Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

38 minutes ago, KennyJR said:

Ja no... Zarco ne vozi v Jerezu... Pri Avintii trenutno Granado.. Hm... So pa tud hecni. 

Menda zaradi poškodbe gležnja. Granado pa vozi kot del nagrade.

 

 

Lp, Smao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Avintia is not a top team," he said. "It would be a mistake to go there, it would be better to go back to Moto2."

Capture.JPG

žoan, žoan, ... :slap:

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Gaunar Jokl said:

"Avintia is not a top team," he said. "It would be a mistake to go there, it would be better to go back to Moto2."

Capture.JPG

žoan, žoan, ... :slap:

Mi gre mal na qurc njegovo obnasanje, ampak zadeva se je vmes ful spremenila.  Podpisoval je bol z Ducatijem kot z Avintio. Ekipa je napredovala iz customer statusa v satelite team, dobi sodobnejse stroje ki jih bodo tudi med sezono nadgrajevali, nekaj Ducatijevih inzinirjev in dostop direkt do reparto corse. Do sedaj so Ducatiju odkartali za opremo, in snadžite se. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se mu kadi izpod kape, ce je MM zrihtu svojmu bratcu takoj zic pr Hondi. On se pa dokazuje ze neki let, pa vse skp slabo.... veze, toj vazn, tko k u real lajfu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DinDiin pravi:

Itak se mu kadi izpod kape, ce je MM zrihtu svojmu bratcu takoj zic pr Hondi. On se pa dokazuje ze neki let, pa vse skp slabo.... veze, toj vazn, tko k u real lajfu....

Zarco dokazuje tud da je neresen in zamorjen. Kar je pri hondi tehtalo 73 v prid. Mm pa verjamem da nekega mocnega vpliva ni imel oziroma ni poskusal imet sploh glede na da je pred kratkem rekel da bi po eni strani raje videl da alex ne bi bil v hrc. Osebno jas tudi nebi vzel zarcoja (pa verjetno tudi alexa ne) samo js sem samo en laik ki nima pojma kaj se dogaja v ozadju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Shillien said:

Mm pa verjamem da nekega mocnega vpliva ni imel

Se ti zdi to mozno? Res? 
 

situacija je bla jasna. Al bo Alex 2020 vozu Hondo, al pa Marc 2021 ne bo vozil Honde. 
 

IMO je Zarco izvisel, ker je imel Ianone bol zvitega managerja (Pernat) in je Brivio Italian. Priloznost pri tech3 yamahi je izkoristil zelo dobro, pol pa je blo treba drugam. Yamaha ni mela interesa bol podpret Poncherala. Zato je sel stran najprej Zarco, po tem pa se Tech3.  Tocno enako zgodbo smo videli s Crutchlowom. Pri Yamahi je 2013 izvisel, in spakiral kufer v edino dostopno garazo. Ducati. Odpelal sezono 14, prekinil pogodbo in sel k LCR. Ce bi Zarco za 17 sezono dobil Suzukija, bi bil njegov lajf verjetno precej drugacen. 
 

Zanimivosti. Zarco, 2015 in 16 moto2 prvak,  v motogp je bil v ekipi s Polom Espargarojem, prvakom 2013, zdaj pa bo vozil se skupaj s prvakom 2014, Rabatom. V desetih sezonah je razturil samo en moto2 prvak.  Marc. Vsi ostali so vec al manj razocaranje. Ce bo Alex razturil, bom zelo presenecen. Si je pa kot prvak zasluzil mesto v motogp. ceprav mislim, da brez priimka Marquez, tud v moto2 ne bi imel 5 let casa v top top ekipi. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

Se ti zdi to mozno? Res? 
 

situacija je bla jasna. Al bo Alex 2020 vozu Hondo, al pa Marc 2021 ne bo vozil Honde. 

 ceprav mislim, da brez priimka Marquez, tud v moto2 ne bi imel 5 let casa v top top ekipi. 

