Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

1 hour ago, Endlich said:

Tud jaz trdim, da Zarco ni bil nic kriv. Ni imel se nikamor umaknit.

Skoda, da komisarji na tak nacin krojijo tekme in potem niti ne priznajo napake.

Bravo Binder. Super.

Sam eno vprasanje me bega: ali je bolo treba tako divjat na koncu? Hvala bogu se je lepo izslo...

  Ja, imam rad Espargaroja, oba, se mi zdi da res borbata, z ali brez dobre tehnike ipd. (kar pocne Aleix z Aprilijo je divje, Pol podobno z KTMom, ko je bil se kanta - Zarco se kujal kot kup nesrece, Espargaro je pa borbal, se trudil) Pa mi tudi ni jasno zakaj je Zarco dobil kazen... Normalen dirkaski zaplet je bil, se je in se bo dogajalo. Pol je zaprl Zarcoja, bi rekel da nenamerno, ko je reseval napako, in na koncu sel v pesek... Je drago placal to napako, vse ok. Veliko hujsega uletavanja smo ze videli, brez sankcij. Na sreco Zarco vsaj ni izgubil mesta! Sem pa siguren, da bi bila ali dvojna zmaga, nekaj sans pa tudi da eden ali oba v pesku, ker je bil Pol presneto hiter zadnjih par krogov..

O Binderju pa tole: pred nekaj casa je Edwards razlagal, da mariskateri dirkac, ko pade v ritem, le tega drzi do konca. Ce upocasni, je takoj vec casa za kako razmisljanje, pa se hitro kaka napaka pojavi. Kot je rekel, je tudi ce spustis tempo za desetinko, dve,  je to se vedno presneto hitro, in ze mala napakica te lohk odnese v pesek...

 

Me pa zanima kako kratek spomin ima Gaber: WP je osvojil dvakrat ze Moto2 prvenstvo... Se je ze dokazal za zelo dobro vzmetenje, na tovarniskih moto2 KTMih so vsi KTMi leteli in na koncu imeli najmanj problemov z gumami... ob enakem agregatu, je verjetno vzmetenje razlog za to...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, gasperX pravi:

Upam da bomo se kaksno zmago KTM-a vidl. 

Upajmo da bomo, inajo odlicen motor in prav tako odlicna voznika.

Sploh Binder zna sedaj poleteti na krilih tega uspeha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Endlich pravi:

Tud jaz trdim, da Zarco ni bil nic kriv. Ni imel se nikamor umaknit.

Skoda, da komisarji na tak nacin krojijo tekme in potem niti ne priznajo napake.

Bravo Binder. Super.

Sam eno vprasanje me bega: ali je bolo treba tako divjat na koncu? Hvala bogu se je lepo izslo...

enakega mnenja o incidentu smo tudi vsi trije pri nas doma..dorna je bolana s temi odločitvami..ko je pa treba nekoga res kaznovat pa kot da je nekdo drug kriv..

binder je navajen iz moto 2 pritiskati do konca.. pa verjetno je iskal limit svojega motorja saj ga v 2 dirkah še ni mogel dodobra spoznati.. in če nekrat gre potem sam gasa.. dober vounik zna poiskati limit če ni obremenjen z dihanjem za ovratnik..ko ga najde ve kje je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Shillien pravi:

evo ga, zadnja tekma bo na portugalskem dirkališču Portimao.

https://www.motogp.com/en/news/2020/08/10/get-to-know-motogp-s-new-circuit-portimao/338336

Ja in bo zanimivo primerjat čase kroga motoGP proti WorldSBK, ki so na tej progi ta vikend odvozili svoje tri dirke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Lahko bi Binder en Hattrick zrihtal, se 2x na domacem terenu pokaze, da bo pestro. ??

binder je južnoafričan.. vn kyalamija ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena lastovka se ne prinese pomladi... 46 so pa vsi posolal, dobr d je blo tolk odstopov, realno nekje 9, 10 mesto...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, a79 pravi:

Ena lastovka se ne prinese pomladi... 46 so pa vsi posolal, dobr d je blo tolk odstopov, realno nekje 9, 10 mesto...

če bi jih še ene pet mel tehnične težave, bi tut zmagu uhka, ejga  :jezik:  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, thumper said:

binder je južnoafričan.. vn kyalamija ?

Vprasanje, koliko je vozil tam. Se spomnim da je Stoner bil vecino casa v Evropi, in Phillip Islanda ni poznal dobro prej, je vse svoje dirke tam odvozil v GPju... Se cudno slisi, ampak logicno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, a79 pravi:

Ena lastovka se ne prinese pomladi... 46 so pa vsi posolal, dobr d je blo tolk odstopov, realno nekje 9, 10 mesto...

