Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Bravo Franco in Jack... Končno smo imeli dirko kot se za gre...

Franco je letos zmagal že 3. To je največ od vseh, razen Fabia, ki jih ima enako. Po Bernijevo bi bil prvak (medalja fore pa to). Naslednje leto imam filing, da bo Petronas spet izpraši rit tovarniški ekipi. 

Yamaha bi bila letos prvak, če ne bi "goljufali" z ventili". Tako so jim pa konstruktorske točke brisali... 

Tako pa imamo direkten boj med Suzukijem in Ducatijem za firmo (oboji 201 točka), medtem ko je med ekipami Suzuki že zmagal. 

Miller je bil blizu.. Tako blizu kot še nikoli. Upam, da naslednje leto iz Ducatija potegne maximum in se vključi v boj za naslov. Od Zarcoja pa pričakujem eno zmago v sezoni...

Pol je nekako vedno na stopničkah... Dobra forma... 

Nakagami je pa zadnjo dirko odpeljal lepo in bil 4., danes je pa šel na podium in pač ni šlo... Tko pač je... Pač ni lih za stopničke... 

Mir pričakovano prvak... Malo sem se uštel v napovedih... Če bi bil Mir pozitiven na korono bi Morbidelli lahko bil prvak.. Hehe... Tako je bilo pa tole 7. al katero mesto danes dovolj. 

Fabio pa... Pritisk je naredil svoje že nekaj dirk oz. pol sezone nazaj... Naslednje leto nova šansa... 

Naslednje leto bo zanimivo... Nekako so vsi favoriti... Razen Rossija seveda... A kdo ve a je dones vozil? 

Kr hecno je, ko je po Valencii še ena dirka... 

Aja PS... Kdaj je bila nazadnje prvak ekipa brez sponzorja?! 1960? Zdej se vsi potencialni sponzorji Suzukija tolčejo po glavi, ker bi bili lahko prvaki... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, vandrovec pravi:

Vsaj eno dirko je zmagal, drugače se lahko zahvali le spodrsljajem konkurentov, ker kaj posebnega ni pokazal...

? Sej ti bi mel tud bedno sezono na motorju, ce bi se po grmovju metal marca ane? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, KennyJR said:

 

Aja PS... Kdaj je bila nazadnje prvak ekipa brez sponzorja?! 1960? Zdej se vsi potencialni sponzorji Suzukija tolčejo po glavi, ker bi bili lahko prvaki... 

 

A lahko dobim podnapise za ta zapis.....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

A lahko dobim podnapise za ta zapis.....???

Kdaj je bila nazadnje prvak ekipa brez sponzorja?!

Česa tukaj ne razumeš?!

Suzuki išče sponzorja že več let... verjetno je bilo kar nekaj takih, ki so imeli možnost podpisat sodelovanje pa niso bili pripravljeni primaknit par miljončkov... če bi lahko zej izbirali bi verjetno jih..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, KennyJR said:

Kdaj je bila nazadnje prvak ekipa brez sponzorja?!

Česa tukaj ne razumeš?!

Suzuki išče sponzorja že več let... verjetno je bilo kar nekaj takih, ki so imeli možnost podpisat sodelovanje pa niso bili pripravljeni primaknit par miljončkov... če bi lahko zej izbirali bi verjetno jih..

Kolikor je meni poznano ima sponzorje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

Kolikor je meni poznano ima sponzorje.....

na motorju jih ni videt, vsaj ne kaj večjega

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Lipstick pravi:

Kolikor je meni poznano ima sponzorje.....

Aja? no naštej mi ENEGA, ki ni opremljevalec njihovega motorja (Motul, Akrapović,...)

ECSTAR je njihova hišna znama OLJA, to ni SPONZOR, ta napis je gor ZASTONJ!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

Tukaj so navedeni njihovi sponzorji :

https://www.suzuki-motogp.com/

 

Ok, da se ne bo kdo trudil odpirat linka, tukaj je slikca te povezave:

image.thumb.png.51bd8429d7e081249de50942c4dd41f0.png

Rabiš še prevod za tale del:

"Aja? no naštej mi ENEGA, ki ni opremljevalec njihovega motorja (Motul, Akrapović,...)"

Pa sej nima veze... tud če bi vse te štel kot legit sponzorje... Če bi imel vsaj malo soli v glavi, bi lahko vedel, da mislim generalnega pokrovitelja...

Lej pač priznaj, da nisi vedel, da Ecstar ni sponzor in si se takoj vzvišeno užgal... A je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Lipstick pravi:

A lahko dobim podnapise za ta zapis.....???

 

pred 34 minutami, KennyJR pravi:

Kdaj je bila nazadnje prvak ekipa brez sponzorja?!

Česa tukaj ne razumeš?!

Suzuki išče sponzorja že več let... verjetno je bilo kar nekaj takih, ki so imeli možnost podpisat sodelovanje pa niso bili pripravljeni primaknit par miljončkov... če bi lahko zej izbirali bi verjetno jih..

Mislim da je bil tukaj mišljen glavni sponzor-Title sponsor. Ta pa plača velike denarje, da je omenjen v imenu ekipe. In tega Suzuki  že dolgo nima.

image.thumb.png.3051f4cb0b22d64f9bca18321d25774e.png

Popravljeno . Popravil jest7
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenjaj,

Lej .....vzvišen in vžigajoč si Ti sam. Kaj jez vem, boš težko Ti vedel....kot jez ne morem vedet kaj Ti misliš.....

