Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Ne pozabit, dons je ob enih! 

12.30 če se ti posluša nakladača :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, Mitas je res bolj crap.... 

Skoda za Rossija, mesal so se pa kr dobr.... Quartararo je mel orng zegn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr zanimiva dirka, bravo DP, AM...

JZ je bil pa brutalen v ozadju, ce bi startal visje ali da bi mela dirka kak krog vec bi se mesal za stopnicke. Ko so vsi furali 1:44-45 je on fural 1:43?

Yamahe bolj kot ne porazno, FQ ima malo srece ni kej. Dovi pa izgleda da je prezvecil gume :).

Rossi se pa verjetno počuti malo...na tleh? Razlani si verjetno misli svoje, da zdej ko je podpisal za njih bo pa ratal padalc :D

Se drugo leto nej odfura svoj labodji spev pa naj ze zakljuci kariero, da ne bo svojim zagretim navijacom vec dajal lazna upanja leto za letom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

Dons bo Rossi zmagu :P

bo pa naslednjš zmagu :P

sem pa kasneje navijal za Alexa in je škoda, da ni zmagu .. bi mu privoščil ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Rossi je bil na Mitaskah :)

1471567083_Breznaslova.thumb.png.10c71514e6dd357d7daa599f669acb21.png

Rossi je bil prvi...

 

 

 

 

k

je

odstopil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež je malo pokvaril akcijo... če bi bilo suho sem ziher, da bi se klali na polno :).

Petrux je lepo odpeljal in zmagal. Praktično celo dirko je vodil in ostali so bili pač slabši.

A. Marquezu kapo dol... Odpeljal kot taprav MotoGP dirkač, škoda, ker je tako težko prehiteval in je izgubil preveč časa, da bi se lahko boril za zmago.

Espargaro se je celo dirko dobro držal in zaslužil tele stopničke.

Dovi pa... Luzer od luzerja... On bi se rad boril za naslov? Kako že? Niti stopničk si ne more privozit v dežju, kjer bi moral največ dobit proti ostalim. Že 2017 je zakockal naslov ravno na dežnih dirkah v Assnu in Misanu, kjer se je po dirki smejal, kako je prvenstvo še dolgo in da je pomembno biti konstanten... A gre letos tudi na konstantnost... Hvala bogu, da nima zica za nasledn let, ker kdo bo pa gledu to žalost?

Zarco ga je dobro trenal na koncu, škoda, ker je bil v začetku dirke prepočasen... Možnost je mel..

Fabio je odpeljal po pričakovanjih glede na razmere, vsaj zame... Mir je imel težek štart, na koncu se je dobro držal ampak imel kar precej smole v zadnjem krogu... Bil je že mimo Fabioja, bi lahko ukradel eno piko, na koncu pa je izgubil 2... ni kej.. bo pa naslednjič bolje...

Rins je peljal res dobro, po tistem izpadu Dovija v šikani, kjer je zj**al celo kolono, pa je preveč zaostal in potem hotel preveč nadoknadit. Prevečkrat se mu dogaja, da gre čez mejo, že lani je bil to pogost problem... škoda...

Rossi pa... brez besed... Ulegel se je kot ena stara baba... Tudi v glavi nima več kar bi moral imet... Iskreno povedano če bi šel danes v penzijo bi bilo prepozno. Skrbi me, da se tole ne konča dobro :/.

Sedaj 2 dirki v Aragoniji. Kot že nekaj časa pravim se mi zdi, da se bo tam odločalo prvenstvo. Predvsem bodo nekateri odpadli. Zanimivo bo videt, kaj bo storila Yamaha na pisti, kjer naj jim nebi šlo. Ducati zna bit hiter, zadnja šansa za Dovija. Miller bo iskal zmago, enako Pecco. Suzuki je uganka, če bodo hitri se lahko približajo naslovu. Valencia bo vseeno bolj izenačena kot Aragonija se mi zdi. V Aragoniji bodo razlike večje. Ampak kakorkoli obrnemo je na koncu lahko morko in se spet vse obrne.

