Skoči na vsebino

Kugelschreiber

Priporočene objave

pred 17 minutami, KennyJR pravi:

 

Horhe je 2 leti nazaj v Avstriji pokazal, da zna tud poborbat... 

je mel dober dan :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

imajo jih tudi drugi ampak to je men popolnoma mimo, da sovražiš športnika, ki ga ne maraš, namesto, da bi za svojega naviju 

tam cca 70 km je dolg krog na Manu ;) 

tega pa ne razumem ...raj vzam tablet, ker ti je popustilo in tudi malo ni smešno :huh:

Najstarejše slovensko mesto označiš za hrvaškega ... ali si neumen, ali tok pogumen ... ... po moje tisto prvo ;) 

Prva stvar... MM nima sovražnikov, ker ga je marajo, ampak ker je naredil že precej pizdarij ?

MotoGP dirka je dolga ne 105 in 110km,če se ne motim, zato sem rekel... 

Kar se tiče Ptuja... Ne joki... Mogoče ti ne pokaže smejkotov na koncu, mogoče ti jih, dejstvo je, da sem se delal norca... Ne mislim se prepucavat tuki zaradi nekih nacionalističnih kompleksov... Nenazadnje so tudi ti postavil Ptuj v Avstrijo potemtakem... Ravno zato sem ga jaz na Hrvaško... Lahko kar skupaj nazdraviva s tableto... Bwah... 

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

je mel dober dan :D

 

Glede na njegove predhodne boje 1 na 1, recimo Brno 2014 bi se lahko tako reklo ja ?. Pa ne ker nebi borbal, ampak ker je strateško ponavadi usral... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Rossi je kralj. Jaz bom sele zdej nalepko dal na kufr, da bo se dolg sevala dolocenim v obraz ??

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maus said:

Jp.. stari smo še vedno kite in tetive... kar se tiče pa predrznosti, se pa vid potem, ko so polomleni, kok se splača bit preveč predrzen ... fizika ima svoje lastnosti ;)

tudi sam sem bil včasih malo preveč predrzen... ko se mi spet začne dogajat, se spomnim kako boli v malinah in da bi se jutri spet rad zapelju, mi avtomatično mozak odvzame gas :P 

Prav ti je, kaj pa nisi bil samo predrzen, moral si biti preveč predrzen. Komu si se dokazoval? ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Vin pravi:

Prav ti je, kaj pa nisi bil samo predrzen, moral si biti preveč predrzen. Komu si se dokazoval? ? ?

Včasih hočeš samo sebi kaj dokazat, pa je lahko sranje ;)

Moraš na svoji koži doživet določene stvari, da verjameš tisto, kar so starejši govorili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 7. 2020 ob 18:21, GeeSXer pravi:

Spet je bil Srečko. Srečko.

pa ne glede , ker ni bilo MM.   Bagnaia, Morbidelli, Binder, Petrucci, Miller,

Nakagami bi ga čez krog, dva prehitel.

Nakagami bi čez 2 kroga ustavil v prvi senci...

Ampak je res po svoje smešno, kako mladci, ki stalno objavljajo fotke, kako se preganjajo v telovadnicah, potem na dirkah skoraj umrejo, medtem ko Rossi, ki ne le da je star ampak tudi pregovorno da relativno malo na fizično pripravo, po dirki še najde dovolj energije tudi za skakanje po gumah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Joker pravi:

Nakagami bi čez 2 kroga ustavil v prvi senci...

Ampak je res po svoje smešno, kako mladci, ki stalno objavljajo fotke, kako se preganjajo v telovadnicah, potem na dirkah skoraj umrejo, medtem ko Rossi, ki ne le da je star ampak tudi pregovorno da relativno malo na fizično pripravo, po dirki še najde dovolj energije tudi za skakanje po gumah...

Ni smešno, je biološko... Poglej tek na smučeh... Ta dolge dirke zmagujejo starčki proti 40im... Telo dobi vzdržljivost z leti... Vzdržljivosti v fitnesu ne morš natrenirat v eni zimi... Lep primer je bil recimo tudi Jure Robič... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Ni smešno, je biološko... Poglej tek na smučeh... Ta dolge dirke zmagujejo starčki proti 40im... Telo dobi vzdržljivost z leti... Vzdržljivosti v fitnesu ne morš natrenirat v eni zimi... Lep primer je bil recimo tudi Jure Robič... 

ne verjamem, da imajo "starčki" od 40 boljšo vzdržljivost, pač pa bolje prerazporedijo izrabo moči (in trošijo manj). To pa pride z leti. Žal je telo na vrhuncu med 20-30 leti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ne verjamem, da imajo "starčki" od 40 boljšo vzdržljivost, pač pa bolje prerazporedijo izrabo moči (in trošijo manj). To pa pride z leti. Žal je telo na vrhuncu med 20-30 leti.

