Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• KennyJR

208

• Shillien

119

• thumper

86

• DinDiin

82

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iskren in lep pozdrav vsem, še posebej tistim, ki se me mogoče še spomnite. 🤗  Malo se mi piše danes. 🙂 Ful aktivna sem bila včasih na tem forumu, zadnja leta samo še na tej strani (Moto GP), let

Kako bi pokomentiral zanimivost dirke ne vem. V primerjavi s prvimi dirkami v  prejšnjih sezoni precej manj zanimiva. V primerjavi s prejšnjimi dirkami v Jerezu zelo zanimiva. Jerez je pač taka pista,

Dovija pri duceju ne poslusajo. Niso poslusali Stonerja, po pol Rossija. Pol so mal poslusali, zdj pa spet gonijo svojo... in Dovi ima dost. Luzer je precej premocna beseda in ti jih zelo rad uporablj

Posted Images

On 16. julij 2020 at 9:08 AM, Joker said:

Rossi je nekam počasen! Pa še naprej bi rad odžiral mesto mlajšim in hitrejšim...

Ah, dons je ze bolj hiter! 

Yamahin razvoj očitno spet stagnira. Spet je najpočasnejša od vseh. Bo treba kakšno mlado kri v team pripeljat. Vinales brez idej, Ata pa itak goni svoje. Očitno starega psa se ne da novih trikov naučit. 

ps. Pa navijam za Atkota😡

Vse Yamahe imajo končno hitrost nižjo od ostalih. Prejšnja leta se jim to ni poznalo toliko, ker je imela perfect set up za ovinke, kar drugi niso imeli. Ampak drugi so razvijali naprej in našli kompromis med brzino in okretnostjo, dočim Yamaha ni izumila ama baš ništa. Počasi me začenja spominjat na Nokio. 

Kakor sem rekel, potrebna je mlada kri, katera gleda na stvari iz drugega zornega kota. 

Edited by Pajk

Svinja že spet svinja... Če tole ne bo vsaj 5 mest na štartu v nedeljo lohk kr zaključijo sezono, ker mam politike pa nameščanja že v Sloveniji dovolj.... 

Rossi pa solidno 8.

Edited by KennyJR

a kdo ve a kak HTV kanal prenaša motogp? oziroma, kako lahko na Hrvaškem gledam dirko? mam pa kabel in maljon nemških programov

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

a kdo ve a kak HTV kanal prenaša motogp? oziroma, kako lahko na Hrvaškem gledam dirko? mam pa kabel in maljon nemških programov

čene pa voyo al pa katerakoli spletna tv (siol tv, in pa karkoli majo ponudniki)

pred 7 urami, Shillien pravi:

čene pa voyo al pa katerakoli spletna tv (siol tv, in pa karkoli majo ponudniki)

Ma nimam. 1500 satelitskih nemških programov. Za popizdit. A lah kdo live strima tule :P

pred 11 urami, maus pravi:

Vem, da se Rossi špara in igra taktično igro :huh:

Mi ta stari smo brihtni k ns že mal sklepi dajejo. Pa damo prednost taktiki.

• Haha 3

ServusTV najdu najdu najdu, pa sam 263x sm kliknu izberi program.

MM je vesoljc :P

Še dobro da se samoizloči pa spet vse prehiti, ker drugače bi bilo dolgčas

mlajši prihajajo ni drugega ..pa ne more več tako suvereno sledit in odpeljat kot včasih.. 

q - končno jih je pošolal.. :P

pred 1 uro, thumper pravi:

mlajši prihajajo ni drugega ..pa ne more več tako suvereno sledit in odpeljat kot včasih.. 

q - končno jih je pošolal.. :P

ja res, iz prvega na zadnje pa nazaj na 3 skoraj drugo, res je ja, nemore več tako suvereno 😂😂😂

• Like 1