In Marc in Honda so vsi zatrdili, da Alex ni prišel zaradi MM v Hondo... Da so sami želeli enega mladega in izbirali med njimi že prej...

Če jim gre verjet ali ne pa ne vem ?‍♂️

Zakaj meniš, da je Alex brez imena nebi mogel toliko časa ostat v ekipi, v kateri je bil? Sej je bil ves čas v vrhu... Težko bi našli boljšega... Priimek je Alexu pomagal predvsem pri osebnem napredku... V takem okolju bi vsak prišel na zelo visok nivo... Menim, da ni ravno tak talent, kot njegov brat, je pa dober, ker je hudo natreniram po Marcovem sistemu... Zato ga pa tudi v Motogp niso kaj prida želeli, ker mu manjka nekaj malega... Kdorkoli iz moto3 zdele bi se pisal Marquez, bi v 5ih letih bil na nivoju, da se bori za naslov v moto2... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

Se ti zdi to mozno? Res? 
 

situacija je bla jasna. Al bo Alex 2020 vozu Hondo, al pa Marc 2021 ne bo vozil Honde. 

Mislim eni pa res veste več od ekip in dirkačov samih... ta izjava je hudo za lase privlečena in totalno nerealna.

Mislim tudi da če bi mm alexa želel v ekipi bi lahko to rekel ali pa vsaj vztrajal na tem da mu je vseeno nebi pa rekel da bi mogoče bilo bolš če ga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi cist normalno, de hrc za marca naredi vse kar lahko.  Da more bit model srecn pri njih.  No matter what.  Alex je za prvo  zmago v moto2 rabil tri sezone.  Ne, brez priimka ga MarcVDS ne bi podpiral. 

B08CDBAB-9F6C-467E-96D1-B9E7F977DD0D.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, DinDiin said:

Itak se mu kadi izpod kape, ce je MM zrihtu svojmu bratcu takoj zic pr Hondi. On se pa dokazuje ze neki let, pa vse skp slabo.... veze, toj vazn, tko k u real lajfu....

 Kako se je pa Quartarao dokazal v moto2? Pa ga je vzela Yamaha. Kaksno vezo je pa on imel, ce so samo veze vazne v real lajfu? Ne vem kako se bo Marquez odrezal pri Hondi. Vem pa, da vodje mostev, pa njihovi ogledniki gledajo drugace kot mi, in opazujejo druge reci kot mi. Fabio je dokaz za to, ker  ni bil ne prvak , ne zmagovalec, pravzaprav ni bil nic....  Naj mi kdo pove, kdo tule je sploh vedu za Fabia dve leti nazaj, kdo je tule bil tako pameten, da bi ga videl v MotoGP pred dvemi tremi leti? Tolk o tem koliko mi vemo, kdo je pespektiven in kdo ni. Kako  se bo kdo obnesel je zelo tezko napovedati. Kdo pa je perspektiven, koga vidijo, da pa mogoce bo nekaj iz njega pa mostva vedo precej bolje kot mi lahko tule blebetamo. Nobeden tule ni niti muksnil o tem, da je Fabio dober, da njega je pa treba vzeti v MotoGP...  Zato me mi zdijo vse tele teorije mal smesne. Kako se bo pa Alex obnesel, pa ne vem, niti ga spremljam, niti znam oceniti dirkaca. Oni tam pa srecujejo osebe v zivo, se pogovarjajo, vidijo kako delajo, sprejemajo reci ipd.. Mi  pa gledamo TV in poslusamo Gabra, nimamo pojma kaksna oseba je kdo in vseeno vemo vse.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Kako se je pa Quartarao dokazal v moto2? Pa ga je vzela Yamaha. Kaksno vezo je pa on imel, ce so samo veze vazne v real lajfu? Ne vem kako se bo Marquez odrezal pri Hondi. Vem pa, da vodje mostev, pa njihovi ogledniki gledajo drugace kot mi, in opazujejo druge reci kot mi. Fabio je dokaz za to, ker  ni bil ne prvak , ne zmagovalec, pravzaprav ni bil nic....  Naj mi kdo pove, kdo tule je sploh vedu za Fabia dve leti nazaj, kdo je tule bil tako pameten, da bi ga videl v MotoGP pred dvemi tremi leti? Tolk o tem koliko mi vemo, kdo je pespektiven in kdo ni. Kako  se bo kdo obnesel je zelo tezko napovedati. Kdo pa je perspektiven, koga vidijo, da pa mogoce bo nekaj iz njega pa mostva vedo precej bolje kot mi lahko tule blebetamo. Nobeden tule ni niti muksnil o tem, da je Fabio dober, da njega je pa treba vzeti v MotoGP...  Zato me mi zdijo vse tele teorije mal smesne. Kako se bo pa Alex obnesel, pa ne vem, niti ga spremljam, niti znam oceniti dirkaca. Oni tam pa srecujejo osebe v zivo, se pogovarjajo, vidijo kako delajo, sprejemajo reci ipd.. Mi  pa gledamo TV in poslusamo Gabra, nimamo pojma kaksna oseba je kdo in vseeno vemo vse.

