Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

21 hours ago, maus said:

res se mi ne da več .. a res mislite, da proge projektirajo popolni bebci in da ni poskrbleno za maksimalno varnost ... 100 % varnosti pa na dirkališču ni

 Seveda jih! Niti eden teh arhitektov in becbev nima diplome iz forumov in fb!  Blagee veze nimas!

Tudi tule so na narobna mesta postavili ograje... ,)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snečer pravi:

a ni pred leti prav rossi s stopalko zadel simončelija v čelado?

Kam to pase? Kr zbris se, k si ze nek kvazi sef. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DinDiin pravi:

Kam to pase? Kr zbris se, k si ze nek kvazi sef. 

paše v kontekst incidenta na zadnji tekmi, kjer se rossi zgraža nad ostalimi dirkači, ampak to je dirkanje, nepredvidljivo, tudi sam je bil v takšni situaciji in celo zadel prijatelja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 Seveda jih! Niti eden teh arhitektov in becbev nima diplome iz forumov in fb!  Blagee veze nimas!

Tudi tule so na narobna mesta postavili ograje... ,)

 

 

Tole je čista napaka motorja, ki ni ugasnil pri padcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj pravimo, da se pac dogaja neglede na obliko piste. Rossi je pac opozoril, da je nevaren sport, logicno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, DinDiin said:

Ja saj pravimo, da se pac dogaja neglede na obliko piste. Rossi je pac opozoril, da je nevaren sport, logicno. 

A se ni Rossi delal norca iz Lorenza, ko je le ta rekel popolnoma isto.  Ni logicno.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Darko3g said:

Tole je čista napaka motorja, ki ni ugasnil pri padcu.

Hm, nisem dobro videl, ampak ali je motor padel, ali je samo zvrgel dirkaca? Je sibal dalje, kot bi se gas zataknil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jvalant pravi:

Hm, nisem dobro videl, ampak ali je motor padel, ali je samo zvrgel dirkaca? Je sibal dalje, kot bi se gas zataknil...

v teh časih , ko kontrolirajo tisočinko sekunde pri vbrizgu goriva in vzmetenju se agregat ne nore ugasniti ko pade dirkač/voznik z motorja? a airbag v kombinezonu se pa lahko sproži?boloks

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, thumper said:

v teh časih , ko kontrolirajo tisočinko sekunde pri vbrizgu goriva in vzmetenju se agregat ne nore ugasniti ko pade dirkač/voznik z motorja? a airbag v kombinezonu se pa lahko sproži?boloks

Mogoce je pa to dokaz proti teoriji zarot in kontroliranju vsega. Motorna elektronika ne kontrolira airbaga v kombinezonu, in pac ne zazna da je dirkac padu dol. Meni ni tu nic cudnega. Motorna elektronike pac kontrolira motor in nic drugega. Zakaj naj bi se ukvarjala se z airbagom, vremensko napovedjo, you tubom ipd?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Mogoce je pa to dokaz proti teoriji zarot in kontroloranje vsega. Motorna elektronika ne kontrolira airbaga v kombinezonu, in pac ne zazna da je dirkac padu dol. Meni ni tu nic cudnega. Motorna elektronike pac kontrolira motor in nic drugega.

zdej boš rekel , da je pri trenutni tehnologiji full težko kontrolirat ali je dirkač na motorju ali ni ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, thumper said:

zdej boš rekel , da je pri trenutni tehnologiji full težko kontrolirat ali je dirkač na motorju ali ni ???

Nisem tega rekel, rekel sem, da ocitno motorna elektronika tega ne dela. In da ima airbag svojo, neodvisno kontrolo. Odpade pairing, bluetooth al karkoli, in vsa nepotrebna komplikacija okoli tega odpade. Zdaj a je to pametno ali ne je drugo, res je pa tole: NOBEDEN ni nil pameten okoli tega preden se je zgodilo, zdej pa vsi generali... Lahko tudi da motor ima podobno kontrolo, pa je udarec kaj zeznil. Par let nazaj se je Stonerju na Hondi gas (by wire) "zataknil" in je use skup slo v maloro...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

