Jump to content
  • Sign Up
Kugelschreiber

MotoGP 2020

Recommended Posts

Kugelschreiber
On 1/30/2020 at 1:47 PM, Kugelschreiber said:

1 hour ago, ProdriveR said:

To je u bistvu, tak, osnovnosolski, prevod. 

Lipstick

Okrog 18min govorijo o omejitvah starega motorja.  A sm ok razumel, da je Aprilia imela zdruzene?

Si dobro razumel ????.......imela je tanko povezavo  ( cev cca fi 28  med kolektorjema )....

Kugelschreiber
45 minutes ago, Lipstick said:

Okrog 18min govorijo o omejitvah starega motorja.  A sm ok razumel, da je Aprilia imela zdruzene?

Si dobro razumel ????.......imela je tanko povezavo  ( cev cca fi 28  med kolektorjema )....

Vceraj sem prisel do zakljucka, da je moralo bit nekaj nek u tem stilu, kot na fotki. Danes pa vidim da je to obešalnik 🤭

98FDF557-5A6E-417D-AE11-CA92500CC8CF.jpeg

Edited by Kugelschreiber

Zok
5 hours ago, Kugelschreiber said:

To je u bistvu, tak, osnovnosolski, prevod. 

...pa aprilio je preimenoval.:dry:

Shillien
pred eno uro, DinDiin pravi:

In kok so kej hitri zdej? :) A Alex ze pere MMa? :D 

mm ze 2 meseca ni bil na motorju zaradi operacije rame. z izjemo enega treninga da je lahko videl kako rama deluje. rekel je da bo do testiranj malezija pozdravljen na cca 60%

Kugelschreiber

Galbusera je ocitno res capotechnico za testno ekipo.

22D65B6F-D00C-47CB-975F-57EB550D7137.thumb.png.f2ef2dc8f63584913c7b7c20f14db5d6.png

Nore testne ekipe. Bradl moto2 prvak, Guintoli WSBK prvak, Pedrosa in Lorenzo originalna  GP vesoljca... Ko Smith  in Pirro, odlicna dirkaca, delujeta underachiversko...pol je jasno, kako visok standard je v MotoGPju. 

Edited by Kugelschreiber

Bmflar
pred 22 minutami, maus pravi:

Že sedem strani, pa še prve dirke ni blo :P 

Letos bo pa Rossi vse zmagou, bo zmagovalni zmagovauc, sam mim Markecov bo mogu bl previdn :naughty:

DinDiin

Zdej nau Lorenzota, da bi kegljal. Tut na Yamahi leti tko k s Hondo. Norc.:D

axaQ4
11 hours ago, Bmflar said:

Letos bo pa Rossi vse zmagou, bo zmagovalni zmagovauc, sam mim Markecov bo mogu bl previdn :naughty:

Ma vse bo pozmagu. Toliko bo zmagoval, da bo šel na občino se preimenovat v Zmago Zmagović :P

Shillien
pred 51 minutami, axaQ4 pravi:

Ma vse bo pozmagu. Toliko bo zmagoval, da bo šel na občino se preimenovat v Zmago Zmagović :P

no pol bo pa kr valentino rossi še naprej :D

Demon

Suzuki, maaaaloooo spremembe pri barvah motorja, POHVALNO! Počasi so vedno isto ali zelo podobno polakirani in polepljeni motorji že malo dolgočasni. :OK:

055a37679234bae0a2d44eba395f38d1.jpg

Shillien
pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Franco  ma drgacno....l

AF54C0FC-011A-4EE8-A182-94274D35BE49.jpeg

E1D1D647-69C9-413D-ADD5-046755A00EE9.jpeg

ja sej je blo že lani rečeno da quartararo dobi letos isti motor kot rossi in vinales

maus

Rossi se šele ogreva :P 

Edited by maus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      Oprosti, ne bom več Edini dan fraj do 22/8, pol pa dopust, če mi ga firma ne skensla. 🥺
    • Luka66
      Danes Comb Laval....'kratka ali sladka" in ekstra posebna...jo 3x prevozila.......vreme brez oblacka, prekrasni razgledi......superca......v tem Naravnem regionalnem parku Chartreuse, je se kup prelazov in razglednih cest, res krasno za prevozit, en tedn za uzivat tam.......potem se na C.d'Izoard.......top moto dan.....no ce odstejem, da mi je kompaktni fotoaparat dvakrat padel na tla in drugi padec je bil usoden zanj 😨 pri ta velikem pa mrknila baterija......jutri bo ze mbt oddelal svoje na c.d. Bonettu, potem pa proti domu. Danes sva imela sreco, da sva bokirala hotel v katerem sva lahko pojedla vecerjo 😀 in to dobro. Sicer pa so se mi Francozi pokazali v lepi luci, kulturni, ustrezljivi, pripravljeni pomagat, komunikativni tudi v ang, samo, da jih prej pozdravis v njihovem jeziku, na cesti pa do pescev, motoristov skrajno uvidevni in pazljivi. Francija mi je vse bolj vsec, tista mala mesteca z avtohtonim prebivalstvom.....dobra hrana, kolikor se je da pojest v teh cudnih casih.....o Svicarjih, pa je dejal nek starejsi gospod, v ostariji kjer sva se ustavila na pijaci "there are lazy people"😁  Imam obcutek, da francozi "znajo" ziveti zivljenje, si vzet cas zase in najdrazje, hrano, ter ne zabusijo ogromno € v beton tko k mi....vsak pac po svoje.
    • BIF
      ..."najlepše" pa je, ko se bo brihtni slovenček nekega dne zbudil in ugotovil, da ga je po levi prehitel bušman iz "zaostale" Afrike...  
    • BIF
      Zmagovalci v tej zgodbi bo(m)do tisti, ki so si vzeli dovolj časa, da so se poglobili v to kaj so kripto valute (predvsem bitcoin) in blockchain.  Dalje je zelo enostavno. Kot pri vseh tehnoloških revolucijah, bo(m)do zgodnji investitorji deležni pač sorazmerno večjega kolača...ostali pa bodo pač deležni preproste konverzije in nemoteno obratovali naprej na enakem nivoju...  To je približno tako kot, da bi kupoval delnice Amazona za 3 cente, ko je Bezos zavijal pakete še v domači garaži in je ponujal šope delnic za drobiž...kupovali pa so jih tisti, ki se jim je zdel projekt, zanimiv, dober, revolucionaren...ali pa kar tako.... Danes mnogi kupujejo posamezne delnice po visoki ceni v upanju, da bodo zrastle 7% letno...zgodnji investitorji pa jih prodajajo in vlagajo naprej v nove zanimive projekte...ampak takih je malo....zalo malo....kot je malo tistih, ki danes vedo kaj je bitcoin in kripto valute in kaj pomenijo za prihodnjost. Zato sem jaz na popravkih vedno zraven....kolikor se pač da....tudi z zelo malimi vsotami...ampak sem zraven....   Z mojim vložkom se bi 99% slovencev raje razkazovalo pred sosedom z novim plehom. Razlika je v tem, da je njihov pleh dejansko strošek, ki je vsak dan manj vreden in bo nekega dne dejansko vreden NULA. Moj pa....no čas je že, predvsem pa še bo pokazal razliko v vrednosti naložbe....in ta čas je pred vrati in se ga zelo veselim... 
    • Dimen
      Vpogled ima država že sedaj, če imaš denar na bančnem računu. Tudi v Sloveniji. Poleg tega bo to zelo verjetno regulirana valuta. Podobno kot USDT, ki je na nek način crypto dolar.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!