Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Pravkar, Shillien pravi:

1. ne sovražim ga, niti ne navijam za njega

2. da je rossi motoGP je ena od najneumnejših izjav kar jih rossi (ja rossi ne motogp) fani ponavljajo.

ne bo držalo, št.2, navijaš nenavijaš ni bistvo, tudi Šumi je bil F1, Rossi je pa še v karavani, ima moštvo v dveh grupah mogoče celo v tretji, ja, je kr "in". In to vse nima nobene veze s tem a sem al nisem fan.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne bo držalo, št.2, navijaš nenavijaš ni bistvo, tudi Šumi je bil F1, Rossi je pa še v karavani, ima moštvo v dveh grupah mogoče celo v tretji, ja, je kr "in". In to vse nima nobene veze s tem a sem al nisem fan.

 

noben ni rekel da ni del gpja, lahko pa z lahkoto trdim da je gp obstajal pred rossijem in bo popolnoma brez problema obstajal za njim. brez večjih pretresov, pa lahko gre jutri, bistvene razlike nebo (razen manj toxične skupnosti na internetu, za katero pa ni on sam direktno kriv). Ne tud šumi ni bil F1, f1 se normalno nadaljuje, in veliko večji problem f1 je razvoj njihovih pravil kot pa to da šumi ne vozi več.

ubistvo je rossi z eno nogo v penziji, pa so "zlata leta gpja", toliko o tem da je rossi motogp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Shillien pravi:

noben ni rekel da ni del gpja, lahko pa z lahkoto trdim da je gp obstajal pred rossijem in bo popolnoma brez problema obstajal za njim. brez večjih pretresov, pa lahko gre jutri, bistvene razlike nebo (razen manj toxične skupnosti na internetu, za katero pa ni on sam direktno kriv). Ne tud šumi ni bil F1, f1 se normalno nadaljuje, in veliko večji problem f1 je razvoj njihovih pravil kot pa to da šumi ne vozi več.

ubistvo je rossi z eno nogo v penziji, pa so "zlata leta gpja", toliko o tem da je rossi motogp

prou :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

noben ni rekel da ni del gpja, lahko pa z lahkoto trdim da je gp obstajal pred rossijem in bo popolnoma brez problema obstajal za njim. brez večjih pretresov, pa lahko gre jutri, bistvene razlike nebo (razen manj toxične skupnosti na internetu, za katero pa ni on sam direktno kriv). Ne tud šumi ni bil F1, f1 se normalno nadaljuje, in veliko večji problem f1 je razvoj njihovih pravil kot pa to da šumi ne vozi več.

prvo kt prvo - nehejte omenjat štirkolesne kante.. banda smrkava.. rtfm ..

stari bo pokasiral po odhodu lepe denarce zato , da bo prisoten v šovu s svojimi ekipami..

une kante od f1 so samo še 1f od tega , kar je bilo v časih šumija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

Ampak res. Kar težko ga je gledat, tako je počasen... :lol1:

Ja pa kaj mu pomaga jutri bo spet 5. ali slabši... Najslabša Yamaha... V Misanu, na domači pisti je mel vse šanse za uspeh... Skupaj z Morbidelijem sta bila spredaj... Pa ni šlo.. Če takrat ni šlo... Kdaj bo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

Najslabša Yamaha.

Zdaj pa res več ne vem. A to jaz gledam kakšno drugo prvenstvo?

Samo na eni letošnji dirki je bil najslabša Yamaha. Pa še takrat je končal kot tretji!

Bil pa je na dveh dirkah najboljša Yamaha.

 

pred 6 minutami, KennyJR pravi:

Če takrat ni šlo... Kdaj bo? 

Jutri! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Shillien said:

1. ne sovražim ga, niti ne navijam za njega

2. da je rossi motoGP je ena od najneumnejših izjav kar jih rossi (ja rossi ne motogp) fani ponavljajo.

Pejt na kako dirko, ti bo takoj jasno ?

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Joker pravi:

Zdaj pa res več ne vem. A to jaz gledam kakšno drugo prvenstvo?

