Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   2 members

• albin
    • jest7

• Zadnje objave na forumu

• Vito23
      Danes speljal izlet katerega imam že nekaj časa v planu. Štart ob 8.00 najprej čez Korenca do Spittala do Maltatal. Potem spust dol do Porsche muzej in naprej do Nockmallstrasse. Pri spustu me je dobil dež. Potem pa proti domu v isti smeru. 427km to je to od dopusta za letos. Ljudi glih prav... Ni bilo nobene gneče nikjer. 
    • ligenjček
      Ne da zagovarjam janezka, niti da opevam jodlarje, ampak kekci, ki so nam od takrat vladali, so našo državo zafurali tako, da tisti ki so pristali na avstrijski strani "zibelke slovenstva" imajo 2x boljši življenjski standard, boljše plače, zdravstvo, davke, socialo, (pa čeprav smo mi "kao socialna država"), ceste... tako, da edino stvar ki so jo izgubili je to, da so pač prisiljeni govorit jezik konjev... pridi na koroški konec pa ti pokažem kako očitna je razlika, ko prideš čez mejo  
    • XTR
      Namesto navojne palice uporabiš navojni zatič in se izogneš rezanju.  
    • MARE 65
      V času juge nam je bila kriva za vse pizdarije Yugoslavija, zdaj ko yuge ni več nam je pa za vse kriva Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Srbija, Vojvodina, Kosovo in Makedonija.  Mi pa tako popoln narod, radi sami zidamo, asfaltiramo, čistimo, opravljamo fizična dela...
    • Tex
      To že, iščem pa max "iskrečo" oziroma "iskrejajočo" rešitev ..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!