Če na prvi dirki ne bi imel smolo z motorjem in bi osvojil le 4 točke, bi bil sedaj na tretjem mestu. Kolikor imajo nekateri težave z različnimi pnevmatikami bo letos morda odločilna neka konstantnost pri nabiranju točk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Če na prvi dirki ne bi imel smolo z motorjem in bi osvojil le 4 točke, bi bil sedaj na tretjem mestu. Kolikor imajo nekateri težave z različnimi pnevmatikami bo letos morda odločilna neka konstantnost pri nabiranju točk...

Če Markez ne bi biu diujaškidiujak, bi imel 75 pik, ostali pa drobtine.... ČE :blush:

... pa navijam za tastarga, tamauga videt ne morem, ampak dejstva so jebena stvar, mali je diujak pa še brezobrazen povrhu -> to je zmagovalna kombinacija izgleda. Leta so bl ovira pri teh zadevah :blush:

Nedirajtemistarca press :P

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

....  tut Mausa ne :lol1:

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Če Markez ne bi biu diujaškidiujak, bi imel 75 pik, ostali pa drobtine.... ČE :blush:

tako je parjato :D

če čebula ne bi mela če, se ne bi jokali, ko bi jo rezali ... mar ne :huh: 

če bi biu jaz sam na pisti, bi najverjetneja tudi jaz zmagu ...

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

če bi biu jaz sam na pisti, bi najverjetneja tudi jaz zmagu ...

Sigurn bi biu zmagoviti zmagovauc k bi use zmagou :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, maus said:

tako je parjato :D

če čebula ne bi mela če, se ne bi jokali, ko bi jo rezali ... mar ne :huh: 

če bi biu jaz sam na pisti, bi najverjetneja tudi jaz zmagu ...

 

Ce ne bi padu, ko bi hotu sam sebe prehitet, pa se ne bi umaknu!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jvalant pravi:

Ce ne bi padu, ko bi hotu sam sebe prehitet, pa se ne bi umaknu!

zato pa sem kljub temu napisal "najverjetneje" ;) 

dokler ni konec, ne more bit konca, edin če .... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Bmflar pravi:

Če Markez ne bi biu diujaškidiujak, bi imel 75 pik, ostali pa drobtine.... ČE :blush:

... pa navijam za tastarga, tamauga videt ne morem, ampak dejstva so jebena stvar, mali je diujak pa še brezobrazen povrhu -> to je zmagovalna kombinacija izgleda. Leta so bl ovira pri teh zadevah :blush:

Nedirajtemistarca press :P

Dejstvo je, da staremu trenutno manjkajo le 4 pike do 3 mesta, kljub eni nuli, kar pomeni, da bi lahko bil še boljši.

Mali je res tak, pa še največ pomoči ima zadaj...menda celo pnevmatike uporabljajo take, kot njemu odgovarjajo ampak dejstvo je, da je letos veliko že izgubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, vandrovec pravi:

Dejstvo je, da staremu trenutno manjkajo le 4 pike do 3 mesta, kljub eni nuli, kar pomeni, da bi lahko bil še boljši.

Mali je res tak, pa še največ pomoči ima zadaj...menda celo pnevmatike uporabljajo take, kot njemu odgovarjajo ampak dejstvo je, da je letos veliko že izgubil.

Na srečo letos nima več niti za burek ?

Na smolo Valeta pa je kar nekaj dobrih pilotov ...

Težka bo desetka, rekel bi nemogoča, če ga ne bi zajebala Španca bi lahko že bila ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Bmflar pravi:

Na srečo letos nima več niti za burek ?

Na smolo Valeta pa je kar nekaj dobrih pilotov ...

Težka bo desetka, rekel bi nemogoča, če ga ne bi zajebala Španca bi lahko že bila ?

Misliš če nebi govoril bedarij pred novinarji in zaradi tega fasal maščevanje na progi bi že bla? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Shillien pravi:

Misliš če nebi govoril bedarij pred novinarji in zaradi tega fasal maščevanje na progi bi že bla? 

Tuki nekje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 8. 2020 ob 10:44, a79 pravi:

Ena lastovka se ne prinese pomladi... 46 so pa vsi posolal, dobr d je blo tolk odstopov, realno nekje 9, 10 mesto...

Ne vem no.

Pošolani so bili vsi s strani Binderja. Od drugega do šestega so bili v dobrih dveh sekundah...

Koliko jih je odstopilo? Lecuona, P. Espagaro in Mir. Matematika iz prvega razreda osnovne šole pravi 5+3=8 če bi bili vsi pred njim. Pa ne verjamem, da bi bili.

Po moje tole peto mesto realno ni nič manj vredno kot tisto tretje iz Jereza 2.

Če bi bil jaz eden od mladcev bi se resno zamislil nad dejstvom, da jih preganja nekdo, ki bi jim bil zlahka oče...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!