Samo na eni letošnji dirki je bil najslabša Yamaha. Pa še takrat je končal kot tretji!

Bil pa je na dveh dirkah najboljša Yamaha.

 

Jutri! :)

Stari, vsi ostali na Yamahi so že zmagali... Imajo vsi po vsaj 2 uvrstitvi med prva dva na dirki... Rossi pa ima en posran podium, potem ko je bil velik osip in pa ko sta dvema pred njim malo pred koncem motorja spustila dušo... Ni primerjave... 

Ta jutri čakamo že 2 let... Realno gledano ni sposoben prit na štengce že 4. sezono, če ni osipa. V Misanu sem pred prvo dirko res verjel, da bo v igri... Sicer samo v Misanu, ker je to njegova pista in še to letos malo specifična situacija, ampak nič ne de. Potem je še startal izjemno dobro, kar ga je največkrat stalo dobre uvrstitve, ampak ne... Tudi to ni pomagalo... Pojedli so ga kot pomarančo in tukaj smo dobili jasen znak, da se ne bo več boril za najvišja mesta... 

20200927_063343.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, KennyJR said:

Stari, vsi ostali na Yamahi so že zmagali... Imajo vsi po vsaj 2 uvrstitvi med prva dva na dirki... Rossi pa ima en posran podium, potem ko je bil velik osip in pa ko sta dvema pred njim malo pred koncem motorja spustila dušo... Ni primerjave... 

Ta jutri čakamo že 2 let... Realno gledano ni sposoben prit na štengce že 4. sezono, če ni osipa. V Misanu sem pred prvo dirko res verjel, da bo v igri... Sicer samo v Misanu, ker je to njegova pista in še to letos malo specifična situacija, ampak nič ne de. Potem je še startal izjemno dobro, kar ga je največkrat stalo dobre uvrstitve, ampak ne... Tudi to ni pomagalo... Pojedli so ga kot pomarančo in tukaj smo dobili jasen znak, da se ne bo več boril za najvišja mesta... 

20200927_063343.jpg

Nekdo z ne preveč boljšimi uvrstitvami trenutno vodi orvenstvo, tako da...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Ta jutri čakamo že 2 let... Realno gledano ni sposoben prit na štengce že 4. sezono, če ni osipa. V Misanu sem pred prvo dirko res verjel, da bo v igri... Sicer samo v Misanu, ker je to njegova pista in še to letos malo specifična situacija, ampak nič ne de. Potem je še startal izjemno dobro, kar ga je največkrat stalo dobre uvrstitve, ampak ne... Tudi to ni pomagalo... Pojedli so ga kot pomarančo in tukaj smo dobili jasen znak, da se ne bo več boril za najvišja mesta... 

Zakaj že, zaradi letošnje loterije z gumami. To ni več dirkanje, je postalo že...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2020 ob 20:23, jvalant pravi:

Cudna logika... Ce drugi vozijo butasto in cudno (sam ne viddim butastih vozenj, pac  ce je grid in tehnika zelo izenacena malenkosti odlocajo)  bo pac zmagal oni ki najmanj butasto vozi. Biti prvak ni samo biti hiter, ampak tudi biti pameten. Lep dokaz je Marquez, ki je zelo hiter, pa mu to ne pomaga dosti, ker mu je v prvi dirki padla rdeca megla na oci in je naredil neumnost ali napako.

 

Mah, ce bi bli izenaceni, ne bi bli enkrat v vrhu ali blizu njega, v drugi dirki pa na 10 mestu plus (Binder, Espargaro, Vinales, Quartararo, Rins, Zarco, Morbidelli) Po moje je to rudi pokazatelj, da tehnika ni izenacena pac pa, da je odvisno od srece, kako jim rata zadet nastavitve... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Stari, vsi ostali na Yamahi so že zmagali... Imajo vsi po vsaj 2 uvrstitvi med prva dva na dirki... Rossi pa ima en posran podium, potem ko je bil velik osip in pa ko sta dvema pred njim malo pred koncem motorja spustila dušo... Ni primerjave... 

