Jump to content
  • Sign Up
  1. Demon

Demon

2. thumper

thumper

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      No to sem pa prej vprašal. Zrihtat? Kako to misliš? V kaki smeri? Nisem razumel tega...  Se strinjam, težko je biti pameten. To stvar sem izpostavil samo zato, ker sem ravno zadnjič o temu mrtvemu kotu razmišljal.... 
    • DAMI34
      Ampak potem bi moral še semaforje zrihtat. Sedaj niso.
    • motozajebant
      pa saj to sem napisal. Da bi morali voziti proti meni po kolesarski, da jih bolje vidiš? 
    • BOBO RACING
      ...čez 10 dni in imamo 2.SSC -NADOMESTNI, dirke SSC600, SSC1000 ter ROOKIE, - Grobnik HR! če še kdo želi je še nekaj prostih mest!! -prijave on-line: https://speedcup.si/ Očitno se bo poletje le začelo!!
    • DAMI34
      zavijanje desno, vsaj tak sem gledal zgornjo nesrečo (križišče, ti pa desno zaviješ). Vozila, pešci kolesarji vse vozi vzporedno s tabo (smer gor in dol), tiste, ki gredo proti tebi (preden zaviješ desno in jim presečeš pot) dobro vidiš, tiste, ki pa gredo v tvoji smeri pa mal težje, je potrebno že prej gledat, pred zavijanjem, saj ko zavijaš desno v kamionu, kombiju nimaš stekel, da bi glavo obrnil in preveril situacijo še 1x. Sedaj pa si predstavljal, ti 5km/h čakaš zavit desno, v isti smeri s tabo pa pripizdi kolesar 30 ali več/h direkt pod tvoje vozilo, ko mu pot prekrižaš. Ne govorim samo o kolesarski stezi, ampak je isti problem križišče.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!