Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Ja res je! Yamahe nikamor ne grejo, in GP stroji se ne kvarijo....  ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast starini,kot je Rossi....pa neglede,ker ni bilo M.M-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, corleone48 pravi:

Svaka čast starini,kot je Rossi....pa neglede,ker ni bilo M.M-a

Spet je bil Srečko. Srečko.

pa ne glede , ker ni bilo MM.   Bagnaia, Morbidelli, Binder, Petrucci, Miller,

Nakagami bi ga čez krog, dva prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, GeeSXer pravi:

Spet je bil Srečko. Srečko.

pa ne glede , ker ni bilo MM.   Bagnaia, Morbidelli, Binder, Petrucci, Miller,

Nakagami bi ga čez krog, dva prehitel.

jaz menim drugače - 46 je danes odpeljal zelo dobro dirko.. nekajkrat se je dejansko komaj izvlekel .. ostali so pa zgleda pretiravali in pokadili..

nakagami se je komaj skup držal ko je prišel v boks.. še dva kroga pa bi sam od sebe odstopil ..

pred 3 urami, ProdriveR pravi:

Kaj je blo pa to med vodenjem?? Gaber je kr napol ven padu nad Skubicem. Kr neki. Al sem pa kej zamudu?? :)

ja res..kot moški  homoseksualni par o tem , kdo je kriv , da je oba posilila ena lezbijka..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi, temu modelu mal ego nagaja. Glede Ducatija nista skup prsla.

4 hours ago, ProdriveR said:

Kaj je blo pa to med vodenjem?? Gaber je kr napol ven padu nad Skubicem. Kr neki. Al sem pa kej zamudu?? :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKŠNA DIRKA?! Takole v Gabrovem žargonu... Res KAKŠNA DIRKA?! Ne vem no... Nisem vedel kaj gledam.

Fabio je edini, ki je zadevo oddelal tako kot se zagre in ni kaj za dodat, razen tega, da je prepočasi prišel skozi cilj in s tem zmagal z manjšo prednostjo in ne moremo rečt, da je vse OSMEŠIL.

Ostali pa... Kaj to gledam no?

Vinales, ki bi se moral peljat ob boku Fabioju, ki je povedal, da je njegov plan voditi od začetka do konca, se je jajcal v ozadju. Osip pred in med dirko mu je prinesel drugo mesto, medtem ko bi bil drugače verjetno okrog 5. mesta.

Rossi na stopničkah, kar se sliši dobro, ampak je treba priznati, da je imel kar precej sreče, drugače pa tudi on povprečna vožnja v njegovem stilu za nekje 6. mesto.

Nakagami po eni strani blizu ostalim, po drugi strani je spet nekje tam tam...

Tudi Mir ni ravno navdušil. Letos sem pričakoval več od njega, sploh ker je že lani kazal dobre predstave, ampak bi rekel, da tudi Suzuki sam ni ravno na najvišjem nivoju, tudi Rins ni bil prepričljiv do poškodbe, pa je lani 2 zmagal.

Dovi porazno. Najboljši Ducati na dirki, že drugič zapored. Bravo :D.

Peco je odpeljal odlično, nabil vse, ki niso Fabio, v Jerezu, kjer Ducati ne gre ravno dobro. To je super rezultat, žal mašina ni zdržala.

Morbideli je bil blizu stopničkam. Tovarniški Yamahi bi po vsej verjetnosti padli, pa je padla prej mašinca. Škoda.

Da sta zgornja dva v igri za stopničke je tud malo za razmislit. Preostanek grida izštevši MM in Fabioja je sila slab v primerjavi z njima. Že lani se je to kazalo, ko je MM prepričljivo prednjačil, Fabio pa je v svoji prvi sezoni z očitno dokaj napol predstavami bil občasno edini, ki mu je uspel sledit. Letos je dvignil nivo in že ga ni več. 

Poleg tega so se nekako zelo hitro izločili vsi KTM-i, verjamem, da bi bila vsaj dva zelo konkurenčna. Binder je po napaki imel spet tempo za 2. mesto.

Miller je pa pač brezupen primer. V slogu bratov Lowes. Res hecno je kako vedno Ducati za tovarniško ekipo podpiše enega voznika iz Pramac ekipe in potem je drugi v Pramac ekipi od tistega momenta naprej boljši.