Ta jutri čakamo že 2 let... Realno gledano ni sposoben prit na štengce že 4. sezono, če ni osipa. V Misanu sem pred prvo dirko res verjel, da bo v igri... Sicer samo v Misanu, ker je to njegova pista in še to letos malo specifična situacija, ampak nič ne de. Potem je še startal izjemno dobro, kar ga je največkrat stalo dobre uvrstitve, ampak ne... Tudi to ni pomagalo... Pojedli so ga kot pomarančo in tukaj smo dobili jasen znak, da se ne bo več boril za najvišja mesta... 

20200927_063343.jpg

Najprej: Gospod KRJr, Jaz za vas nisem noben stari.

Kot drugo, primerjali smo Yamahe na posameznih dirkah. Od njih sta samo Rossi in Morbidelli z dvema ničlama. In nobena Yamaha ga letos ni ravno pojedla. Največ, kar je zaostal za zmagovalcem je bilo v Brnu in to 7,5s, kar se morda sliši veliko, a je bil še takrat 2. Yamaha in le dve sekundi za Francom. In vse 4 Yamahe so končale dirko. Pojedel ga je edino Fabio na drugi dirki, ampak takrat je pojedel vse. Kaj bi potem lahko govorili za ostale...

Tako kot je @Sahbazz omenil: Nekdo, ki je pač končal letos vse dirke, vodi v prvenstvu. Tista njegova (Dovijeva) zmaga ne pomeni nič, ker je bila dosežena zaradi prekinjene dirke.

Tako da se lahko gremo če-je, ampak na koncu so dejstva. In dejstvo je, da imata letos Rossi in Morbidelli preveč odstopov. In res je čudno letos s temi odstopi in poškodbami, ker so pred začetkom sezone vsi v zboru prepevali, kako bo letos treba voziti pametno, ker je manj dirk in vsak odstop šteje. Kot kaže, je edini pameten na gridu Dovi.

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Joker pravi:

 

Tako da se lahko gremo če-je, ampak na koncu so dejstva. In dejstvo je, da imata letos Rossi in Morbidelli preveč odstopov. I

To je popolnoma res. Bi pa dodal, da za en odstop Morbidelli ni kriv sam.

Ko stejemo odstope se mi zdi pomembno ali ga je voznik povzrocil sam ali pa kdo drug, jer je to en pokazatelj, kako zanesljiv je...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 1 minuto, Endlich pravi:

To je popolnoma res. Bi pa dodal, da za en odstop Morbidelli ni kriv sam.

Kot tudi Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zacetku sem bil preprican, da bo zmagal prvenstvo ali Q ali pa Dovi.

Sedaj bi pa prej stavil na Morbodellija ali Mira.

Nikakor pa ne bi na Rossija.

Me prav firbec matra kako bo. Se vedno pa trdim, da se bo prvenstvo odlocilo na zadnji dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Joker pravi:

Najprej: Gospod KRJr, Jaz za vas nisem noben stari.

Kot drugo, primerjali smo Yamahe na posameznih dirkah. Od njih sta samo Rossi in Morbidelli z dvema ničlama. In nobena Yamaha ga letos ni ravno pojedla. Največ, kar je zaostal za zmagovalcem je bilo v Brnu in to 7,5s, kar se morda sliši veliko, a je bil še takrat 2. Yamaha in le dve sekundi za Francom. In vse 4 Yamahe so končale dirko. Pojedel ga je edino Fabio na drugi dirki, ampak takrat je pojedel vse. Kaj bi potem lahko govorili za ostale...

Tako kot je @Sahbazz omenil: Nekdo, ki je pač končal letos vse dirke, vodi v prvenstvu. Tista njegova (Dovijeva) zmaga ne pomeni nič, ker je bila dosežena zaradi prekinjene dirke.

Tako da se lahko gremo če-je, ampak na koncu so dejstva. In dejstvo je, da imata letos Rossi in Morbidelli preveč odstopov. In res je čudno letos s temi odstopi in poškodbami, ker so pred začetkom sezone vsi v zboru prepevali, kako bo letos treba voziti pametno, ker je manj dirk in vsak odstop šteje. Kot kaže, je edini pameten na gridu Dovi.

