Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

In niso povedal ali se je ploščica zvila ali samo premaknila ?.

pred 7 urami, Shillien pravi:

Mogoče bo pa malo probal in podaljšal okrevanje do oktobra ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 after the titanium plate was found to have suffered damage due to stress accumulation. 

gugl prevod

potem ko je bilo ugotovljeno, da je ploščica iz titana utrpela škodo zaradi nabiranja stresa.

vsaka čast hondam , ki jih vozi marc ,če še ploščica iz titana ne zdrži v njemu več kot en teden..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj še naprej forsira, bo še večjo škodo sam sebi napravil. Letos naj bo lepo doma in se dobro pozdravi, ker to sezono je že izgubil. Če ne bo dal miru bo izgubil še naslednje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KennyJR pravi:

In niso povedal ali se je ploščica zvila ali samo premaknila ?.

Mogoče bo pa malo probal in podaljšal okrevanje do oktobra ?

no kaj sem rekel...par strani nazaj. Škoda

pred 5 urami, thumper pravi:

 after the titanium plate was found to have suffered damage due to stress accumulation. 

gugl prevod

potem ko je bilo ugotovljeno, da je ploščica iz titana utrpela škodo zaradi nabiranja stresa.

vsaka čast hondam , ki jih vozi marc ,če še ploščica iz titana ne zdrži v njemu več kot en teden..

to je normalno. Ploščica ti da varljiv občutek, da vse skupaj deluje ok, kost (nosilni element) pa ni zaceljena. Zato gredo zelo hude sile (ni to kvačakanje ampak moto GP) direkt na ploščico, katera se lahko ukrivi, izrije, zlomi, dobi luft na vijačenih delih itd...totalna jeba ga čaka potem, pa čeprav je mlad in se hitro celi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

 after the titanium plate was found to have suffered damage due to stress accumulation. 

gugl prevod

potem ko je bilo ugotovljeno, da je ploščica iz titana utrpela škodo zaradi nabiranja stresa.

vsaka čast hondam , ki jih vozi marc ,če še ploščica iz titana ne zdrži v njemu več kot en teden..

Jah ne navedejo točno, kaj je problem... Laho se je samo premaknila... 

pred 28 minutami, a79 pravi:

Kaksno stran nazaj sem tuj jaz omenil, naj sklece dela s kurcem... Naj mu  betico v red spravjo.. 

Zdravnik mu je rekel naj jih naredi... Tko da... 

pred 1 minuto, Bostjan L pravi:

Bradl bo zmagal, ker je podedoval spimpan ecu ;)

Kdo je že to? Kdaj je nazadnje kako dirko peljal? ?. Mislm, da bo težko v pikah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 8. 2020 ob 8:57, Wakasaki pravi:

Kje oz. na katerem programu spremlate dirke.

Ja sam A kanal al je še kšn drug?

Hvala

Servus TV...

Pa ne na glas govort, da ne zatemnijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, schwantz pravi:

Servus TV...

Pa ne na glas govort, da ne zatemnijo... 

Mislim, da kanal a ne plačuje ekskluzivnih pravic... Vsaj včasih jih ni.. Tko da ne bodo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend se kr dodaja.. Ali pa za nekatere ne dogaja... 

Že v petek se je razsul Peco, zlomil golenico, šel na operacijo, ki je bila baje uspešna in ga ne bo vsaj na eni dirki v Avstriji, po vsej verjetnosti na obeh. Glede na to, da je po padcu še hodil zlom ni ravno hud in se bo hitro pocelilo, oz. se je verjetno že pri sami operaciji, tako kot pri MM, s tem, da se noge ne rabi tako kot recimo roko. Mogoče bo pa res hitro nazaj. 

Zarco je bil, vsaj kar se enega kroga tiče zelo hiter cel vikend. 

Espargaro s KTM je bil tudi suveren, Binder tokrat malo zaostaja. Oliveira je imel smolo s padcem in nato ubijalski Q1 kot ga še ni bilo. 

Kje je Ducati? Njihov najboljši se je razbil in so konec? Miller cel vikend neki štrajka. O Doviju sploh ne bom izgubljal besed... Naj že zaključi, če je pozabil dirkat... Kdo ga bo še gledal. V Ducatiju zihr ne, ostali zici so pa zafilani... Petrux pa... 3x slabš od Dovija...

A se ni Ducati neki hvalil, kako bodo letos imel nevem kako boljši motor od ostalih? In kje je zdej ta motor? 

Nevem zakaj komentatorja tako zelo hvalita Nakagamija? Pa tip je skoz tm nekje na robu deseterice že 3 sezone... Tale pomoč iz MM garaže tega ni spremenila... Dobil je par treningov, ker je tako hotel, že lani jih je... Ko gredo tudi ostali na čas je pač 10. ali pa še kako mesto zadaj... V Jerezu vemo kako je prišel do 4. mesta.... 

