Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

V glavnem pri Yamahi so sedaj nekako uredili strukturo

Vinales in Quartararo za zmagovat dirke

JL za razvijat motor

VR za prodajat t-shirte.

 

Ni kej imajo dejansko najbolj kompletno ekipo do sedaj, vse pokrivajo.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, axaQ4 pravi:

Vinales in Quartararo za zmagovat dirke

JL za razvijat motor

VR za prodajat t-shirte.

V glavnem tukaj samo T-shirti prinašajo denar, vsi ostali ga trošijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO ROSSI GOOOO  :OK:

itak se za njega ne spremeni kaj dosti .. lahko bo reklame svoje meu in še več zaslužu ... pa svoje moštvo promoviru ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je nakaj trdil:

 Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale... 

...kasneje lahko beremo nekaj drugega......da je  to počel tudi negdo drug za drugega.....

preberemo lahko tudi......    

Or at least, that was the general expectation up until a few hours ago. Now, Spanish television is reporting that Ducati, the team that has taken Bridgestone to its dominant position in the MotoGP paddock, is in talks with Michelin to supply tires to all 5 Ducatis expected to be on the grid for next year. The deal, if it were to come off, would immediately scupper any chances of a single tire proposal being pushed through, and blow the tire war wide open again.

At first glance, the proposal may seem to be beyond bizarre: Why would a company who have built up such an incredible record of success with Bridgestone suddenly dump the tire company who helped them to win world title this year, and whose tires are certain to win the championship again in 2008? What's more, why drop what is considered to be one of the key ingredients in the magic recipe that has turned Casey Stoner from being a fast kid with a tendency to crash to arguably the most dominant rider in MotoGP?

bo strokovnjak končno doumel......razumel...... spregledal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Zgleda, ko de stari ze mal blede.....

 

Kaj blede, odlična zamisel...če bo še vozil v 2021 bi bila zanj Aprilija precej boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko je, Rossi loh se majcke prodaja, PA fura za gust, medtem ko so ostali moral it, pa se en klinc prodajo. ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Demon said:

Lorenzo še tudi ni rekel zadnje. Na vse načine se poskuša vrniti k Yamahi, samo v tovarniško kot zgleda težko...

https://www.motogp.com/en/news/2020/01/30/jorge-lorenzo-returns-to-yamaha/322679?fbclid=IwAR0w-oxurt0dKdWe3B1kW8OCbsJ7zF3a6aQkwVh8vg7Cl_aCkejnZ9K89rE

Lin Jarvis, Managing Director of Yamaha Motor Racing: "Of course, we are delighted to welcome Jorge back at Yamaha. When we knew that Jorge would stop his active racing career, we immediately started to consider making a proposal for him to join us."

 

 Ce tole pravilno prevedes,  je Yamaha poklicala Lorenza, ne da se on na vse nacine hoce vrinit tja...

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Lipstick pravi:

Nekdo je nakaj trdil:

 Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale... 

...kasneje lahko beremo nekaj drugega......da je  to počel tudi negdo drug za drugega.....

preberemo lahko tudi......    

Or at least, that was the general expectation up until a few hours ago. Now, Spanish television is reporting that Ducati, the team that has taken Bridgestone to its dominant position in the MotoGP paddock, is in talks with Michelin to supply tires to all 5 Ducatis expected to be on the grid for next year. The deal, if it were to come off, would immediately scupper any chances of a single tire proposal being pushed through, and blow the tire war wide open again.

At first glance, the proposal may seem to be beyond bizarre: Why would a company who have built up such an incredible record of success with Bridgestone suddenly dump the tire company who helped them to win world title this year, and whose tires are certain to win the championship again in 2008? What's more, why drop what is considered to be one of the key ingredients in the magic recipe that has turned Casey Stoner from being a fast kid with a tendency to crash to arguably the most dominant rider in MotoGP?

bo strokovnjak končno doumel......razumel...... spregledal....

Pa ti nabijaš kr ene podatke, ki se sploh be nanašajo na moje izjave... kr neki nabijaš... s tabo jw nemogoče vzpostavit dialog... Rajš nehi no... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

Yamaha zacela nabavljat na debelo....Čakam sam še objavo, #93 in Yamaha in 2023.....

 

https://www.gpone.com/en/2020/01/30/motogp/official-jorge-lorenzo-tester-yamaha-already-on-track-at-sepang-test.html

lorenzo je ena navadna phitschicha.. komot ga primerjam z našimi politiki - najprej je denar ... potem pa mogoče še kaj drugega.. 

kot sem napisal dve sezoni nazaj - ni dvakrat za rećt , da mu je yamaha pod roko dala denar za uničit ducatija ..in hondo..

dejstva prihajajo na dan pa mi še zmer nihče ne verjame..