Za konec še beseda v Moto2. Ko gledam take prizore mi deluje, kot da gre za vaške dirke, ne pa za svetovno prvnestvo. Pa kakšni dripci to vodijo?! Roberts štarta iz boxov. Okej že to, kako se niso mogli zment kako bodo to izpeljali in so ga potem nekako zvlekli dol iz piste je bilo neumno za videti, potem pa ga v ogrevalnem krogu sploh ne počakajo, tako da tip sploh ni štartal, ampak se je kar malo zapeljal čez štart, kar nikakor ni legalno in je bilo vsem vse OK? Če bi pršel izza ovinka kako sekundo hitreje, bi lahko na polno pičil in jih ene pol že na štartu prehitel?! Pa kaj se gredo? Ne morem verjet..

Ob padcu Dixona, sem pa tudi sam skoraj kakšno solzico potočil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer nisem našel posnetka robertsa na startu .. verjetno ni smel prehitet varnostnega avta dokler le ta ni prevozil startne črte.ponavadi je bilo tako da dirkač , ki je šel iz startne pozicije sploh ni peljal warm up lap-a temveč je moral počakati in startati iz boxov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, KennyJR pravi:

Dež je malo pokvaril akcijo... če bi bilo suho sem ziher, da bi se klali na polno :).

Petrux je lepo odpeljal in zmagal. Praktično celo dirko je vodil in ostali so bili pač slabši.

A. Marquezu kapo dol... Odpeljal kot taprav MotoGP dirkač, škoda, ker je tako težko prehiteval in je izgubil preveč časa, da bi se lahko boril za zmago.

Espargaro se je celo dirko dobro držal in zaslužil tele stopničke.

Dovi pa... Luzer od luzerja... On bi se rad boril za naslov? Kako že? Niti stopničk si ne more privozit v dežju, kjer bi moral največ dobit proti ostalim. Že 2017 je zakockal naslov ravno na dežnih dirkah v Assnu in Misanu, kjer se je po dirki smejal, kako je prvenstvo še dolgo in da je pomembno biti konstanten... A gre letos tudi na konstantnost... Hvala bogu, da nima zica za nasledn let, ker kdo bo pa gledu to žalost?

Zarco ga je dobro trenal na koncu, škoda, ker je bil v začetku dirke prepočasen... Možnost je mel..

Fabio je odpeljal po pričakovanjih glede na razmere, vsaj zame... Mir je imel težek štart, na koncu se je dobro držal ampak imel kar precej smole v zadnjem krogu... Bil je že mimo Fabioja, bi lahko ukradel eno piko, na koncu pa je izgubil 2... ni kej.. bo pa naslednjič bolje...

Rins je peljal res dobro, po tistem izpadu Dovija v šikani, kjer je zj**al celo kolono, pa je preveč zaostal in potem hotel preveč nadoknadit. Prevečkrat se mu dogaja, da gre čez mejo, že lani je bil to pogost problem... škoda...

Rossi pa... brez besed... Ulegel se je kot ena stara baba... Tudi v glavi nima več kar bi moral imet... Iskreno povedano če bi šel danes v penzijo bi bilo prepozno. Skrbi me, da se tole ne konča dobro :/.

Sedaj 2 dirki v Aragoniji. Kot že nekaj časa pravim se mi zdi, da se bo tam odločalo prvenstvo. Predvsem bodo nekateri odpadli. Zanimivo bo videt, kaj bo storila Yamaha na pisti, kjer naj jim nebi šlo. Ducati zna bit hiter, zadnja šansa za Dovija. Miller bo iskal zmago, enako Pecco. Suzuki je uganka, če bodo hitri se lahko približajo naslovu. Valencia bo vseeno bolj izenačena kot Aragonija se mi zdi. V Aragoniji bodo razlike večje. Ampak kakorkoli obrnemo je na koncu lahko morko in se spet vse obrne.

