Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Skoda, bil je pa hiter, manj kot sekundo za zmagovalcem do takrat, tolk o tem, kar tule trdite znalci. ?

Forza Vaaaleee!! ? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Skoda, bil je pa hiter, manj kot sekundo za zmagovalcem do takrat, tolk o tem, kar tule trdite znalci. ?

Forza Vaaaleee!! ? 

Preveč preteklika je pri njem. 

Dobro, da je odstopil, da so se umirile strasti fanatičnih navijačev, ki bi tako odvrnili pozornost od pravega motogpja.

Suzane so zelo močne, Mir je izjemen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.... Kandidata za prvaka po mojem mnenju sta zaključila na prvih dveh mestih... 

Fabio dokaj rutinirano, čeprav je bil Mir res blizu na koncu... Ampak verjetno bi tudi Fabio lahko še kaj več iztisnil... Je pa škoda, da je Suzika težavna na začetku dirke. Upajmo, da v Aragoniji poberejo ene 2 zmagi in bodo v igri za naslov vse do konca.

Rins je tudi končno sestavil eno dobro dirko in prve stopničke letos. Škoda, ker je zakockal tisto zmago v Avstriji, če ne bi bil bližje... 

Morbideli je na koncu ornk popustil... Miller je imel dosti sreče, da je ostal pred Bagniaio. 

Dovi lahko da Petrucciju eno po buči.. Ali pa se mu zahvali, da ga je rešil blamaže... Zarcoja mi je žal... 

Zelo mi je žal tudi za Rossija, da je padel... Ko vsaj nebi in bi vsi optimisti videli, da bi blo tisto 5. mesto, kjer bi končal vse, kar lahko doseže... Pa kakšna zmaga, kakšne stopničke? A ste normalni? Konec je bil... Al bi šel po tleh al pa bi ga prehiteli... To sta bila edina možna scenarija. Pa kaj sanjate? 

Katastrofa od televizijskega prenosa... 3/4 dogajanja zamujenega, posnetkov nikjer... Jst ne vem kdo to prenaša, ampak vse dirke v Španiji imajo najslabši prenos vedno... 

Tadva naša Kekca pa... Vozil je očitno samo Rossi... Tudi ko je že padel je bil še vedno samo on na tapeti in njegova možnost za zmago... Pa kaj ti mora to delat v glavi, da misliš, da je imel možnosti za zmago? Mislim tole je postalo že res tako zelo naješno, da je ne gledljivo... Samo Rossi to, Rossi ono... Rossi, Rossi, Rossi... Pa njegove izkušnje, pa njegova taktika... Na koncu je uporabil svoje izkušnje in se taktično stresel.. Joj sem želel takrat videt Gabrov skisan ksiht... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DinDiin said:

Skoda, bil je pa hiter, manj kot sekundo za zmagovalcem do takrat, tolk o tem, kar tule trdite znalci. ?

Forza Vaaaleee!! ? 

In? A se dobi pokal za prvaka do polovice krogov?   In za pojasnilo: rossiju priznanje za borbenost, odgovarjam butastemu postu, o znalcih ipd.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj mi grejo na živce reklame..včasih sem se trudil, pa še buljil v tisti mali kvadratek, zdej pa točno vem, da se bo vse zgodilo med reklamami,. Benti, naj jih dajp pred dirko vse, ablubm bom gledu- :P

 

Sama dirka, škoda Rossija, in bom po Krekovo povedu, 

imel je 3 možnosti:

da zmaga

da ne zmaga

in da se uleže.

Bravo Q, lepo izpeljano. Suze pa tudi nič manjši bravo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Dovi lahko da Petrucciju eno po buči.. Ali pa se mu zahvali, da ga je rešil blamaže... Zarcoja mi je žal... 

iste bedarije kot gaber, kaj je tu kriv petrucci? mali zdrs zadnjega kolesa brez dotika, zarco zapaničari pade in podre dovija, petrucci ni kriv nic...

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Shillien pravi:

iste bedarije kot gaber, kaj je tu kriv petrucci? mali zdrs zadnjega kolesa brez dotika, zarco zapaničari pade in podre dovija, petrucci ni kriv nic...

Če Zarco nebi nič naredil bi ga zadel direkt v rit... 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Vedno bolj mi grejo na živce reklame..včasih sem se trudil, pa še buljil v tisti mali kvadratek, zdej pa točno vem, da se bo vse zgodilo med reklamami,. Benti, naj jih dajp pred dirko vse, ablubm bom gledu- :P

 

Sama dirka, škoda Rossija, in bom po Krekovo povedu, 

imel je 3 možnosti:

da zmaga

da ne zmaga

in da se uleže.