Stari je pač fraza, sestavljena iz ene besede, ki jo uporabljam povsod, s komerkoli govorim, tudi z mlajšo sestro... Enkrat sem se navadil, odvadit se ne morem in po eni strani tud ni potrebe po tem... Kaj se vtikaš v kr neki... Poleg tega pravila internetnega bontona velevajo, da se ne vika... Tko da ne rabiš tega počet.

Lepo, da si šel delat analizo... Jst je ne rabim... Ker vem, da Rossi ni za na štengce na nobeni dirki (Misano je dokaz), kjer ni osipa in da več kot očitno nima tega, kar imajo ostali Yamahini dirkači..biti hitrejši os vseh vsaj na nekaterih dirkah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Endlich pravi:

Na zacetku sem bil preprican, da bo zmagal prvenstvo ali Q ali pa Dovi.

Sedaj bi pa prej stavil na Morbodellija ali Mira.

Nikakor pa ne bi na Rossija.

Me prav firbec matra kako bo. Se vedno pa trdim, da se bo prvenstvo odlocilo na zadnji dirki?

Realno gledano je edini razlog, da Fabio nima neke velike prednosti v prvenstvu ta, da je bilo vmes par dirk zelo težkih za Yamaho, pa tudi malo zanj... Težko mu bodo ostali sledili čez tele dirke na koncu... Šanse bo imel še tisti, k bo znal prevladovat v Aragoniji... Samo dvomim, da bo to kdo od teh, ki so v igri za naslov... Poleg Fabioju pripisujem možnosti za naslov še Miru... Bomo videli. Bo pa težka za zadnjo dirko... Pomojem bo jasno prej... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasika, sedaj je kar Mir glavni za prvaka... Kot pred casom Ben Spies, kao waw dirkac, pol je bil Vinales glavni kandidat, kasneje Zarco in Rins, pa Quartararo, pa Miller, pa Morbidelli, pa.... smesno... Seveda ob tem, da sta MM in Dovi kandidata v vsaki sezoni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KennyJR pravi:

Realno gledano je edini razlog, da Fabio nima neke velike prednosti v prvenstvu ta, da je bilo vmes par dirk zelo težkih za Yamaho, pa tudi malo zanj...

Česa ne poveš! Ampak je pa zanimivo (ali pa tudi ne), da je iz teh težkih dirk za Yamaho, največ izvlekel ravno Rossi...

Sicer pa srčno upam, da letos uspe Suzukiju. So moje najljubše moštvo še iz časov Barrya Scheena. In Mir se mi zdi kar zrel kandidat. Od Yamah pa je moj favorit Morbidelli. Da ne bo kdo mislil, da sem kakšen goreč navijač kogarkoli. Mi je pa Rossi simpatičen od nekdaj in se mi zdi fascinantno, da pri teh letih, uspe tako tesno slediti otroke. Pa četudi ne vedno čez vso dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, a79 said:

Mah, ce bi bli izenaceni, ne bi bli enkrat v vrhu ali blizu njega, v drugi dirki pa na 10 mestu plus (Binder, Espargaro, Vinales, Quartararo, Rins, Zarco, Morbidelli) Po moje je to rudi pokazatelj, da tehnika ni izenacena pac pa, da je odvisno od srece, kako jim rata zadet nastavitve... 

Ali, ker so vsi zelo izenaceni, da za malenkost zezne svar za par mest.  Vecinoma so letos vsi v 1.5 sekunde, to je priblizno v enem odstotku (tudi odvisno mal od piste, ampak zaostanki so mali). To tudi pommeni, da si pred leti lahko zaostal za par desetink na drugem ali tretjem mestu. Sedaj to vecinoma pomeni tm nekje deseto mesto... Bolj vazni od mest, so zaostanki. In dirkaci na petem, desetem mestu na koncu dirke niso veliko zadaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!