Škoda, ker ni bilo Marca (zdravega seveda), saj bi se s Fabiom lahko kar dobro užgala. Prejšnjo dirko bi Fabio brez MM-jevega padca težko zmagal, ker je na štartu izgubil stik, ta vikend pa bi bilo zelo napeto.

Skratka, tako žalostno konkurenco, kot jo imamo zadnja leta v Motogp odkar sta se Lorenzo in Pedrosa pokvarila, odkar je Rossi preveč postaral, odkar je Vinales odpeljal več kot 3 dirke za Yamaho in ratal popolna jokica, da ne rečem kaj hujšega, je pa že dolgo nismo imeli... Kje so časi Rossi/Stoner/Lorenzo/Pedrosa... 

Hvala bogu za Fabia, ker čene bi bilo samo MM/MM/MM/MM... Dovi se je nekaj basal zraven, bil celo blizu sezono ali dve na račun težav MM in prednosti Ducatija na parih pistah, ampak ni to to... Upajmo še, da tudi Binder potrdi obetaven začetek MotoGP kariere.

Res upam, da bo na ostalih pistah bolje, ker tole je bil polom... Yamaha sploh ni tako superiorna, kot pa izgleda ob težavah vseh ostalih. Za Ducati ta pista tako ali tako ni nikoli bila, pa so bili vseeno presenetljivo dobri. KTM se je izločil sam, prejšnjo dirko so bili blizu. Honde in Suzukiji so v veliki meri poškodovani. Predvsem zaskrbljujoče je, kako Petronas ekipa šola tovarniško po dolgem in po čez. V Brnu bodo težave. Pa še mašine jim crkujejo :).

 

pred 6 urami, Shillien pravi:

Kateri vseved je že govoril da v GP okvar motorjev ni?

Karma je hudič in samo da sem usta odprl se je vse začelo kvarit :D. Na dveh dirkah smo imeli okvar za celo sezono v primerjavi s prejšnjimi leti :).

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh .. starina je biu šele drugi ... ccccc ... še mau bo morau trenirat :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GeeSXer pravi:

Spet je bil Srečko. Srečko.

pa ne glede , ker ni bilo MM.   Bagnaia, Morbidelli, Binder, Petrucci, Miller,

Nakagami bi ga čez krog, dva prehitel.

Seveda, pa Dovi, pa Mir, pa se Espargaro, pa mali Marquez, tej bi ga tud nabil... Res ma sreco..

Kar se MM tice... Naj se cimprej vrne in dirka. Skledce pred dohtarji naj pa s kurcem dela, pa bo ugotovu, da je tud on samo clovek..

Popravljeno . Popravil a79
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GeeSXer pravi:

Spet je bil Srečko. Srečko.

pa ne glede , ker ni bilo MM.   Bagnaia, Morbidelli, Binder, Petrucci, Miller,

Nakagami bi ga čez krog, dva prehitel.

Car je, ker je edini omembe vreden...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, vandrovec pravi:

Car je, ker je edini omembe vreden...?

takšni gp "fani" ko si to so rak vsakega športa. Oz GP fan sploh ni pravi izraz, bol rossi fan, pa še to tista ta slaba verzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Car je, ker je edini omembe vreden...?

Kdo pa bo.drug? Se kdo se spomni Lorenza? K da ga nkol ni blo, ko bo ata spokal se bo se leta pisalo o njem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka ni kaj.

FQ klasa zase..naredu enga Lorenza. Res mi je blo zal za Peccota. Koncno je zacel kazati svoj potencial.

Ta staremu pa kapo dol za uspešen podvig v teh pogoji pri teh letih (sej ne da je tolk blazno star samo v primerjavi z ostalim gridom je pravi Metuzalem)...sej vem, da je imel malo dirkaske srece (odstopi itd), sam to je dirkanje, sej ni imel samo on korist od tega (napisati, da bi ga itak Nakagami prehitel cez 2 kroga je brezveze, ker dirka je dolga 25 ne 27 krogov). Ce nebi bilo odstopov,bi bil pomoje tam 5-6..samo kaj pa ves!.Tudi MV nebi prisel na stopnicke pomoje v tem primeru.

Stari je pravi lisac, branil je svoj polozaj ko šus. Kar me je pa najbolj navdušilo je pa njegovo bremzanje...konkretno globje je bremzal kot MV. Sam se je pa vidlo, da mu je pa že gume pogrizlo.