Če pa res misliš, da je kaj  nalepljenega in napisanega na motorju zastonj se pa prekleto motiš...

 

7 minutes ago, jest7 said:

 

Mislim da je bil tukaj mišljen glavni sponzor-Title sponsor. Ta pa plača velike denarje, da je omenjen v imenu ekipe. In tega Suzuki  že dolgo nima.

image.thumb.png.3051f4cb0b22d64f9bca18321d25774e.png

Kaj je bilo mišljeno iz zapisa ni bilo razvidno, pisalo je le, da ni sponzorjev.....

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

Kenjaj,

Lej .....vzvišen in vžigajoč si Ti sam. Kaj jez vem, boš težko Ti vedel....kot jez ne morem vedet kaj Ti misliš.....

Če pa res misliš, da je kaj  nalepljenega in napisanega na motorju zastonj se pa prekleto motiš...

 

Kaj je bilo mišljeno iz zapisa ni bilo razvidno, pisalo je le, da ni sponzorjev.....

Aja? A plačajo sami sebi? Pa recimo. In kaj ma KTM od tega, če mu GAS GAS plačuje za nalepke na KTM moto3 mašinah? Če je konec koncev to njihov denar? Imajo promocijo, ampak denarja pa ne. Zato Suzuki že dlje časa išče generalnega pokrovitelja, ki bi primaknil denar, ki ga ekipa potrebuje, saj sedaj mora vse financirati tovarna, ki pa ni ravno najbolj bogata v primerjavi z ostalimi.

In ja, definitivno če imaš vsaj malo soli v glavi razumeš kaj sem želel povedat. Ne vem kdo bi se spustil v tako podrobnost in dlakocepil. Edini omembe vreden napis na motorju je Ecstar in smo zaključili, da to ni sponzor, saj niti med sponzorji ni naveden. Očitno je, da se samo mažeš ven in ne priznaš zmote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, KennyJR pravi:

Aja? A plačajo sami sebi? Pa recimo. In kaj ma KTM od tega, če mu GAS GAS plačuje za nalepke na KTM moto3 mašinah? Če je konec koncev to njihov denar? Imajo promocijo, ampak denarja pa ne. Zato Suzuki že dlje časa išče generalnega pokrovitelja, ki bi primaknil denar, ki ga ekipa potrebuje, saj sedaj mora vse financirati tovarna, ki pa ni ravno najbolj bogata v primerjavi z ostalimi.

In ja, definitivno če imaš vsaj malo soli v glavi razumeš kaj sem želel povedat. Ne vem kdo bi se spustil v tako podrobnost in dlakocepil. Edini omembe vreden napis na motorju je Ecstar in smo zaključili, da to ni sponzor, saj niti med sponzorji ni naveden. Očitno je, da se samo mažeš ven in ne priznaš zmote.

Povej mi, zakaj bi nekdo vrgel mio v sponzorstvo, če reklama ne bo obrodila novih potrošnikov in novcev?

Repsol produktov se več proda zarad Honde Marquez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DinDiin pravi:

? Sej ti bi mel tud bedno sezono na motorju, ce bi se po grmovju metal marca ane? ?

Nimam nič proti Miru, lep dečko, mu privoščim naslov, morda najbolj od vseh, ki trenutno vozijo...samo zgleda premalo pokvarjen, da bi ga imel za favorita še naprej. Je pa dober voznik, to ni dvoma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Povej mi, zakaj bi nekdo vrgel mio v sponzorstvo, če reklama ne bo obrodila novih potrošnikov in novcev?

Repsol produktov se več proda zarad Honde Marquez?

Sicer ne vem zakaj si citiral moj post, ker se tvoja vprašanja ne skladajo z njim. Ne pravim, da bi moral, ampak verjamem pa, da bi si sedaj marsikdo želel. 

Olje je pa dobrina, ki se fizičnim strankam zelo malo prodaja, prej podjetjem in prav možno je, da to precej vpliva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

Sicer ne vem zakaj si citiral moj post, ker se tvoja vprašanja ne skladajo z njim. Ne pravim, da bi moral, ampak verjamem pa, da bi si sedaj marsikdo želel. 

Olje je pa dobrina, ki se fizičnim strankam zelo malo prodaja, prej podjetjem in prav možno je, da to precej vpliva.

Ti se mi zdiš tu na MS najbolj načitan o motogp, tako da so ti te zadeve okrog sponzorstva najbolj poznane, a ne?

Suzuki Racing

tega se spominjam

to bi se včeraj zvijalo in pohalo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Suzuki ... z najmanj vloženega denarja, je postal svetovno svetovni prvak na ceumu svetu v moto GP...

čestitam :OK:  in ploskam z obema rokama :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem malo gledal MOTO3, MOTO2 in MOTOGP.

Nisem strokovnjak, zato ne opazim nobene razlike v vožnji (razen, a so motorji manjši in časi večji). Se sploh na oko vidi, kdo je boljši voznik?

Zanima me, kaj bi bilo, če bi se vsi odpeljali z npr. MOTO2 motorji. Ali bi bili vsi MOTOGP vozniki spredaj in MOTO3 vozniki zadaj?

Ali pa najprej z MOTO3, potem z MOTO2 in na koncu še z MOTOGP (da ne bo izgovora, da niso vajeni drugih motorjev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

Povej mi, zakaj bi nekdo vrgel mio v sponzorstvo, če reklama ne bo obrodila novih potrošnikov in novcev?

Repsol produktov se več proda zarad Honde Marquez?

pomoje pa se proda vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!