Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

pred 2 urami, Snečer pravi:

Hm, ko pogledal 2015 statistiko, vidim da je MM zmagal 5 dirk, Rossi pa 4.

Ampak to je že zgodovina. Po 2015 je šlo Rossiju samo še hudo navzdol.

Letos ima še zadnjo priliko...

potemtakem gre vsaj 90% udeležencem moto gpja..samo še navzdol :P

realno gledano: letos pa še kako leto ma priliko za kako zmago. Kot vsaj 30% če ne več grida. Eden bo pa celo zmagovauc :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, a79 said:

No, tole pa ne drzi glih... Vi govorite o cloveku, ki se kosa z dirkaci, katerim bi bil lahk fotr... ˝Govorite˝je blaga beseda, pljuvate po njem pravzaprav.. Vecina pljuvacev sploh ne navija za nikogar v karavani, pljuvat pa znate..

 Kako mislis "mi". Se nikdar nisem rekel da naj ne vozi, da je zanic, lolek, bumbar, in recimo besede, s katerimi Rossi fani opisujejo Lorenza, Marqueza, so opisovali Stonerja ipd. Rossi fani so  primer, kako se fani ne smejo obnasati. Ko poslusam Rossi fane, in kar sem jih poslusal, sem prisel na tole idejo (ze pred leti, tule tudi):  Rossi sploh ni tolk dober, le ostali so vsi zanic!   Dej poisci kako moje pljuvanje po Rossiju (ne oddovor prepotentnim fanom, ampak po Rossiju). Kar sem zadnjic rekel ni pjuvanje: Rossi sedaj govori o nevarnosti GPja, ko je pa to rekel Lorenzo, se je pa javno posmehoval. To NI pljuvanje naprimer. Ampak Rossi fani so (ste?) iznasli en kup jokic, lolekov in tako naprej. Mene bos zelo tezko ujel  plujvati po komerkoli, prej obratno, sem se veckrat tule sporekel zaradi pljuvanja. Tudi po Lorenzu, ceprav osebno mislim da je mona. Ni pa to, kar ga opisujejo Rossi fani...    ma, bv, spet mi en polaga besede u usta... In kot vedno, fan enega in istega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk ste zdej krnaenkrat vsi cool pa fejst, k ni vec markca na gridu, pa quartararo tud ne delivera vec kukr so eni tripal da bo, skratka VR je pa se kr kle in dirka k satan. Marky se pa doma trese, ce bo sploh se kdaj dirkal. Ja, ni vam lahko. Go Vale! Ja, sem njegov orto fan, pa kaj pol?

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rossi pravi:

Kolk ste zdej krnaenkrat vsi cool pa fejst, k ni vec markca na gridu, pa quartararo tud ne delivera vec kukr so eni tripal da bo, skratka VR je pa se kr kle in dirka k satan. Marky se pa doma trese, ce bo sploh se kdaj dirkal. Ja, ni vam lahko. Go Vale! Ja, sem njegov orto fan, pa kaj pol?

in z svojimi izjavami tudi dokazuješ da si tista slaba, neumna varjanta fana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo presekamo...

YLiYD3QEP-A8kKS1y1iwGr5YoRznb0gz73hmvUfU
Ja kaj je pa tale troblja?
Kolikor berem hoče Yamaha malo povečat moč v spodnjih obratih in naj nebi nič pridobili na konjih.
Ajd dobr, samo je pa grd dizajn ko sto mater.

Po današnjih testih Dovi pravi da je našel rešitev za bolj tekočo vožnjo in da se zdaj pa lahko bori za prvenstvo.

Pa tale mi je dobra.
So vprašali Bagnai-o, kaj sta se tako žareče pogovarjala z Rossijem takoj po koncu dirke.
Paco pravi da ga je vprašal če je ubranil 3. mesti, nakar mu Rossi odvrne da "Ne, ampak ne se sekirat, še sva prijatelja. :D

Vir, Reddit

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Sahbazz said:

Da malo presekamo...

YLiYD3QEP-A8kKS1y1iwGr5YoRznb0gz73hmvUfU
Ja kaj je pa tale troblja?
Kolikor berem hoče Yamaha malo povečat moč v spodnjih obratih in naj nebi nič pridobili na konjih.
Ajd dobr, samo je pa grd dizajn ko sto mater.
 

 Dizajn je odlicen, ce stvar deluje. Ne zato ker je ali grd ali lep, ampak zato ker je dizajniran za druge zadeve kot pa za lepoto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, jvalant said:

 Dizajn je odlicen, ce stvar deluje. Ne zato ker je ali grd ali lep, ampak zato ker je dizajniran za druge zadeve kot pa za lepoto ;)

Se strinjam, ja. Ampak vseeno, bi lahko bil malo bolj "aerodinamičen".