Jaz osebno sem za Fabia vedno trdil, da je eden največjih talentov v motogp karavani in da bo enkrat motogp prvak... Poglej teme motogp 2015 in naprej ?

Samo imel je veliko smolo, ker je šel 2016 k Leopardijem, ki so takrat zasrali in šli na KTM... To je bila velika težava za Fabia v karieri... Potem pa v moto2 brez samozavesti, težka prva sezona, komaj v deseterici... No druga je bila pa kar dobra... Sploh glede na ekipo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Marqueza je jasno kot beli dan, da je zrihtal zic bratcu, pa ce ma se 15 konferenc, da ni mel prstov zravn. Pa Alex nau nc naredu s tem motrjem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

 Pa Alex nau nc naredu s tem motrjem. 

Živi bili pa videli, če res ne bo nič naredil s tem motorjem.  Predvsem pa s tem učiteljem!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dejstvo je, da AM letos ne bi videl naslova, če KTM ne bi tako obupno zaštartal v sezono in se zbudil nekje na polovici sezone.

Bomo pa videli kaj bo dosegel poleg brata.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarco s takim odnosom do delodajalcev in njihovih mašin ne bo dolgo v karavani.

marc je potreboval drugega pedroso - nekoga , ki bi ustavljal lorenza na ducatiju. hondo je letos rešil napredek na pogonskem agregatu in hitrost na ravnini.

z alexom ima marc ob normalnem razpletu vsaj še 1-2 naslova . marcov in hondin plan je potolči rosijeve dosežke na celi črti (no zaradi sprememb v katerih marc še ni bil udeležen to ni ravno 100% izvedljivo je pa lahko s spremembami , ki lahko sledijo tam-tam plus kakšen naslov viška kar je bolj pomembno). nato se komot upokoji .

če pa bo alex - če bo imel možnost - preveč zapel z marcom potem pa bo veselo.. od tu do žalostno pa ni več daleč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, Gaunar Jokl pravi:

whoa :eek:

AI našpikan?

pa se pejt ti tok hitr vozt in diujat po pisti, pa še z Aprilio in to ne bit zadet ... pa da te vidim :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anaboliki niso psihoaktivne snovi. Nisi počen. Morda se zgodi kaka hormonska motnja, ampak zadetost ne. Obstaja majhn % moznosti, da jih je dobil na recept, zarad vnetij po  plasticnih operacijah. Ce jih je jemal na crno, je kariere konc. Avtomatska kazn je 4 leta suspenza.

 

 

7 hours ago, maus said:

pa se pejt ti tok hitr vozt in diujat po pisti, pa še z Aprilio in to ne bit zadet ... pa da te vidim :huh: 

 

 

Aprilia je gp mashina. Ni nek C liga nafriziran cestak. :P

 

 

 

7 hours ago, maus said:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!