Skoči na vsebino

Pametne ure


Priporočene objave

Fenix 5, kupil Novembra 2017, na zapestju 24/7, nobenih problemov, pa še vedno izgleda, kot nova.

PSX_20191111_102339.thumb.jpg.2ebe0bf0a31d4a0866905eefa348af21.jpg

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Andrejcer pravi:

Fenix 5, kupil Novembra 2017, na zapestju 24/7, nobenih problemov, pa še vedno izgleda, kot nova.

PSX_20191111_102339.thumb.jpg.2ebe0bf0a31d4a0866905eefa348af21.jpg

kolk ti baterija zdrži? si gledal že kaj za 6-tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baterija zdrži isto, kot ko je bila nova, približno dva tedna (+10 dni vedno), s tem da se ura redno uporablja, treningi skozi vso leto.

Year.thumb.PNG.b4f190b3f25fd5c612d16c0bbd6af5a5.PNG

O Fenix 6 nisem razmišljal, niti preverjal novosti glede novih modelov, saj sem s to uro čisto zadovoljen.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Andrejcer pravi:

Fenix 5, kupil Novembra 2017, na zapestju 24/7, nobenih problemov, pa še vedno izgleda, kot nova.

Samo na roki zgleda kot eno veliko breme?

Ashampoo_Snap_2019_11_11_15h44m21s_001_.png.fadcbd601b762e8cd8d50c94870c7d2c.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, vandrovec pravi:

Samo na roki zgleda kot eno veliko breme?

Ashampoo_Snap_2019_11_11_15h44m21s_001_.png.fadcbd601b762e8cd8d50c94870c7d2c.png

Sem slišal že dosti komentarjev na to temo, da jih bo velikost in posledično teža motila. Imaš tri velikosti Feniksa: S, navadno in X. "S" ponavadi izberejo ženske, navadno in "X" pa ljudje. (malo za šalo)

Jaz nimam širokega ali močnega zapestja, pa se spoloh ne zavedam, da imam uro na roki. Tudi med spanjem me ne moti. Je pa bil ravno eden izmed pogojev pred nakupom nove ure takrat, da ne bom ure polnil vsak drug dan. Sem prebral v temi, da imaš oz. si imel težave s tem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men zdrži, ko imam vse vklopljeno .. GPS, Wi-Fi, bluetooth, spanje itd itd ... dobre tri dni .. pa skoz čekiram kok sem pod stresom in utrip k se mi skoz vzdiguje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, tomaz69 pravi:

a tudi pr teh letih se ti skoz vzdiguje??

ja .. utrip :ras:  .. k spremlam na roki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem jest dobil v Soboto paket v nadeljo odpru in sm samo se pizdit zacel... Namrec imam Sunto spartan sport stara nekje dve leti in pol vse kul... Ampak ker lahko grem tudi laufat me moti telefon polek in sem si kupil Garmina Foreruner 645 music ker lahko nanj nalozis musiko in podobne reci. Odprem paket in je Garmin tako majhna da da zgleda na moji roki prou smesno.

IMG_20191110_151643.thumb.jpg.fbb088d8ee2a70e57ba7b1725c0dca9e.jpg

 

Zdej pa nevem kaj nj al nej jo prodam al obdrzim al....... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni v redu, da je majhna, sam nočem velikih ur? Te izbire bo vedno več, me zanima, kaj manjka npr. teli: huawei watch gt 2? Videti je v redu, sicer ni neka znamka pa dva tedna baterija zdrži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem do sedaj sem imel vedno velke ure bolj robuste tako da, ko jo dam na roko se je nikakor nemorem navadit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, vandrovec said:

A ni v redu, da je majhna, sam nočem velikih ur? Te izbire bo vedno več, me zanima, kaj manjka npr. teli: huawei watch gt 2? Videti je v redu, sicer ni neka znamka pa dva tedna baterija zdrži....

Baterija je svetovna v primerjavi z ostalimi "nekaj" dnevnimi. Ima pa čudne fore, oziroma čudno rešene zadeve. Recimo imaš "no disturb" mode, vklopiš, in vse kar si naredil je da si dal uro na tiho, da ne vibrira. Logično in smiselno bi bilo, da bi preko ure telefon dal na tiho .. torej greš na sestanek in moraš dat telefon in uro posebej na "tiho" .. maš meni "weather" in ti kaže kakšno je trenutno vreme in stopinje, napovedi za par dni vnaprej ni .. pogrešam še kakšne "quick replyje" na sms-e in klice, ala "sem na sestanku, pokličem nazaj"  .. še najbolj koristna je za "find my phone" in "flashligh" ..

Je pa ok kot športni tracker ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

ja .. utrip :ras:  .. k spremlam na roki :P

Ja kaj pa drugega? Kaj si imel v mislih? ? Namreč starejšim se pulz zelo redko preveč dvigne...z leti slabi srčna mišica in tudi pri športnikih se pri določenih obremenitvah pulz manj dviga 

 

Max su= 220-leta (Karvonen formula)

Max su = 217 – ( leta × 0.85) (formula po Miller- ju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, gasperX said:

Nevem do sedaj sem imel vedno velke ure bolj robuste tako da, ko jo dam na roko se je nikakor nemorem navadit.

To se bos navadil v enem tednu.

Drugače pa so velike ure moda zadnjega casa, približno tako kot veliki avti. Ampak saj poznas ono, mala cura velik avto in obratno.

Resno, od devetdesetih so zacele ure postopoma večati, to kar se danes zdi ura za malo zensko roko je bila takrat normalna moska ura. In razlog tici predvsem v bahaštvu lastnikov, ki so zeleli da kar cim vec ljudi vidi uro na njegovi roki. Tako da, manjsa ura ni nic manj robustna, pa se vsem sodelavkam bo jasno, kaj ti bignla...

 

have-noidea-who-that-quyin-a-tiny-car-is-but-ldo-28874213.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, tomaz69 pravi:

Ja kaj pa drugega? Kaj si imel v mislih? ? Namreč starejšim se pulz zelo redko preveč dvigne...z leti slabi srčna mišica in tudi pri športnikih se pri določenih obremenitvah pulz manj dviga 

 

Max su= 220-leta (Karvonen formula)

Max su = 217 – ( leta × 0.85) (formula po Miller- ju)

Stari, ne morš verjet, kaj vse se po 50 letih doživetja dviga. Kar se, se v stilu!! :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hehe, dobre ure imate folk, ampak nekaterim se pulz dvigne iz faušije.
Še dobro, da faušija ni ogenj .... zgoreli bi v trenutku.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!