 

Bojda bo Rossi fotr, zato je imel na čeladi viagro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Sahbazz pravi:

Se strinjam, ja. Ampak vseeno, bi lahko bil malo bolj "aerodinamičen".

 

Bojda bo Rossi fotr, zato je imel na čeladi viagro.

Ne štekam... Če bo fotr, bi mogu imet na čeladi epruvetko? ?

 

 

???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/16/2020 at 4:11 AM, Sahbazz said:


Pa tale mi je dobra.
So vprašali Bagnai-o, kaj sta se tako žareče pogovarjala z Rossijem takoj po koncu dirke.
Paco pravi da ga je vprašal če je ubranil 3. mesti, nakar mu Rossi odvrne da "Ne, ampak ne se sekirat, še sva prijatelja. :D
 

 

 Se enkrat, dvakrat ga prehiti, pa ne bosta vec... sploh ne stejem vec kolko prijateljev je mel Rossi, dokler so bli zadaj  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš statistiko, ti pove da je bil zadnje dve leti (?) podprvak, trenutno aktualnega prvaka ni, ker doma počiva, tako da na papirju bi mu moralo uspet. Samo to je Šport in sploh letos je tako nepredvidljiva sezona, da ga ni junaka, ki bi upal predvidit kdo bo prvak letos.

 

Si predstavljaš "plot twist", prvih nekaj v skupnem seštevku kasira, korono, prepoved 2 dirk, to bi šele naredilo štalo. Pa ni tako neverjetno, samo poglej situacijo s J. Martin.

Popravljeno . Popravil Sahbazz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Rossi pravi:

In kaj pol pravte, kdo bo letos prvak? Bo Doviju ratal?

Več kot bo različnih zmagovalcev, torej večja kot bo razpršenost posameznih zmagovalcev in nihajoča konstantnost ostalih, večje šanse ima, če bo konstanten seveda, niti ni nujno da zmaguje..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da si pred naslednjo dirko vzamem mal časa in pokomentiram prejšnjo dirko.

Franco je odpeljal suvereno. Tokrat ni bilo Binderja, da bi mu ukradel tole zmago :). V Brnu smo še lahko rekli, da je izkoristil slab dan ostalih, v Misanu tega ne moremo več reči, ker majo očitno ostali pogosto "slab dan". 

Za Bagnaio sem bil ziher, da bo dober in je tudi bil. Kljub temu, da Ducati ni ravno blestel jih je kar fino pošolal. Presenečen bi bil, če nebi ravno on sedel naslednje leto na Dovijevi mašini. Doviju se počasi že malo mudi s spremembo odločitve, ker če bo še malo čakal, bodo pri Ducatiju podpisali Bagnaio in bo lahko samo spokal. Vprašanje, če bo sposoben tako na hitro požreti ponos. Vprašanje, če sploh še ima možnost, tudi če to naredi. Ducati je podpisal že enega novinca, dva pa še čakata na podpis...

Mir je imel smolo na začetku, da se je valjal zadaj, na koncu je bil res hiter, dva ovinka sta mu zmanjkala do drugega mesta. Letos pridno premaguje Rinsa, ki je sicer še malo poškodovan. Zame osebno je Mir tihi favorit za naslov, če bo le nekaj sreče s tem, da bo Suzuki letel v Aragonu tako kot mora. Je le nekaj pik zadaj in si ne sme privoščit več slabih vikendov.

Rossi pa... Če ni mogel na tukaj v Misanu, po takem pace-u, kot ga je mel, po takem štartu, kot ga je imel in v takih idelanih pogojih, potem ne more več nikoli. Ne samo zmagat, tud na podium. Če bo še ta vikend enako, bi bilo pa res smiselno zaključit, ker počasi bo tudi za top 10 težka... Razen če računa na to, da Petronas 3x bolj leti, ker kot je videt je res tko :).

Fabio je bil hiter. Rabil je malo več časa, da je prišel mimo Mavericka, ampak potem je naredil res nekaj hitrih sektorjev in ga parkiral v pesku... Če bi le malo z glavo odvozil mislim, da bi bil blizu zmage, drugi pa zanesljivo. Tako pa je malo začinil prvenstvo. Kakorkoli obrnemo je Fabio še vedno daleč prvi favorit za naslov. Dovi nima šans... Bi si upal stavit vse svoje imetje na to, da mu ne bo uspelo, če bodo vsi ostali zdravi in zraven do konca. Je konstanten ja... konstantno nekje med 5-8 :D. Če ne bo Fabio bo pa Mir, al pa kdorkoli drug, samo Dovi ne :).