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

Pa ti nabijaš kr ene podatke, ki se sploh be nanašajo na moje izjave... kr neki nabijaš... s tabo jw nemogoče vzpostavit dialog... Rajš nehi no... 

ajd ne serji .. trdil si , da ducati ni nikoli vozil michelina .. pa ga je dejansko vozil 2 sezoni.. nis normaln majkemi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, maus pravi:

A potem ta tvoja trditev še vedno drži :huh:

obkroži ... DA .... NE

 

Ne drži, ampak nima veze s tem kar sem prvotno napisal in tudi s tem, kar je Lipstick prvotno napisal... Ker ducati ni bil na Michelinu že kar nekaj let, ko je dobil naslov in potem kasneje tudi ni bilo več pečenja gum čez noč... 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, thumper pravi:

lorenzo je ena navadna phitschicha.. komot ga primerjam z našimi politiki - najprej je denar ... potem pa mogoče še kaj drugega.. 

kot sem napisal dve sezoni nazaj - ni dvakrat za rećt , da mu je yamaha pod roko dala denar za uničit ducatija ..in hondo..

dejstva prihajajo na dan pa mi še zmer nihče ne verjame..

ajd ne serji .. trdil si , da ducati ni nikoli vozil michelina .. pa ga je dejansko vozil 2 sezoni.. nis normaln majkemi..

lepo te prosim no... tega verjetno še sam ne verjameš, kaj šele da bi to verjel normalen odrasel človek...

glede denarja pa zakaj pa ne, živiš od denarja oziroma je kvaliteta življenja v veliki meri odvisna od financ če lahko gre mlad in dokaj zdrav v penzijo povn denarja ima 100% prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, thumper said:

dejstva prihajajo na dan pa mi še zmer nihče ne verjame.

Thump, mas ti neka alternativna dejstva, u stilu flateartherjev? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, jvalant said:

Lin Jarvis, Managing Director of Yamaha Motor Racing: "Of course, we are delighted to welcome Jorge back at Yamaha. When we knew that Jorge would stop his active racing career, we immediately started to consider making a proposal for him to join us."

 

 Ce tole pravilno prevedes,  je Yamaha poklicala Lorenza, ne da se on na vse nacine hoce vrinit tja...

Drži kar si napisal, čeprav se mi to zdi malo igra Lina in Lorenzota, da ublažita celo situacijo pred vrnitvijo k Yamahi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Shillien pravi:

lepo te prosim no... tega verjetno še sam ne verjameš, kaj šele da bi to verjel normalen odrasel človek...

je treba pogledat nazaj ,kako so se stvari razvijale..

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:
Thump, mas ti neka alternativna dejstva, u stilu flateartherjev? 

že v sezoni 2016 je lorenzu postalo jasno ,da je yamaha usmerjena samo še v rosija. ampak to je bilo tudi v sezoni 2015 - ki se je končala na malce čuden način - kjer pa za naslov prvaka ni bilo direktnega boja na pisti med lorenzom in rosijem .

neglede na vse pa končni rezultati naslednjih sezon pokažejo dejstvo : 2016-še 3-ji, potem pa 7 , 9 in lani 19 mesto v skupnem seštevku.. 

z lansko sezono je hondi z lorenzom padla sekirca v med..enega največjih marcovih rivalov so potopili v trejo jakostno.. ne vem , če je bilo še v kakšni sezoni motogp tako , da je bil tovarniški motor prvi in "zadnji"..

to , da ni v celi sezoni privozil višjega mesta na dirki kot 11 je res čudno dejstvo.. če bi vozil tovarniški ktm ali aprilio bi bilo to mogoče še nekako dojemljivo .. da pa je vozil najhitrejši motor na gridu pa ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

sezoni 2015 - ki se je končala na malce čuden način - kjer pa za naslov prvaka ni bilo direktnega boja na pisti med lorenzom in rosijem .

WTF? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Gaunar Jokl said:

Petronas Yamaha za 2021:

Rossi / Lorenzo

:lol1:

Pa spet najem gradbenega podjetja, za postavit zid med njima.:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, KennyJR said:

Ne drži, ampak nima veze s tem kar sem prvotno napisal in tudi s tem, kar je Lipstick prvotno napisal... Ker ducati ni bil na Michelinu že kar nekaj let, ko je dobil naslov in potem kasneje tudi ni bilo več pečenja gum čez noč... 

ti bo treba narisat .......

Stoner z drkatijem ne bi bil nikoli prvak, če bridgestonerji ne bi dobavljal extra pnevmatik .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

WTF? 

kaj wtf?? ajd kdaj proti koncu sezone sta se fajtala ena na ena ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

ti bo treba narisat .......

Stoner z drkatijem ne bi bil nikoli prvak, če bridgestonerji ne bi dobavljal extra pnevmatik .....

Extra? Pa kaj je zate extra? Mogoče si bile pa ostale extra...? ??‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Extra? Pa kaj je zate extra? Mogoče si bile pa ostale extra...? ??‍♂️

 Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale... 

.....in smo zopet na začetku....... nekdo drug, je enako počel za ......

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Lipstick said:

 Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale... 

.....in smo zopet na začetku....... nekdo drug, je enako počel za ......

Eno malo pojasnilce, prosim. V cajtengih zasledimo kako sliko hondinih dimnikov, in vidimo, kako sta avspuha Po parih cilindrov kompletno locena. En sistem za prednja cilindraa, drugi za zadnja. Tle je zadnji konc lepo videt.

23C81F89-C2F1-4746-B218-DF2126F392B6.jpeg.c127a0a61dcaf03a49640d80bc78ef07.jpeg

 

Okrog 18min govorijo o omejitvah starega motorja.  A sm ok razumel, da je Aprilia imela zdruzene?

 Da so z novo arhitektiro motorja to spremenili, in da pricakujejo bolse rezultate, kljub istim termoelementom. Glave cilindri in bati naj bi bili enaki. 


 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!