Za konec še beseda v Moto2. Ko gledam take prizore mi deluje, kot da gre za vaške dirke, ne pa za svetovno prvnestvo. Pa kakšni dripci to vodijo?! Roberts štarta iz boxov. Okej že to, kako se niso mogli zment kako bodo to izpeljali in so ga potem nekako zvlekli dol iz piste je bilo neumno za videti, potem pa ga v ogrevalnem krogu sploh ne počakajo, tako da tip sploh ni štartal, ampak se je kar malo zapeljal čez štart, kar nikakor ni legalno in je bilo vsem vse OK? Če bi pršel izza ovinka kako sekundo hitreje, bi lahko na polno pičil in jih ene pol že na štartu prehitel?! Pa kaj se gredo? Ne morem verjet..

Ob padcu Dixona, sem pa tudi sam skoraj kakšno solzico potočil.

Isto velja za moto gp...K da zmaga tist, ki je bil prejsnji dan najmanj pijan...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, jvalant pravi:

 Dovija pri duceju ne poslusajo. Niso poslusali Stonerja, po pol Rossija. Pol so mal poslusali, zdj pa spet gonijo svojo... in Dovi ima dost. Luzer je precej premocna beseda in ti jih zelo rad uporabljas. Razne luzerje ipd. Seveda si pa ta taglavni na vasi... Kar se tice Dovija, je povedal, da so malo gemblali z gumo... jo je sparal za konec, pa je sla se prej kot so mislili. Se naredi, in tudi to je delc od luzerja. Umiri se malo, noben, ki prpelje motoGP stroj u dezju na cilj, ni luzer. Ce je cetrti se tolko manj... Tudi Rossi ni luzer, start je zelo zoprna in tvegana procedura, z dvajsetimi divjaki na kupu, skor 300 konji, mokro pisto, ne mores drzati linije ker okol svigajo sem in tja, malo zapres, popravis linijo in si na tleh. Ali pa zgubis 5 mest, pol je pa spet zate luzer. Je znano da niti priblizno nisem njegov fan, ap me vseeno ne bos slisal u tri dni sinfati brez veze. Ga NI (tudi  tistih, ki jih ne zmerjas z luzerji in cenis ) ki se ne bi ze kdaj (in to ne enkrat) zlozil na startu, med dirko, po suhem, v dezju ipd.  Ga ni! in sprejmi ze, da blage veze nimas, samo velik gobec... Se pridruzujem vsem, ki cakajo na demonstracijo znanja s tvoje strani, se placal bi vstopnico! In cisto za konec: tudi jaz nimam ne znanja ne informacij iz GPja,  ampak se tega zavedam, ne delam makro analiz (ker so brez znanja, telemtrije iod brez veze), ampak usaj ne zmerjam vse okolu z luzerji. Dovi je vseeno bil 3x podprvak in to Marquezu. V karavani ga zelo cenijo. Kaj pa ti lahko pokazes?

dukati in honda 250, ostali manj :D se pa vseeno strinjam z napisanim, edino glede poslušanja to nevem kako majo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

dukati in honda 250, ostali manj :D se pa vseeno strinjam z napisanim, edino glede poslušanja to nevem kako majo.

kdaj ti živiš? ok a si ti še leta 2015? ewc za 8h ima prek 220 konjev .. motogp jih ima okoli 300 v mašini..to je cca 270 na kolesu..

https://www.ducati.com/ww/en/racing/motogp/ducati-team-bike-desmosedici-gp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Shillien said:

dukati in honda 250, ostali manj :D se pa vseeno strinjam z napisanim, edino glede poslušanja to nevem kako majo.