Nisem tega rekel, rekel sem, da ocitno motorna elektronika tega ne dela. In da ima airbag svojo, neodvisno kontrolo. Odpade pairing, bluetooth al karkoli, in vsa nepotrebna komplikacija okoli tega odpade. Zdaj a je to pametno ali ne je drugo, res je pa tole: NOBEDEN ni nil pameten okoli tega preden se je zgodilo, zdej pa vsi generali... Lahko tudi da motor ima podobno kontrole, pa je udarec kaj zeznil. Par let nazaj se je Stonerju na Hondi gas (by wire) "zataknil2 in je use skup slo v maloro...

zmeraj je lahko zajeb.. samo da pri teh obratih , ki jih dosegajo agregati, nimajo avtomatskega "shut down"-a se mi pa zdi malo šalabajzersko. če ne drugega glede na ceno agregata in število agregatov na sezono ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

A se ni Rossi delal norca iz Lorenza, ko je le ta rekel popolnoma isto.  Ni logicno.

ko je to rekel lorenzo je bil jokica, ko to reče rossi je logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DinDiin pravi:

Si koncno dojel ?? Rossi je kralj,kdo je pa Lorenzo pa nwem. 

in to pove veliko o tebi oziroma tvojem "spremljanju motoGPja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Shillien pravi:

in to pove veliko o tebi oziroma tvojem "spremljanju motoGPja".

Sej ti si tut "očiten" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, YBT pravi:

Sej ti si tut "očiten" 

Absolutno, nikoli nisem poskusil prekrivat za koga navijam. Razlika je da ne dajam nobenega dirkača v nič in za razliko od določene vrste rumencev ne mislim da je na progi samo en dirkač vsi ostali (naprimer neki upokojeni 5x svetovni prvak) pa ne obstajajo ali pa bi se mu morali klanjati.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

A se ni Rossi delal norca iz Lorenza, ko je le ta rekel popolnoma isto.  Ni logicno.

Ja, ampak zdej je pa nekdo iz njegove "AKADEMIJE" najebal in zdej pa to ni več hec... Če bi bla situacija obratna bi pa tko branil Francota... Dej no dej... Kr neki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

Hm, nisem dobro videl, ampak ali je motor padel, ali je samo zvrgel dirkaca? Je sibal dalje, kot bi se gas zataknil...

 

pred 11 urami, thumper pravi:

v teh časih , ko kontrolirajo tisočinko sekunde pri vbrizgu goriva in vzmetenju se agregat ne nore ugasniti ko pade dirkač/voznik z motorja? a airbag v kombinezonu se pa lahko sproži?boloks

Preden doktorirata @Darko3gje govoril o speedway motorju iz videa, ki se ni ugasnil in šibal med folk... Ti motorji majo drugač vrvico vezano na roko tekmovalca in ko le-ta pade se vrvica iztakne in motor ugasne, ne vem zakaj tukaj ni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KennyJR pravi:

 

Preden doktorirata @Darko3gje govoril o speedway motorju iz videa, ki se ni ugasnil in šibal med folk... Ti motorji majo drugač vrvico vezano na roko tekmovalca in ko le-ta pade se vrvica iztakne in motor ugasne, ne vem zakaj tukaj ni... 

Da te ne bodo samo zmerjali, ti dam jaz tokrat plusek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Shillien pravi:

Absolutno, nikoli nisem poskusil prekrivat za koga navijam. Razlika je da ne dajam nobenega dirkača v nič in za razliko od določene vrste rumencev ne mislim da je na progi samo en dirkač vsi ostali (naprimer neki upokojeni 5x svetovni prvak) pa ne obstajajo ali pa bi se mu morali klanjati.

Ravno kar si dal enega v nič, sicer pa 

( ni upokojeni ) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ne razumem pri vseh športih, pa tudi pr moto GP ne ... zakaj se navija proti nekomu in se ne navija za svojega favorita.

Še pred nekaj leti so bili navijači avto moto športov vzor za druge navijače... se spomnim, ko smo s kapicami vseh barv sedeli na tribunah dirk F1 ... zdaj lahko kakšen z drugačno kapico dobi po rilcu, ker pač ne navija za tapravega ... 

zaenkrat je superbike še kokr tolk fer ... res pa je, da prevladuje zadnjih nekaj  let KRT :P 

:huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

Nekaj ne razumem pri vseh športih, pa tudi pr moto GP ne ... zakaj se navija proti nekomu in se ne navija za svojega favorita.

