Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

On 6/13/2020 at 11:02 AM, ProdriveR said:

Kar se mene tiče boljš nekaj, kot nič :) 

 

Je pa Aleix Espargaro podpisu še za dve leti z aprilijo... škoda ga je :D 

https://www.motogp.com/en/news/2020/06/09/aleix-espargaro-signs-two-year-aprilia-deal/331606

 Skoda ga je se strinjam. Predvsem zato, ker se ze nekaj casa gleda samo se zmagovalce, ostale pa pljuva... Vcasih je bil Mamola velik car, pa ni bil nikoli prvak, naprimer. Danes je pa naprimer Dovi en luzer, ne iz testa za prvaka, pa nobenega ne briga, da je samo Marc (ki je res izjemen) pred njim, da je vso ostalo falango,  vkljucno z najobljsim vseh casom nasmodil. To dandnanes ne velja NIC, ce clovek ni prvak.  In ni prav.

 Jaz osebno pa prav uzivam ob predstavah obeh Espargarojev, dirkaca z duso in veseljem do dirkanja. Ce je moped mal slabsi, sta samo se bolj zagnana. In vsaj pri meni kotirata ZELO visoko, visje kot pa marsikateri prvak in veckratni prvaki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, S-trMa pravi:

Jutro! Ali kanal A ne bo več prenašal dirk?? Na sporedu za jutri ni moto gp... Kje gledati?

Stari, kaj ti jemlješ? 

 

Drugače pa Petruči v KTM za 2021... Ne vem kaj oni jemljejo. Res ne vem kaj vidijo v njem... Je pa to ena potrditev tega, da Espargaro res zapušča KTM in gre očitno na tovarniško Hondo... In tle se vprašamo, kaj pa oni jemljejo? In kaj bodo morali jemat, če bo AM letos raztural in kakšno zmagal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Stari, kaj ti jemlješ? 

 

Drugače pa Petruči v KTM za 2021... Ne vem kaj oni jemljejo. Res ne vem kaj vidijo v njem... Je pa to ena potrditev tega, da Espargaro res zapušča KTM in gre očitno na tovarniško Hondo... In tle se vprašamo, kaj pa oni jemljejo? In kaj bodo morali jemat, če bo AM letos raztural in kakšno zmagal... 

kaj vidijo v njem? to da je dober dirkač, je pa res da ni konstanten.
glede AM in Esp ni še nič uradno... je mogoče ni pa potrjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej bolj razumljivo, kot factory ekipa... 

Pol bo očitno svoje plane povedal šele oktobra... V igri je tudi Ducati, medtem ko KTM očitno ne računa več nanj, glede na to, da so neuradno že napovedali svoje 4 voznike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovijeva odločitev je ključna. Recimo, da gre Dovi v Petronas, Rossifumi gre na spiz, Policcio pa v Borgo. Če je to dobro ne vem, če bo to res tudi ne vem. Kaj to nas briga. Bo kar bo.

Dirke brez avditorija so pa same sebi namen. Prenos na naše oltarje - monitorje je pa itak kar neki. Prestopili smo v tretje tisočletje in se še vedno ukvarjamo z nafto. To sploh ni več perspektiva, celo v posmeh okoljevarstvenikom. Res pa je, da je vonj in šunder zelo rajcig. Kaže, da gre ta špektakel tja, kamor je šla na primer filatelija. Par ekscentrikov, oziroma fanatikov bo temu cirkusu še sledilo, označeni bodo kot neki vaški posebneži, na slikah pa prikazani kot veliko ljubiteji piva. Skratka, tale šport postaja ena mizerija, protagonisti pa člani kluba hitrih enoslednih vozil, vozečih v ponavljajočih rundah, kot debili, ki si ne zapomnijo ovinka krog nazaj.  To drkanje ni šport , še manj perspektivni eksperiment za tehnološki pospešek v znanstveni sferi za v bodoče. 

Quo Vadis MGP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ducar pravi:

Dovijeva odločitev je ključna. Recimo, da gre Dovi v Petronas, Rossifumi gre na spiz, Policcio pa v Borgo. Če je to dobro ne vem, če bo to res tudi ne vem. Kaj to nas briga. Bo kar bo.

Dirke brez avditorija so pa same sebi namen. Prenos na naše oltarje - monitorje je pa itak kar neki. Prestopili smo v tretje tisočletje in se še vedno ukvarjamo z nafto. To sploh ni več perspektiva, celo v posmeh okoljevarstvenikom. Res pa je, da je vonj in šunder zelo rajcig. Kaže, da gre ta špektakel tja, kamor je šla na primer filatelija. Par ekscentrikov, oziroma fanatikov bo temu cirkusu še sledilo, označeni bodo kot neki vaški posebneži, na slikah pa prikazani kot veliko ljubiteji piva. Skratka, tale šport postaja ena mizerija, protagonisti pa člani kluba hitrih enoslednih vozil, vozečih v ponavljajočih rundah, kot debili, ki si ne zapomnijo ovinka krog nazaj.  To drkanje ni šport , še manj perspektivni eksperiment za tehnološki pospešek v znanstveni sferi za v bodoče. 

