Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Fenati izkoristil bedarijo cigota Viettija, ki je ob rezultat spravil predvsem Masio, ki je lepo zaprl, ampak Vietti je kar tišal pa tišal... Pred tem je skoraj sesul Arenasa... 

Arenas je potegnil kratko in celo izgubil 3 točke proti Oguri... Razlika je sedaj samo še 2 točki... In glede na to, da sta več ali manj ostala sama v igri za naslov bo to še zelo zanimivo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pecotu sem privoščil zmago (škoda), ma privoščim tudi Vinjalesu in Miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Fenati izkoristil bedarijo cigota Viettija

od kje sedaj to lo si pa tako objektiven?   dej se mal skulirej sinko pa pazi na besednjak..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, thumper said:

od kje sedaj to lo si pa tako objektiven?   dej se mal skulirej sinko pa pazi na besednjak..

Strokovnjak si pa ja to lahko privošči....čakam recenzijo kva je blo, da Fabijo ni zmagu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, thumper said:

od kje sedaj to lo si pa tako objektiven?   dej se mal skulirej sinko pa pazi na besednjak..

 Zdj bi pa ze lahko vedel nivo juniorjeve kulture... sej ne beres prvic tele teme... ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede. A je kdo pogledal kakšna je proga na Portugalskem?

O ljubi bog. Eden izmed motogp dirkačev je komentiral da izgleda kot asvaltirana motocross oroga. No ni se dosti zmotil. Ima res veliko vzponov in spustov. Eden mi je še posebaj zaskrbljujoč.

In sicer pride dirkač iz krajše ravnine, čez vzpon in v precej oster levi zavoj. Takole na "uč" bi rekel da bo točka zaviranja ravno tik pred spustom.

Podobna situacija kot v Philip Island-u, samo da tam pridejo iz levega ovinka, tu pa iz ravnine.

Nebi se čudil če bo kak stopie sem pa tja. ?

Popravljeno . Popravil Sahbazz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Sahbazz pravi:

Mimogrede. A je kdo pogledal kakšna je proga na Portugalskem?

O ljubi bog. Eden izmed motogp dirkačev je komentiral da izgleda kot asvaltirana motocross oroga. No ni se dosti zmotil. Ima res veliko vzponov in spustov. Eden mi je še posebaj zaskrbljujoč.

In sicer pride dirkač iz krajše ravnine, čez vzpon in v precej oster levi zavoj. Takole na "uč" bi rekel da bo točka zaviranja ravno tik pred spustom.

Podobna situacija kot v Philip Island-u, samo da tam pridejo iz levega ovinka, tu pa iz ravnine.

Nebi se čudil če bo kak stopie sem pa tja. ?

aja za ewc 12 ur je pa u redu ? a ni bistvo motorizma v ovinkih in ne v ravninah? kaj pa laguna seca za katero pravijo , da je hudo dobra proga? tam so se vedno dogajale dobre borbe..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nisem mislil da proga nebi bila primerna za dirke. Ravno nasprotno, hudo zanimivo bo tam, ker nihče nima nekih hudih podatkov o progi, pa še če prvenstvo ostane tako izenačeno, bi znala bit ena boljših dirk letos, pa že zdaj so kar praviloma ene boljših zadnjih let.
Bojda gredo zdaj enkrat dirkači tja s cestnimi motorji mal potrenirat oz. bolje rečeno pogledat progo. VR46 akademija pa bo šla posebaj enkrat drugič.
Ta "trening" s cestnimi motorji bi bilo kar zanimivo videt in primerjat čase istih dirkačev z motorjem iz trgovine in potem z GP dirkalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sproti pokomentriram dirko, ker so tko tesno skupaj :D

Vinalesu rata vsaka 10. in očitno je bila prejšnji vikend 10. :D zdej pa da vidmo kako bo naprej. Mu bo tole kej pomagalo ali pač ne?

Peco je sicer vodil, samo vinales je bil precej blizu in počasi je začel stopnjevat razliko. Peco sicer pravi, da je povozil tear-off ali nekaj podobnega. Pa recimo da mu verjamemo, čeprav meni se je zdelo, da je hotel mal pritisnit in je šlo takoj po tleh, tam kjer pa vsi ostali že cel vikend na isti način, pa dvomim, da je bil vedno nek tear-off tam.