Kot zanimivost, Yamahe in Suzukiji so pa nasvetu Michelin-a, začeli dirko z rabljenimi gumami (3 kroge stare), ker so že "ulafane", so hladnejše. Tako je povedal Pierro Taramasso.

Pa po prebranih parih člankih si nisem mislil, da imajo tako interno "vojno" z nastavitvami motorjev. Baje, da je moral Rossi lobirat 4 dni japoncem, da so dovolili določene nastavitve.  Nisem vedel, da je to tako strogo omejeno (rečeno mu je bilo, da naj se navadi voziti kot FQ in MV). Pač ima drugi stil vožnje, bi si mislil, da v boxu skušajo ugoditi nastavitve šoferju čimmbolj...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Rossi pravi:

Kdo pa bo.drug? Se kdo se spomni Lorenza? K da ga nkol ni blo, ko bo ata spokal se bo se leta pisalo o njem ?

Eh.. Tud za ata se že zdej dostikrat ne opazi, da ga ni več... Medtem ko za to, da se o Lorenzu še vedno piše skrbiš ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, axaQ4 pravi:

Super dirka ni kaj.

FQ klasa zase..naredu enga Lorenza. Res mi je blo zal za Peccota. Koncno je zacel kazati svoj potencial.

Ta staremu pa kapo dol za uspešen podvig v teh pogoji pri teh letih (sej ne da je tolk blazno star samo v primerjavi z ostalim gridom je pravi Metuzalem)...sej vem, da je imel malo dirkaske srece (odstopi itd), sam to je dirkanje, sej ni imel samo on korist od tega (napisati, da bi ga itak Nakagami prehitel cez 2 kroga je brezveze, ker dirka je dolga 25 ne 27 krogov). Ce nebi bilo odstopov,bi bil pomoje tam 5-6..samo kaj pa ves!.Tudi MV nebi prisel na stopnicke pomoje v tem primeru.

Stari je pravi lisac, branil je svoj polozaj ko šus. Kar me je pa najbolj navdušilo je pa njegovo bremzanje...konkretno globje je bremzal kot MV. Sam se je pa vidlo, da mu je pa že gume pogrizlo.

Kot zanimivost, Yamahe in Suzukiji so pa nasvetu Michelin-a, začeli dirko z rabljenimi gumami (3 kroge stare), ker so že "ulafane", so hladnejše. Tako je povedal Pierro Taramasso.

Pa po prebranih parih člankih si nisem mislil, da imajo tako interno "vojno" z nastavitvami motorjev. Baje, da je moral Rossi lobirat 4 dni japoncem, da so dovolili določene nastavitve.  Nisem vedel, da je to tako strogo omejeno (rečeno mu je bilo, da naj se navadi voziti kot FQ in MV). Pač ima drugi stil vožnje, bi si mislil, da v boxu skušajo ugoditi nastavitve šoferju čimmbolj...

 

MV je bil obupen na zaviranju...  Ne samo v primerjavi z Rossijem, tudi z ostalimi. Peco je rabil en ovinek, da je na hitro padel mimo... Enako Franco... Spominja na Pedroso, ki je imel tak stil, da je zaviral 20 ali več metrov prej kot ostali... Samo da on je vsaj takrat ko je prehiteval spremenil način in znal prehitet... Vinales pa ne, tudi če poskusi ponavadi zavira prej in gre bolj naokrog od tekmeca... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, KennyJR said:

MV je bil obupen na zaviranju...  Ne samo v primerjavi z Rossijem, tudi z ostalimi. Peco je rabil en ovinek, da je na hitro padel mimo... Enako Franco... Spominja na Pedroso, ki je imel tak stil, da je zaviral 20 ali več metrov prej kot ostali... Samo da on je vsaj takrat ko je prehiteval spremenil način in znal prehitet... Vinales pa ne, tudi če poskusi ponavadi zavira prej in gre bolj naokrog od tekmeca... 

Na tecaju varne voznje je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

moto dirkače ne more nihče od motoristov sovražiti in mi gre na jetra, ker govorite o sovraštvu ... tukaj gre bolj, da imajo nekoga rajši od drugega ... vsi, ki vozijo dirke so odlični športniki in dirkači ..

tko da .. jaz imam recimo Rossija rajši od drugih, kar pa ne pomeni, da so drugi slabi in jih je potrebno sčeulat ...

glavn, da se je začela sezona, čeprav se grem jaz rajši peljat, kot doma čepet in gledat dirko, če je lepo sončno vreme :P

 

Ampak, to kar se gres ti peljat je kot da bi motoGP vozili vsak vikend na isti pisti. 

