Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

Dej Roberts umiri se malo. Kaj nažigaš s to oh in sploh gledanostjo dirke. Pa saj ljudje trenutno nimajo kaj drugega delati, kot spremljati bedarije po TV in spletu. 

Če je virtualno valjanje po peskovniku zate napeta dirka, pa začni spremljati sinhrono plavanje.... Tisto je šele napeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm su rajs en krog z motorjem, pa kolikor je ljudi zunaj, bi jih verjetno res lahko velik gledal :) Sam na motosvetu zgleda ni ravno popularno, k tok vneto sam ti kometiras :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

a lahko pripneš podatke za slovenijo ? za eno dirko motogp 2019 in eno to zadnjo virtualno.. tako da imamo neko realno primerjavo..

tujina me ne zanima .. če pa že pa tudi lahko..

Aha... Prava motogp dirka in tole je zate realna primerjava? ???. Nimam podatkov... Kako naj bi jih imel? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, KennyJR pravi:

 Nimam podatkov... Kako naj bi jih imel? 

Ne vem od kje naj bi imel podatke.

Če ni podatkov so tvoje trditve o veliki gledanosti virtualnih dirk nerelevantne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

Ne vem od kje naj bi imel podatke.

Če ni podatkov so tvoje trditve o veliki gledanosti virtualnih dirk nerelevantne.

Za Slovenijo jih nimam... Kar se tiče celotnega sveta je bila gledanost nekje med 5 in 10 milijoni.... Prenašalo je tudi veliko tv kanalov... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, KennyJR pravi:

Za Slovenijo jih nimam... Kar se tiče celotnega sveta je bila gledanost nekje med 5 in 10 milijoni.... Prenašalo je tudi veliko tv kanalov... 

 The total reach, referring to digital channels only, was 6.7 billion interactions last year.  2018 ... za 19 dirk ?  to je 330 miljonov na dirko !!!! 

https://rtrsports.co.uk/blog/motogp-audience-fans/

ti pa govoriš o veliki gledanosti 5-10 mio ..   o faking 3% gledanosti proti 2018  ... dej nehej že..

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 The total reach, referring to digital channels only, was 6.7 billion interactions last year.  2018 ... za 19 dirk ?  to je 330 miljonov na dirko !!!! 

https://rtrsports.co.uk/blog/motogp-audience-fans/

ti pa govoriš o veliki gledanosti 5-10 mio ..   o faking 3% gledanosti proti 2018  ... dej nehej že..

 

Resno te bom zdej nekaj vprašal? A si ti zabit? Resno te sprašujem... Ne žalim, ni to koj namen... Samo res me zabima, ker ne vem zakaj bi drugače primerjal uveljavljen šport z več kot 70 letno tradicijo in milijardami marketinga samo v zadnjih letih, kjer se obračajo veliki denarji in se gre na žive in mrtve ... Z eno zastonj zabavo, za namen preganjanja dolgčasa zaradi situacije, ki trenutno vlada... 

Aja... Pa še to tisto, kar ti pišeš je vse kar se tiče gp-ja, vsakega posnetka, 30s dolgega filmčka itd... Ogled dirke v živo v svetovnem formatu je nekaj 10 milijonov na dirko... Torej samo nekajkrat več kot tale "otročarija"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KennyJR pravi:

Resno te bom zdej nekaj vprašal? A si ti zabit? Resno te sprašujem... Ne žalim, ni to koj namen... Samo res me zabima, ker ne vem zakaj bi drugače primerjal uveljavljen šport z več kot 70 letno tradicijo in milijardami marketinga samo v zadnjih letih, kjer se obračajo veliki denarji in se gre na žive in mrtve ... Z eno zastonj zabavo, za namen preganjanja dolgčasa zaradi situacije, ki trenutno vlada... 

Aja... Pa še to tisto, kar ti pišeš je vse kar se tiče gp-ja, vsakega posnetka, 30s dolgega filmčka itd... Ogled dirke v živo v svetovnem formatu je nekaj 10 milijonov na dirko... Torej samo nekajkrat več kot tale "otročarija"... 

fakjuvi se s tem žaljenjem aj prav.. 

kdo je tu fukjen bi se res lahko vprašali.. en ki trdi da je bilo na tekmo več kot 352.5 miljona gledalcev al nekdo , ki trdi , da je bilo med 5-10 miljonov ogledov virtualne dirke..

Torej samo nekajkrat več kot tale "otročarija"...

nekajkrat?? ti ne ločiš med nekajkrat in 35 krat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

fakjuvi se s tem žaljenjem aj prav.. 

kdo je tu fukjen bi se res lahko vprašali.. en ki trdi da je bilo na tekmo več kot 352.5 miljona gledalcev al nekdo , ki trdi , da je bilo med 5-10 miljonov ogledov virtualne dirke..