Tole novo pravilo ob brisanju časov pod že samo eno rumeno zastavo je meni OK, ker je bilo do sedaj težko gledat, kako pičijo mimo padlih... Ampak je pa totalno nepraktično. 

Več ali manj se vse na kvalifikacijah zgodi v zadnjih dveh krogih. V primeri Brna pa samo v zadnjem enem krogu... Če takrat nekdo pade je zadeva končana... Čas v prvem poskusu pa ti v tako natrpani konkurenci težko prinese že drugo vrsto, kaj šele prvo, če lih nisi Fabio. 

Zelo dobra ideja, ki verjetno večini ne bi bila všeč se mi zdi ta, da bi v primeru padca QP dobil kazen recimo 3eh ali 5ih mest na štartu... Tako bi vsi malo pazili, ker tole je katastrofa... Sploh ker so na tleh vedno eni in isti... Calvin, Miller, brata Espargaro... Ker če ne bodo morali pač polovici grida brisat čas oz bodo sami upočasnili zaradi zastav... Kvalifikacije povsem izgubijo pomen... 

Je pa Zarco vseeno odpeljal res dober krog in je bil neulovljiv, sploh prvi sektor je bil fenomenalen... 

Od njega sicer ne pričakujem stopničk, jih pa od KTM... Sicer mam filing, da bosta Petronasa gladko 1 in 2, ker po tempu so blizu samo KTM... Viñales bo pa tako ali tako spet vse zajebal... 

Mi je pa ponovno všeč, da ni MM, ker vnaša neko negativno energijo v MotoGP in je prou težko gledat tisto njegovo posiljevanje. Brez njega ni nič manj zanimivo, smo videli včeraj... Pa še nobenih incidentov ni že kar precej dolgo... Tudi komentatorja ne špricata po hlačah cel čas in je tudi to veliko bolj sprejemljivo...

Čeprou res ne morem verjet, kako lahko tega Pogorelca še vedno vabijo zraven, ker je neposljušljiv do amena...

Pa fajn dirko želim! 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se je pa gaber res velikrat zmotu... drgac me ne moti, sam danes pa stalno neke napake oz. napacni podatki... joo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna dirka... Kej takšnega je pa užitek pogledat, če si MotoGP fan, če nisi je dost bedno. Hehe. 

Binder suvereno, rutinirano in prepričljivo. Moje mnenje je, da bi danes opral tudi MM in da je zmaga vredna 100%. Danes je bil najboljši, daleč najboljši. 

Franco je peljal dobro in zaslužil podium ne glede na vse. Dobro izbral gumo, ki mu sicer ni omogočila zmage, je pa verjetno iztisnil največ kar je lahko in dočakal prve stopničke. Zanimivo, da danes nobena Yamaha ni crknila... 

Zarco na stopničkah z Avintio, tudi to je fenomen, ampak po drugi strani pa je to lanski Ducati, to je praktično aktualen motor. Avintia je predvsem šepala na osebju, sedaj ko majo par v rdeče oblečenih noter je to čist drugo... Bravo... 

Kazni si Zarco NI zaslužil. Me ne briga kdo je bil v času trka pol gume spredaj in kdo zadaj... Ni mel it kam.. Lahko bi samo na silo zabremzal, pa bi šla oba v maline... Espargaro je naredil napako in se vračal na linijo... Pogleda naj drugič, če je frej, ne pa na silo.... Tle je Espargaro kriv 100%, Zarco pa 0%.

Na koncu bi Alexu res privoščil podium iz večih razlogov, ampak sem tako navijal za Zarcoja, da bo pravici zadoščeno! 

Rossi solidno, Oliveira odlično, oz boljše pozicije bi bil lahko na stopničkah. 

Fabio slabo, kaj je bil razlog bomo videli.. Na gume nebi tako hitro stavil... 

Viñales, sram te je lahko... Nisi vreden zica v GP, kaj šele pri Yamahi... Spel se... 

Pol Espargaro... Nula si... Brez vesti, brez časti, brez filinga... Navadna krešalica, ki krivi druge ne glede na vse... 

Dorna... Žalost... Groza... Če bi bilo obratno in bi Španec bil na notranji strani ne bi bilo nič... 

 

Popravljeno . Popravil Snečer
Pobrisana provokacija
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz trdim, da Zarco ni bil nic kriv. Ni imel se nikamor umaknit.

Skoda, da komisarji na tak nacin krojijo tekme in potem niti ne priznajo napake.

Bravo Binder. Super.

Sam eno vprasanje me bega: ali je bolo treba tako divjat na koncu? Hvala bogu se je lepo izslo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Endlich pravi:

Sam eno vprasanje me bega: ali je bolo treba tako divjat na koncu? Hvala bogu se je lepo izslo...

KTM leti, če tadrugi španec ne bi zamočil, bi lahko osvojili prvo in drugo mesto. Na vseh pistah verjetno ne bo v taki premoči samo po moje se pri KTMu ne hecajo...bodo poskrbeli, da jih bodo drugi gledali le od zadaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!