Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
jakATV

BEST of Jadranska magistrala

DAMI34

V tejle temi bodo izbrani potopisi, slikopisi, furce, tipa "best of" z Jadranke. Tema se bo dopolnjevala sproti iz teme Jadranska magistrala. Hkrati pa bo dobra priložnost, da se ob gledanju fotk in prebiranju spomnimo na naše člane, ki jim je bila in ki jim je ta cesta tako pri srcu. Jagodni izbor bom sprotno dopolnjeval, ko mi bo kaj padlo v uč.

Dami

koristne povezave-klikLASTOVO (potopis) , VIS (potopis) , Jadranka za začetnike (potopis) , ISTRA (koristne informacije, potopisi) Okoli in 4x čez Velebit (potopis) Med jadranko in plominko (potopis)  TET Hrvaška

Message added by DAMI34

Recommended Posts

Frenk 67
pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

ajebenti, a to dnevnico koristiš? :P

Ne dnevnica se samo malo zmanjsa.:sleep2:

Upam, da bo tud vecerja korektna. Zdej grem pa mal odmarat do vecerje. 

image.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      @Snečer, pa kaj me pol zezaš, če veš vse, jaz sem se sedaj samo spomnil da bi moral nek dodatni papir od davčne zrihtat. Ampak itak smompol s tem šli rahlo oftopic. 
    • kronik
      Da.   Do sada sam sa S1000R imao 165ks pod guzicom. Od sada cu sa S1000XR imati 165 ks pod guzicom 🤣
    • MiNa
      Namesto po novega F750 (po preizkusu F850) sem lani raje kupil še enega F700GS z malo kilometri (4800) sem mu jih dodal 25K, tako, da je sedaj nekje na povprečju 😎.  
    • MiNa
      Hm? Olje za mazanje verig uporabljam odkar spet vozim motorje z verigo. Na Sivčku F650GS (800ccm) sem ga uporabljal cca 110Kkm (potem še na 3 (treh) F700 in na MT07) skupaj blizu 240Kkm, pa so izkušnje precej drugačne. Packarije v primerjavi z "pršilniki" zelo malo, enostavna uporaba, napolniš posodico in voziš. Sem opisal v tej temi koliko porabim (malo!). Čiščenje? enostavno, petolej in čopič pa še to do detajlov 1x letno več ni potrebno. Drugače le suha krpa je dovolj. Verige držijo vse preko 80Kkm... Tako, da...
    • car_freak
      Jaz tudi, samo da prvega
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!