Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   1 member

• laky055

• Zadnje objave na forumu

• maus
      CEpaš nadure danes ko je petEK
    • VS800
      REs? Jest bom tla du 14,59 urCE
    • Kawl
      ne vem če se nebom s svojo starino v pondelk alpa tork spustu tja dol mal.... Da nardim enih 600km. hudič je edin to k je tm okol delnic zmer tok mraz  
    • Fadil
      Došao ciga kod doktora… -Gosn doktor, moram da te pitam nešto al’ me sramota. -Pitaj -Znaš, gos’n doktor, imam problem sa moju ženu… mnogo joj tesna ona stvar, jel’ može da pomogneš? -Nema problema, uvedi ženu u ordinaciju a ti sačekaj napolju. Uđe mlada ciganka u ordinaciju, doktor je skine, uradi posao pa pozove cigu: Evo gotovo je. -Hvala gos’n doktor, nego jel’ mogu da probam da proverim? -Naravno uđi i proveri, ja ću sačekati u hodniku. Završi ciga posao pa kaže doktoru: Gos’n doktor nije loše, a jel’ može još malo da se proširi? Naravno cigo… i doktor ponovi radnju, gotovo je cigo pa ako hoćeš ti proveri. I naravno ciga proveri i posle završenog posla zahvali se doktoru i ode. Posle par dana sretnu se u istoj kafani. Doktor sa svojim društvom a ciga sa svojim pajtašima. Kaže doktor svom društvu: -Vidite onog cigana tamo. Doveo mi je ženu da joj proširim onu stvar i tako sam je slatko dva puta opalio!! Kaže ciga svojim pajtosima: -Ej društvo, vidite onu budalu doktora tamo. Pre neki dan sretnem onu kurvu Milevu, a nema gde da je opalim. Odvedem je kod njega u ordinaciju, dva puta on, dva puta ja… ma divota prava
    • maus
      LEj.. pomoje tja mal prek 14,32 uRE
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!