 Saj si verjetno slisal Stonerja, ki je rekel de se ne zmaga prvenstva v zracnem tunelu, da naj raje poslusajo dirkace... In v par intervjujih kasneje, po odhodu je povedal da ga niso hoteli poslusati, kar je bil potem glavni razlog za odhod. Enako je povedal tudi Rossi. Okoli konjev pa povedo da jih imajo cez 250. Ze par let to govorijo. Tocne cifre so skrivnost in sigurno vecje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, thumper pravi:

kdaj ti živiš? ok a si ti še leta 2015? ewc za 8h ima prek 220 konjev .. motogp jih ima okoli 300 v mašini..to je cca 270 na kolesu..

https://www.ducati.com/ww/en/racing/motogp/ducati-team-bike-desmosedici-gp

 

pisal sem glede na slike, verjamem da jih ma več, je povsem mogoče ampak veliko več pa spet ne, fizika iz 1000ccm mašine pač dovoli potegnit samo do neke meje čez to pa ne gre več pa če se mečejo po zobeh.

 

pred 13 minutami, jvalant pravi:

 Saj si verjetno slisal Stonerja, ki je rekel de se ne zmaga prvenstva v zracnem tunelu, da naj raje poslusajo dirkace... In v par intervjujih kasneje, po odhodu je povedal da ga niso hoteli poslusati, kar je bil potem glavni razlog za odhod. Enako je povedal tudi Rossi. Okoli konjev pa povedo da jih imajo cez 250. Ze par let to govorijo. Tocne cifre so skrivnost in sigurno vecje.

ja stonerja sem slišal, spomnem se tudi lorenza ko mo nikakor niso hotli spremenit kesla in sedeža ker to kao ne vpliva toliko, moramo pa vedet tud da je nemogoče oziroma ne realno pustit dirkačem vse tako kod oni hočejo oziroma narediti tako, sej on lahko hoče da je to tako in to drugače samo potem to izvest pa verjetno včasih ni mogoče, če bi blo tako enostavno nevem zakaj bi kdo sploh kompliciral, verjetno je tako da če naredijo nekaj stvari popolnoma tako kod hoče dirkač se sesuje kup drugih. je pa vse to seveda špekuliranje, kaj se dejansko dogaja nima pojma noben od nas.

dukati jamaha.jpg

hoda suzuki.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Shillien said:

pisal sem glede na slike, verjamem da jih ma več, je povsem mogoče ampak veliko več pa spet ne, fizika iz 1000ccm mašine pač dovoli potegnit samo do neke meje čez to pa ne gre več pa če se mečejo po zobeh.

 Jap, in 20 let nazaj je to veljalo za 1000ccm in strasnih 200 hp.  Ampak, da ne bo problema: Krotiti morajo 250 konjev v dezju, ne skoraj 300. ;)

 

  Je pa KTM na letosnji predstavitvi navedel podatek 265+ in ce zanemarimo tisti plus, je Duce hitro lahko na 280. Iz ovinka ven je tudi videti z lahkoto, da ima vec kot drugi...

 

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Jap, in 20 let nazaj je to veljalo za 1000ccm in strasnih 200 hp.  Ampak, da ne bo problema: Krotiti morajo 250 konjev v dezju, ne skoraj 300. ;)

 

  Je pa KTM na letosnji predstavitvi navedel podatek 265+ in ce zanemarimo tisti plus, je Duce hitro lahko na 280. Iz ovinka ven je tudi videti z lahkoto, da ima vec kot drugi...

 

 

sej nisem napisal da je problem a sem? definitivno to kar oni voziju tud če upoštevamo vso elektroniko ni kar tako, sploh pa ne po mokrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KennyJR pravi:

Rozzi ma koronco.... 

Citiraj

Valentino Rossi tests positive for COVID-19

The nine-time World Champion will miss this weekend’s Aragon GP after returning a positive test on Thursday

Monster Energy Yamaha MotoGP’s Valentino Rossi has tested positive for COVID-19 ahead of this weekend’s Gran Premio Michelin® de Aragon. The news means the nine-time World Champion will miss the first of two MotorLand Aragon events, with his participation in the second Grand Prix at the venue also in serious doubt.

zdaj se bodo iz sočutja vsi njegovi navijači še okužili :) 

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!