibanja le tega....če ma uro na roki seveda :P (pa js njen foun v roki)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

js k sexam, lahko preverim pri ženi trenutni utrip in graf gibanja le tega....če ma uro na roki seveda :P (pa js njen foun v roki)

 

Preveri se graf gibanja z uro na lulčku ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, LunaticFringe pravi:

Preveri se graf gibanja z uro na lulčku ?

... to se da s funkcijo koraki... samo z 2 moraš delit...

...   :hmm: ...al pa tut ne... se ti bl fajn zdi, če si več ubodov naredu...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

Preveri se graf gibanja z uro na lulčku ?

men pokaže, da je mrtu :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pašček dej dol... Pa samo uro z elekrovezico fajn gor zategn... 

... Pa še lulo boš imel čez čas kot črnc.... Sicer ne bo tolk velik..... Črn bo pa ziher.... 

:lol1:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2019 ob 8:22, maus pravi:

Evo ... pa bom odpru novo temo .. ali uporabljate pametne ure .. mene je u soboto prijel in sem kupu pametno uro in se zdj z njo mal igram ... 

tole sm ubodu :

https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-watch-active2/

 

 

Sem mislo, da boš dal kakšno sliko gor, da se vidi, kako zgleda na roki. Jebeš to, če ni slike .... jaz sn tud tank kupu, pa se zdaj mal igram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kričač pravi:

Sem mislo, da boš dal kakšno sliko gor, da se vidi, kako zgleda na roki. Jebeš to, če ni slike .... jaz sn tud tank kupu, pa se zdaj mal igram.

...ekola. sem ga jest slikal...

Povezana slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!