Vinales pa WTF? A je lahko vsakič isto... In pol reče... Ne vem kje je problem, da sem lahko na treningih hiter, na dirki pa ne... Ja nevem... Drugje, kot v njem bo očitno težko problem, če na treningu lahko pelje s polnim tankom pa svežo gumo 5 krogov pol sekunde hitrej, kot na dirki... Naj se mal zresne, al pa spoka... 

Ta vikend bodo očitno KTM-i mal bol zraven, prejšnejga so kar malo razočarali. Binder je ponovno končno malo bolj hiter. Bi bilo pa spet vse drugo, kot zmaga Fabia presenečenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Karkoli obrnemo je Fabio še vedno daleč prvi favorit za naslov.  

Bi bilo pa spet vse drugo, kot zmaga Fabia presenečenje.

Ti pa si komedijant ?‍♂️... ali pa se v tvoji glavi odvijajo kakšne navidezne dirke kjer Quartararo sam koroži po pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, LunaticFringe pravi:

Ti pa si komedijant ?‍♂️... ali pa se v tvoji glavi odvijajo kakšne navidezne dirke kjer Quartararo sam koroži po pisti

Kaj je tvoj problem? če že misliš citirat in nekaj nabijat spodaj vsaj kak argument za svoje trditve predstavi... aja najprej moraš sploh kaj trdit, ker tole so itak same nebuloze.

Fabio je mel slaba dva vikenda v Avstriji, tudi v brni ni blestel, pa je bil še vedno prvi v prvenstvu, v Misanu mu je samo padec preprečil povečanje vodstva. Ta vikend verjetno ne bo šel po tleh, pa tudi če bo šel bo še vedno prvi favorit za naslov, ker ostali pač ne sestavijo 2eh dobrih dirk skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je na začetku Fabio zdel zelo umirjen dirkač, zdaj pa vidim po govorici telesa da ga hitro spravi iz tira že to da ni na pole position-u. Takoj tolče po motorju ipd. kakor mu kaj ne gre po planu. Postaja podoben Vinialesu, kar mi ni všeč. S tako mentaliteto ne bo prvak. On bi se moral po prvih dveh zmagah in slabi predstavi v Brnu in RBR umirit in poizkusit izvlečt čimveč iz vsake dirke, pa četudi to včasih pomeni 3-4-5 mesto na dirki.

On bi kar naenkrat dominiral kvalifikacije in dirke. Ne gre to tako, žal.
Razumem da so vsi dirkači in da noben ne dirka za 10. mesto, ampak včasih je lahko dirkač sam sebi največje psihološko breme.
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Sahbazz pravi:

Meni se je na začetku Fabio zdel zelo umirjen dirkač, zdaj pa vidim po govorici telesa da ga hitro spravi iz tira že to da ni na pole position-u. Takoj tolče po motorju ipd. kakor mu kaj ne gre po planu. Postaja podoben Vinialesu, kar mi ni všeč. S tako mentaliteto ne bo prvak. On bi se moral po prvih dveh zmagah in slabi predstavi v Brnu in RBR umirit in poizkusit izvlečt čimveč iz vsake dirke, pa četudi to včasih pomeni 3-4-5 mesto na dirki.

On bi kar naenkrat dominiral kvalifikacije in dirke. Ne gre to tako, žal.
Razumem da so vsi dirkači in da noben ne dirka za 10. mesto, ampak včasih je lahko dirkač sam sebi največje psihološko breme.
 

Ne vem kaj ti gledaš, ampak tako je že od prve dirke lani... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv razplet Warm UPov... 

V Moto2 je Nagašima v predzadnjem krogu postavil najboljši čas, v zadnjem krogu bil še hitrejši, potem pa se je izstrelil v bolnišnico... Škoda... 

V MotoGP pa je Marquez postavil nekaj zelo hitrih časov in med njimi celo najhitrejšega... So bili pa vodilni vsi zelo skupaj.

Pa da vidimo kdo lahko ustavi Fabia. Njegov moštveni kolega, ki je bil na prejšnji tekmi edini dostojen nasprotnik je nekaj bolan in bo težko ponovil uspeh iz prejšnjega vikenda. Mi je pa zanimivo, da nima koronce... Al so mal priredili teste? ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater... Alcoba je letos res dober... Sploh v zaključkih dirk. Danes pa že od začetka bolj spredaj in ima dobre možnosti... 

Že na daleč se vidi, da s tega fanta nekaj bo... Na drugi strani Tatay, ki je veljal za večji up ne izpolnjuje pričakovanj letos... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!