Quo Vadis MGP!

si pozabil vzet tableto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beri špekulacije insajderjev. Prosim, da skrb za tabletke prepustiš meni. Samo v info, kar pomnim, sem v celem lajfu vzel en aspirin, pa še tega so mi podtaknili domači.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, ducar said:

Dovijeva odločitev je ključna. Recimo, da gre Dovi v Petronas, Rossifumi gre na spiz, Policcio pa v Borgo. Če je to dobro ne vem, če bo to res tudi ne vem. Kaj to nas briga. Bo kar bo.

Dirke brez avditorija so pa same sebi namen. Prenos na naše oltarje - monitorje je pa itak kar neki. Prestopili smo v tretje tisočletje in se še vedno ukvarjamo z nafto. To sploh ni več perspektiva, celo v posmeh okoljevarstvenikom. Res pa je, da je vonj in šunder zelo rajcig. Kaže, da gre ta špektakel tja, kamor je šla na primer filatelija. Par ekscentrikov, oziroma fanatikov bo temu cirkusu še sledilo, označeni bodo kot neki vaški posebneži, na slikah pa prikazani kot veliko ljubiteji piva. Skratka, tale šport postaja ena mizerija, protagonisti pa člani kluba hitrih enoslednih vozil, vozečih v ponavljajočih rundah, kot debili, ki si ne zapomnijo ovinka krog nazaj.  To drkanje ni šport , še manj perspektivni eksperiment za tehnološki pospešek v znanstveni sferi za v bodoče. 

Quo Vadis MGP!

Aja? Le kaj ponujajo zraven potem, da so tribune cisto polne... (razen letos). A majo dobre cevape zastonj, ali kaj?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 6. 2020 ob 20:47, ducar pravi:

Dovijeva odločitev je ključna. Recimo, da gre Dovi v Petronas, Rossifumi gre na spiz, Policcio pa v Borgo. Če je to dobro ne vem, če bo to res tudi ne vem. Kaj to nas briga. Bo kar bo.

Dirke brez avditorija so pa same sebi namen. Prenos na naše oltarje - monitorje je pa itak kar neki. Prestopili smo v tretje tisočletje in se še vedno ukvarjamo z nafto. To sploh ni več perspektiva, celo v posmeh okoljevarstvenikom. Res pa je, da je vonj in šunder zelo rajcig. Kaže, da gre ta špektakel tja, kamor je šla na primer filatelija. Par ekscentrikov, oziroma fanatikov bo temu cirkusu še sledilo, označeni bodo kot neki vaški posebneži, na slikah pa prikazani kot veliko ljubiteji piva. Skratka, tale šport postaja ena mizerija, protagonisti pa člani kluba hitrih enoslednih vozil, vozečih v ponavljajočih rundah, kot debili, ki si ne zapomnijo ovinka krog nazaj.  To drkanje ni šport , še manj perspektivni eksperiment za tehnološki pospešek v znanstveni sferi za v bodoče. 

Quo Vadis MGP!

Pridem sem, da bi prebral kaj pametnega in vidim take bedarije... Pa sej to ni res... Iz vrstice vrstico večje sranje... Ta šport je v razcvetu in vsako leto več navdušencev redno spremlja dirke... Večinoma raste gledanost predvsem preko tv... 

pred 19 urami, ducar pravi:

Beri špekulacije insajderjev. Prosim, da skrb za tabletke prepustiš meni. Samo v info, kar pomnim, sem v celem lajfu vzel en aspirin, pa še tega so mi podtaknili domači.  

Mogoče je pa tle problem... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede gledanosti - zadnji post v f1 temi je november 2014.. 

gledanost se povečuje s povečanjem števila prebivalcev , pokritostjo s signalom in povečanjem števila sprejemnikov - tv , računalnikov , tablic in mobilnih telefonov.. ko odšteješ vse te procente ali številke moraš primerjati , koliko se je zmanjšala gledanost pri ostalih motošportih (predvsem f1) in koliko gledalcev se je preselilo v motogp..

ja - same številke se večajo .. procenti razmerij pa verjetno ne veliko... in obstaja možnost , da je procentualno gledanost celo manjša ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati dela kroske ?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam tle F1, kako crkujejo en za drugim, pa me zanima, a se kdo spomni od 2008 do lani, kdo je mel kako okvaro bicikla na dirki? Mm se spomnim v silverstonu enkrat 2017

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Gledam tle F1, kako crkujejo en za drugim, pa me zanima, a se kdo spomni od 2008 do lani, kdo je mel kako okvaro bicikla na dirki? Mm se spomnim v silverstonu enkrat 2017

iz glave ti neznam naštet jih je blo pa definitivno kr vlko.. med drugimi tud lorenzo in rossi v mugello

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Shillien pravi:

iz glave ti neznam naštet jih je blo pa definitivno kr vlko.. med drugimi tud lorenzo in rossi v mugello

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo - warm up , rossi dirka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/8/2020 at 6:44 AM, thumper said:

lowes 24.07.2017 ..   ..  simeon aragon 2018 fp1..  espargaro 2kom v 3 dneh https://www.motogp.com/en/news/2019/08/26/top-ten-for-iannone-but-aleix-suffers-double-engine-failure/306728 ..

Z drugo besedo NIC od 2008 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Z drugo besedo NIC od 2008 :P

Nevem kdo je rekel nič... Ampak moj point je bil, da v 12ih letih ni bilo tolk okvar na vseh motogp dirkah skupaj, kot pa v eni dirki f1... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno Pol za 2 leti na HRC... Bi bilo pa zanimivo vidt face od HRCja, če bi Alex letos ene 3 zmagal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!