Kaj je ta Gaber gobezdal o tem, da ima Maverick mehko gumo in da ima Peco tršo??! Po dirki sem pogledal, da je Peco vozil Soft, Maverick pa Medium. Pred dirko nisem uspel gledat, ker sem komaj štart ujel... in po mi klamfata take gluposti med dirko? Že po barvi se mi je čudno zdelo, samo sem mislil, da ne vidim dobro, ker sem na PC gledal... katastrofa, kako nekateri znajo dirko uničit.

Mir je spet dobro odpeljal, samo na štartu je bil preveč zadaj. Na koncu gladko najhitrejši. Meni se zdi res glavni material za prvaka, če ga bo Fabio še naprej sral ima možnosti.

Pol se je dobro držal in bil na koncu nagrajen. Škoda za Binderja, bi bil lahko tudi zraven.

Fabio je bil vsaj zame, presenteljivo slab, glede na pace prejšnjega vikenda še posebej. Čeprav ta vikend že na treningih ni bil tako hiter sem vseeno pričakoval, da bo v dirki bližje. Res pa je, da nihče verjetno ni pričakoval takega Vinalesa, Peco je pa tudi presenetil s tempom, dokler je šlo. Samo, da v cilj prideš skupaj z Espargarojem je pa tko tko no. Vseeno Fabio ostaja prvi favorit za naslov. Ostalih ne jemljem nekaj resno, razen Mira.

Me je pa malo razočaral s svojim odnosom po dirki.. Tih bod pa prpel v garažo, če si bil vsak drug ovink na zelenem, ne pa da jokaš... že tko si bil zanč...

Dovi je sploh katastrofa. Naj prosim samo spakira pa gre... Ker tole je grozno. Pol grida pade, pa je še vedno izven top 5. Brez komentarja.

Rossi pa je tudi dokazal, da je svoje odvozil. Je gladko najslabša Yamaha. Ni več hiter. Mislim, da je precej boljših, ki bi lahko zavzeli njegov sedež, tako da res ne rabi še eno leto srat v Petronasu in bit okrog 10. mesta... Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, a79 pravi:

Letos si naslova ne zasluzi nobeden... Tisti, ki bo letos prvak, bo zgolj zaradi butastih-cudnih vozenj ostalih... Res cudna sezona..

A to zdej leti na to, ker ni Marqueza? Kaj pa če bi njemu šlo še slabše? Kaj pa če nebi mogel slediti Fabiu na drugi dirki, pa Binderju na tretji? Pa če v Avstriji nebi mogel zborbat zmage? Kaj če bi bil tudi Franco prehiter zanj? Hjah... Ne moremo vedet... Ker se je sam izločil že pred začetkom... Ostali pa dobro borbajo med sabo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, a79 said:

Letos si naslova ne zasluzi nobeden... Tisti, ki bo letos prvak, bo zgolj zaradi butastih-cudnih vozenj ostalih... Res cudna sezona..

Cudna logika... Ce drugi vozijo butasto in cudno (sam ne viddim butastih vozenj, pac  ce je grid in tehnika zelo izenacena malenkosti odlocajo)  bo pac zmagal oni ki najmanj butasto vozi. Biti prvak ni samo biti hiter, ampak tudi biti pameten. Lep dokaz je Marquez, ki je zelo hiter, pa mu to ne pomaga dosti, ker mu je v prvi dirki padla rdeca megla na oci in je naredil neumnost ali napako.

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva tema dvema prhaja na Rossija cele kvalifikacije? A sta resna? Morbideli vozi polu na proti, tadva pa flancata, kako bi lahko Rossi v zadnjem sektorju izboljšal svoj čas... Omg no... 

K da je samo Rossi vozil danes... Katastrofa... 

 

Omenjata, da je glavni favorit za zmago jutri... Pa ta tud v top 5 ne bo... Omg

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DinDiin pravi:

Rossi ma kr vpliv, pa se 3ji starta, kr uredu :) 

Eni ne morejo kapirat da je Rossi moto GP..jebiga, al ga sovražiš al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2020 ob 12:37, KennyJR pravi:

Rossi pa je tudi dokazal, da je svoje odvozil. Je gladko najslabša Yamaha. Ni več hiter. Mislim, da je precej boljših, ki bi lahko zavzeli njegov sedež, tako da res ne rabi še eno leto srat v Petronasu in bit okrog 10. mesta...

Ampak res. Kar težko ga je gledat, tako je počasen... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Eni ne morejo kapirat da je Rossi moto GP..jebiga, al ga sovražiš al ne.

1. ne sovražim ga, niti ne navijam za njega

2. da je rossi motoGP je ena od najneumnejših izjav kar jih rossi (ja rossi ne motogp) fani ponavljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!