Ker je antipatičen (ne govorim za ta primer), ker je nešporten, ker je egoističen, ker ni fer voznik in ti gre na živce in mu ne privoščiš? Recimo MM je pri meni primer voznika, ki mu ne morem privoščit nikakor po vseh stvareh, ki jih počne in rad vidim, da tudi on kdaj potegne kratko. Recimo drug primer pa je bil, ko je bila Rossi raja na vrhuncu in sem zavijal z očmi ob nebulozah, ki sem se jih ne naposlušal. Takrat sem bil tolk vesel, če se je tip povalal po pesku, ko sem vidu tiste dolge curle pri folku... To je skor tko k vele mogočna Barca zgubi in vsi zvesti navijači Barce, ki majo z njo skupnega ravno tolk, da vsak dan po FB spamajo (to je zdej mim, je blo pa več let nazaj stalna praksa) hujše speve kot kakšni verski fanatiki, pol še cel mesec žalujejo doma v temi :D. Ko vidiš, da po Rossijevem padcu večina ljudi kar zapušča tribune sredi dirke, si samo misliš: "spizdite, da vas ne vidim, če si sposoben pred koncem dirke it ven, pol si niti na začetku dirke ne zaslužiš bit tle!"

pred 20 minutami, maus pravi:

Še pred nekaj leti so bili navijači avto moto športov vzor za druge navijače... se spomnim, ko smo s kapicami vseh barv sedeli na tribunah dirk F1 ... zdaj lahko kakšen z drugačno kapico dobi po rilcu, ker pač ne navija za tapravega ...

To je pa globalizacija športa in zvečanje populacije gledalcev iz Đentlmenov na Majmune, ki so pre gledali samo žogobrc... :D

pred 21 minutami, maus pravi:

zaenkrat je superbike še kokr tolk fer ... res pa je, da prevladuje zadnjih nekaj  let KRT :P 

:huh: 

A to je tebi fer, ker je KRT spredi al na splošno? :D 
Ker čist tko... men tale umetna pravica, kolk se bo komu vrtel ni nobena pravica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Ker je antipatičen (ne govorim za ta primer), ker je nešporten, ker je egoističen, ker ni fer voznik in ti gre na živce in mu ne privoščiš? 

zato pa tudi nekaterih ne marajo na motosvetu (ne govorim samo zate) ;) 

pa se meni zdi zelo nefer, ker si mi oblubu pokazat kako se pelje  :huh: 

pa še na vse se spoznaš ? 

še enkrat ... navijaj za svojega in ne navijaj proti nekomu ... no ni navijaštvo ... bo razumljivo :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, KennyJR pravi:

Ker je antipatičen (ne govorim za ta primer), ker je nešporten, ker je egoističen, ker ni fer voznik in ti gre na živce in mu ne privoščiš? Recimo MM je pri meni primer voznika, ki mu ne morem privoščit nikakor po vseh stvareh, ki jih počne in rad vidim, da tudi on kdaj potegne kratko. Recimo drug primer pa je bil, ko je bila Rossi raja na vrhuncu in sem zavijal z očmi ob nebulozah, ki sem se jih ne naposlušal. Takrat sem bil tolk vesel, če se je tip povalal po pesku, ko sem vidu tiste dolge curle pri folku... To je skor tko k vele mogočna Barca zgubi in vsi zvesti navijači Barce, ki majo z njo skupnega ravno tolk, da vsak dan po FB spamajo (to je zdej mim, je blo pa več let nazaj stalna praksa) hujše speve kot kakšni verski fanatiki, pol še cel mesec žalujejo doma v temi :D. Ko vidiš, da po Rossijevem padcu večina ljudi kar zapušča tribune sredi dirke, si samo misliš: "spizdite, da vas ne vidim, če si sposoben pred koncem dirke it ven, pol si niti na začetku dirke ne zaslužiš bit tle!"

To je pa globalizacija športa in zvečanje populacije gledalcev iz Đentlmenov na Majmune, ki so pre gledali samo žogobrc... :D

A to je tebi fer, ker je KRT spredi al na splošno? :D 
Ker čist tko... men tale umetna pravica, kolk se bo komu vrtel ni nobena pravica :D

A mora bit tuki tut žogobrc omenjen no,k mi gre na bruh...., mogoče obstaja žogobrcsvet pa tam o tem prosim

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!