Bravo Q, lepo izpeljano. Suze pa tudi nič manjši bravo.

 

Glede na to kako Rossi vneto razlaga, da bi lahko zmagal se mi bo še začelo zdet, da je namerno padel, da se bo zdel lahko hvalil 14 dni, kako je skoraj zmagal... Omg no... Ta pa je optimist... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, KennyJR pravi:

Če Zarco nebi nič naredil bi ga zadel direkt v rit... 

in ravno tako padel ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KennyJR pravi:

Če Zarco nebi nič naredil bi ga zadel direkt v rit...

pa ti nisi resen, sej uni odzadaj more pazit da ga ne zadane v rit ne uni spredaj, po tvoje torej tud tisti ki vozi spredaj nesme spremenit, branit, zapirat linije, ker če jo ga lahko tisti odzadaj ki pele po idealni liniji nasadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Shillien pravi:

iste bedarije kot gaber, kaj je tu kriv petrucci? mali zdrs zadnjega kolesa brez dotika, zarco zapaničari pade in podre dovija, petrucci ni kriv nic...

Morda pa je Rossi šele čez čas zaznal, da je Petrucciju zdrsnilo zadnje kolo, in je odletel, podobno kot Zarco?

Pa kaj je bilo tisto, ko je na ravnini Morbidelliju zatreslo ves motor in ga je še Rossi prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

pa ti nisi resen, sej uni odzadaj more pazit da ga ne zadane v rit ne uni spredaj, po tvoje torej tud tisti ki vozi spredaj nesme spremenit, branit, zapirat linije, ker če jo ga lahko tisti odzadaj ki pele po idealni liniji nasadi.

A si sploh videl, da je Petruccija močno streslo in se je zato njegova hitrost močno zmanjšala? Zarco je za ta namen zaviral in padel, ker je bil že v nagibu... Mislim, sploh ne vem, kako naj ti odgovorim na tako nebulozo... Tukaj je bilo očitno, da Zarco ni mogel narediti nič... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

A si sploh videl, da je Petruccija močno streslo in se je zato njegova hitrost močno zmanjšala? Zarco je za ta namen zaviral in padel, ker je bil že v nagibu... Mislim, sploh ne vem, kako naj ti odgovorim na tako nebulozo... Tukaj je bilo očitno, da Zarco ni mogel narediti nič... 

očitno je tud da petruči ni kriv ničesar, pazi tisti odzadaj ne tisti ki je spredaj na zadnjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Shillien said:

očitno je tud da petruči ni kriv ničesar, pazi tisti odzadaj ne tisti ki je spredaj na zadnjega.

 To so dirke, in vso so na meji ali blizu meje... Tezko je enostavno govoriti o krivdi...  Petrucci je mal zdrsnil. To se VEDNO dogaja k,o se vozi na meji... Zarco je priprl gas, potipal zavoro, karkoli je pac naredil. Spet, na startu,  sredi tisanja na polno in z kamikazami okoli njega. Tezko je tudi valiti krivdo na onega zadaj, z argumentom z ceste (kjer se ne vozi na polno, v guzvi ipd) da oni zadaj vedno pazi prvega. Se posebej na startu, ko vsi svigajo sem in tja in nihce noce izgubiti startne pozicije itd... Jaz bi raje rekel da se lahko najde vzrok, o krivid ja pa mal tezje govoriti v takih primerih...

 

  Gaber je pa Gaber... Krivci, ponizanja, itd niso besede vredne javnega komentatorja.. Pa hoce biti pameten, kot zadnjic na kvalifikacijah: "Sedaj mislim da bo Mir (nisem siguren ce je bil Mir, sm malo pozabil ze) poiskusil se tako imenovant time attack, da mogoce na koncu..."   ej model, kvalifikacije so, vsak krog je time attack.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosto po Gabru

Dokler Rossi ni padu je bil skoraj zmagovalec :P

ps. pa sem Rossijev navijač, ma Gabr je pa težki nabijač..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes pričakujem konkretno dramo v dirki... Že za 3. ovinek nimam upanja, da se bo v prvem krogu srečno končalo... Že tako je malo namešan grid... Dvomim, da bodo šli vsi z rezervo v šikano... 

Padcev ob tehle temperaturah zagotovo ne bo manjkalo, verjetno ne niti med vodilnimi. 

Zjutraj ni delovalo, da ima Fabio nekaj več tempa kot ostali. Franco starta zadaj. Če bodo gume čez glavo vzdržljive mi deluje, da bi Miller lahko bil kandidat za zmago, samo bo treba končat dirko. Ducatiji so vsi hitri... Dons bo fajn... 

Če bo pa dež bo pa itak vse a glavo... Hehe

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!