Torej samo nekajkrat več kot tale "otročarija"...

nekajkrat?? ti ne ločiš med nekajkrat in 35 krat? 

Še enkrat... Teh 6,7 milijarde oz 350 milijonov je mišljenih ogledov vseh videov na celem internetu (tudi fb, twitter, Instagram) za vsak mali padec, prehitevanje, bilokaj... Kot pravim, dirko si v živo ogleda nekaj 10 milijonov... Kaj misliš, da 1/20 svetovne populacije gleda dirko? ? sej niti ne vem, če jih ima toliko tv (seveda se hecam, ampak nisem pa daleč od pointa) 

Prva virtualna dirka je imela preko 3 milijone ogledov samo preko socialnih omrežij... Pa še enkrat toliko po drugih kanalih... Druga je bila tam tam... Malo manj preko neta in nekaj več preko tv prenosa v živo... 

In ja... Še 1x... Ne žalim te, samo vprašal sem ?‍♂️

Lp. 

pred 47 minutami, Shillien pravi:

pa dobro, če ti je všeč gledaš če ti ni ne gledaš pa je problem rešen...

Če ti ni všeč morš nujno še na motosvet napisat, da je samo za pedre in kurbe ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Če ti ni všeč morš nujno še na motosvet napisat, da je samo za pedre in kurbe ???

ja eni zgleda res razmišljajo na tak način

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kocke nej mecejo, bo vsaj se kak drug kot marquez mel kej sans.... ;)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi meni se ni zdelo to e-racing tko napačno, glede na situacijo. Pač malo za zajebancijo jih pogledat še v malo drugačnem okolju. In tudi na splošno stvar sigurno ni kar nekaj iz strani marketinga in vse ostalega kar se pač v trenutnih razmerah lahko dogaja... Recimo MM je bil na prvi dirki še v neki navadni jopi, na naslednji je že bil v offical repsol hodna cotah :)

Ampak pomembnejše od tega je, kaj se doga v realne GP-ju. Od celotne negotovosti huda panika. Stroške dirkanja skušajo urgentno znižati. Razvoj agregatov in aerodinamike je zamrznjen tudi za sezono 2021! V moto2 je zamrznjen tudi razvoj šasij in nihalk za ta čas. Vsak pilot bo lahko homologiral dve obstoječi varianti iz letošnje ali lanske sezone. V gp-ju razmišljajo tudi v uvedbo pravila, da ima lahko vsak voznik samo en motor, čeprav mislim, da se to ne bo zgodilo. Opcija je tudi skrajšani dirkaški vikendi, zaradi nižjih stroškov itd.

Skratka veliko se bo še spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot sem že zdavnaj napovedal.. vse bo šlo v maloro.. kot f1 ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za Nemčijo sem jaz že več kot mesec nazaj govoril, da bo odpovedana... Na finskem pa kolikor sem bil obveščen proga ni pripravljena za dirko... 

Me pa žalosti, da se bo prekinila tradicija v Assnu... Nizozemci so sicer želeli imeti dirko, vendar očitno ni posluha za nadomestne termine... Očitno španske dirke več štejejo ?

No kakorkoli, vse kaže, da se bo konec julija pa res začelo zares... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre novice so, da je za nekaj dirk je kar podobno dorečen plan, kako bo potekala logistika in izolacija dirkališča od okolice, tako da bodo dirke očitno izvedljive... Zna se zgoditi, da bi bile na določenih prizoriščih dirke več vikendov zapored... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, bikez said:

Pr Ducatiju se jim kolca po Stonerju. Se ne spomnim katerga leta sem napisal na forumu, da bi mu mogli postavit en velik spomenik oz. orng poster v Ducati garaži, ker Ducati še dolgo ne bo prvak: https://www.24ur.com/sport/motogp/stoner-je-bil-najboljsi-voznik-ducatija-in-se-vedno-je.html

Škoda je bilo Stonerja, VRHUNSKI pilot, ga pa razumem, da je imel poln kufer..... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni imel on nek rumeni sindrom? In je sel pol rajs ribe lovit, pa vsake tolk je se mal zakasljal o motogp - ju... Da ne bo pomote, duceta je res dobro peljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ima neko bolezen, ne me držat za besedo vendar se spomnim članka, ko je razlagal kako ga najmanjša fizična obremenitev položi v posteljo za teden ali več. Enostavno ga toliko izčrpa, da ne mora počet nič drugega kot ležat.

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!