No sej to letos je ze podobno.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, krucymucy pravi:

Ampak, to kar se gres ti peljat je kot da bi motoGP vozili vsak vikend na isti pisti. 

No sej to letos je ze podobno.

LJ - Črni kal ... cca 110 km .... bi sestavil kar nekaj pist s po 4,5 km :P

letos bo na gp-ju tko, da bodo na večih pistah vozili nekajkrat ... tako kot VN Štajerske ... to je VN Ptuja :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

tko da .. jaz imam recimo Rossija rajši od drugih, kar pa ne pomeni, da so drugi slabi in jih je potrebno sčeulat ...

Aha. Stari skup držite.

Ne gledam dirk in ne navijam, so mi pa bolj všeč predrzni dirkači ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

Na tecaju varne voznje je bil.

kakorkol mi je dečko všeč, se mi zdi da je izgubil ostrino.

So dirkači kova MM (vse za zlomt)

in perfekcionisti kova Horhe..Dok ni gužve i smetanja, so ko sateliti, natančna z nožem zarisana tirnica do cilja.

Jaz sem pa glodalec (gledalec) ki ma rad gladiatorski boj.

pred 20 minutami, Vin pravi:

Aha. Stari skup držite.

Ne gledam dirk in ne navijam, so mi pa bolj všeč predrzni dirkači ?

sej če bi blo drgač bi F1 gledu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Vin pravi:

Aha. Stari skup držite.

Ne gledam dirk in ne navijam, so mi pa bolj všeč predrzni dirkači ?

Jp.. stari smo še vedno kite in tetive... kar se tiče pa predrznosti, se pa vid potem, ko so polomleni, kok se splača bit preveč predrzen ... fizika ima svoje lastnosti ;)

tudi sam sem bil včasih malo preveč predrzen... ko se mi spet začne dogajat, se spomnim kako boli v malinah in da bi se jutri spet rad zapelju, mi avtomatično mozak odvzame gas :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

moto dirkače ne more nihče od motoristov sovražiti in mi gre na jetra, ker govorite o sovraštvu ... tukaj gre bolj, da imajo nekoga rajši od drugega ... vsi, ki vozijo dirke so odlični športniki in dirkači ..

tko da .. jaz imam recimo Rossija rajši od drugih, kar pa ne pomeni, da so drugi slabi in jih je potrebno sčeulat ...

glavn, da se je začela sezona, čeprav se grem jaz rajši peljat, kot doma čepet in gledat dirko, če je lepo sončno vreme :P

 

MM ima kar nekaj sovražnikov ???

pred 1 uro, maus pravi:

LJ - Črni kal ... cca 110 km .... bi sestavil kar nekaj pist s po 4,5 km :P

letos bo na gp-ju tko, da bodo na večih pistah vozili nekajkrat ... tako kot VN Štajerske ... to je VN Ptuja :huh: 

110 km ustreza dolžini motogp dirke x). 

Ptuj ni štajerska, Ptuj je hrvaška ??

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

kakorkol mi je dečko všeč, se mi zdi da je izgubil ostrino.

So dirkači kova MM (vse za zlomt)

in perfekcionisti kova Horhe..Dok ni gužve i smetanja, so ko sateliti, natančna z nožem zarisana tirnica do cilja.

Jaz sem pa glodalec (gledalec) ki ma rad gladiatorski boj.

sej če bi blo drgač bi F1 gledu :D

 

Horhe je 2 leti nazaj v Avstriji pokazal, da zna tud poborbat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, KennyJR pravi:

MM ima kar nekaj sovražnikov ???

imajo jih tudi drugi ampak to je men popolnoma mimo, da sovražiš športnika, ki ga ne maraš, namesto, da bi za svojega naviju 

pred 13 minutami, KennyJR pravi:

110 km ustreza dolžini motogp dirke x). 

tam cca 70 km je dolg krog na Manu ;) 

pred 13 minutami, KennyJR pravi:

Ptuj ni štajerska, Ptuj je hrvaška ??

tega pa ne razumem ...raj vzam tablet, ker ti je popustilo in tudi malo ni smešno :huh:

Najstarejše slovensko mesto označiš za hrvaškega ... ali si neumen, ali tok pogumen ... ... po moje tisto prvo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!