To pa nebo držalo. Oziroma je odvisno na vrhuncu v čem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Shillien pravi:

To pa nebo držalo. Oziroma je odvisno na vrhuncu v čem. 

Ni blo mišleno sarkastično. Maratonci, borci in zelo veliko drugih športov so športniki na vrhunco po 30 letu. Recimo tam od 30 do 35 so glavna najbolša leta. Pri 20 na vrhuncu nisi še skoraj nikjer (govorim o športu seveda! :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Shillien pravi:

Ni blo mišleno sarkastično. Maratonci, borci in zelo veliko drugih športov so športniki na vrhunco po 30 letu. Recimo tam od 30 do 35 so glavna najbolša leta. Pri 20 na vrhuncu nisi še skoraj nikjer (govorim o športu seveda! :D)

ajd za 5 let se sedaj dajeva. Eksplozivnost, reagiranje itd je pač v prid mladim predvsem pa regeneracija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

ajd za 5 let se sedaj dajeva. Eksplozivnost, reagiranje itd je pač v prid mladim predvsem pa regeneracija.

Regeneracija in eksplozivnost pa definitivno v prid mlajšim ja. sej zato pa je naprimer pri atletiki takšna razlika, maratonci dozorijo po 30 šprinterji pa malo po 20. Je pa tudi res da šprintov nemoreš natrenirati in je odvisno od genetike medtem ko je pri maratonu vse trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Shillien pravi:

Regeneracija in eksplozivnost pa definitivno v prid mlajšim ja. sej zato pa je naprimer pri atletiki takšna razlika, maratonci dozorijo po 30 šprinterji pa malo po 20. Je pa tudi res da šprintov nemoreš natrenirati in je odvisno od genetike medtem ko je pri maratonu vse trening.

v glavnem 46 jih ma 42..še dva petka mu ostaneta. Dober je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno telo vzdržljivost dobi z leti... Po je proces vsaj 10-15 let treninga... Je res, da je 41 (ne 42 ?) kr veliko in da takrat verjetno telo že gre na dol, ampak Fabio recimo pr dobrih 20ih še zdaleč ni na vrhuncu svoje vzdržljivosti... Čeprav ni deloval preveč utrujen je bila to posledica tega, da je pol dirke lahko odvozil mal bolj sproščeno... Vinales se je pa kar namučil s fotrom in bil tudi vidno bolj izčrpan... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res to , da so dirkači dotično dirko označili kot eno najbolj temperaturno obremenjenih v zadnjih letih potem se mi zdi rezultat starine neglede na teoretične debate o vzdržljivosti po življenskih obdobjih zelo lep dosežek..

po posnetkih sodeč je bil v kar nekaj boljšem stanju kot ostali , ki so se na koncu dirke plazili z motorjev v garaže.. tista voda v faco med vožnjo v bokse po zaključku pa zna biti da je veeeliiiik količnih trenutne regeneracije organizma tastarga - tako da sedaj vemo , da je bil to prelomen trenutek njegovega izjemnega počutja in svežine ob prihodu v zmagovalni parc ferme.. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Čaki, skenclali so 3 dirke in dodali 1 kaj so torej dodali? In komu bo zaradi tega lažje? Je mogoče kdo na gridu ki bo imel šanso vozit kakšno dodatno dirko, ki je ostali nebodo mogli? Ker kolikor je meni znano je število dirk za vse enako, mogoče pa vi teoretiki zarot veste kaj več kot ostali svet.

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Ze prej je blo ocitno, zdej pa sploh. ?

Itaq, pa zemlja je ravna, kontrolirajo nas z chem traili, korona pa sploh ne obstaja ampak so si jo zmislali da nam lahko med "testom na korono" vstavijo čip v možgane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, Shillien said:

Čaki, skenclali so 3 dirke in dodali 1 kaj so torej dodali? In komu bo zaradi tega lažje? Je mogoče kdo na gridu ki bo imel šanso vozit kakšno dodatno dirko, ki je ostali nebodo mogli? Ker kolikor je meni znano je število dirk za vse enako, mogoče pa vi teoretiki zarot veste kaj več kot ostali svet.

I

https://www.gpone.com/en/2020/06/11/motogp/here-is-the-2020-motogp-calendar-jerez-on-19-july-2-races-at-misano.html

Po moje :  13 +1 = 14 ,  jez nikjer ne vidim da so kej skencal ....????

 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji se da dobit na TV-ju še servus TV v nemščini. Na črno preko interoneta je pa verjetno najbolj smiseln BTsport2 z britanskimi komentatorji ali pa srbohrvaško govoreči športklub. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!