Skoči na vsebino

WSBK 2020


maus

Priporočene objave

11 hours ago, apirko said:

Take dirke je fajn gledat. Ne pa ko se en odpelje na štartu in vodi celo dirko... to je bzv.

Sej je. Ampak PI je zelo nevarna pista.  Ne vem.  Ce se bunkajo po Valenciji, Misanu.... al PI, Mugello......jez sm kr u strahu kako se bo koncalo hehe.  

1 hour ago, Lipstick said:

Niso samo konji v igri ( majo eni cca 15 ks več , drugi  cca 8-9 ks manj ), pa so prvi  zadaj, drugi pa spredaj.......  

 

pricakoval sm, de bo po ciljni panigare pojedu vse.  Pa dejansko ni nikogar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Kugelschreiber said:

Sej je. Ampak PI je zelo nevarna pista.  Ne vem.  Ce se bunkajo po Valenciji, Misanu.... al PI, Mugello......jez sm kr u strahu kako se bo koncalo hehe.  

 

pricakoval sm, de bo po ciljni panigare pojedu vse.  Pa dejansko ni nikogar. 

Si predstavljaš kaj bi blo v GP-ju, kolko kazni...... kolk jamranja.....zamer .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

Si predstavljaš kaj bi blo v GP-ju, kolko kazni...... kolk jamranja.....zamer .......

......koliko DORNE....:lol1:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

WSBK je že kup cajta 100% DORNA. Samo zveznic nimajo na gridu. 

https://www.worldsbk.com/en/news/2012/Bridgepoint brings together MotoGP and World Superbikes

to je za eno korono čista malenkost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 4 urami, maus pravi:

končno se bo nadaljevalo :OK:

 

vročino imajo kar dobro, ampak po moje ne moti to več nobenga po vseh teh "sušnih mesecih" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele gledu posnetek ... kr fajn .. glaun, da se dogaja...

 

GO KAWA GOOOO :OK::

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea končno uspel zmagat, ta kratko, če bi bla dolga .......????

Đamahahe majo pa tud tle težave.....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea zmagu superpole ... :OK:

če bo evrosport spet sral z temi sokerji in raznimi drugimi sranji .. gledam na HD Servus TV ... bo tudi posnetek susperpola in ob 14 dirka 2

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

Rea zmagu superpole ... :OK:

če bo evrosport spet sral z temi sokerji in raznimi drugimi sranji .. gledam na HD Servus TV ... bo tudi posnetek susperpola in ob 14 dirka 2

Pa kaj bi rad? WSBK? Phu, biljard, pa kolesarjeje so pravi sporti,  kaksen motorizem neki... :P

 

16 minutes ago, Lipstick said:

Rea končno uspel zmagat, ta kratko, če bi bla dolga .......????

Đamahahe majo pa tud tle težave.....

Hm ja, ze vceraj je Redding pojacal tempo proti koncu...   Nekaj bo na tej vrocini, GP en kup problemov, WSBK dim pa crkovanje... Ni ravno obicajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

Pa kaj bi rad? WSBK? Phu, biljard, pa kolesarjeje so pravi sporti,  kaksen motorizem neki... :P

 

še dobr, da si blokiran, da ne vidim teh neumnosti :ras:

p.s.

jeba je za une, ki gredo kam in si dajo snemat, pol pa posname 1 uro dreka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kaj ... Ducati premočen za vse .. Scot se se je odpelju .. čestitam ... tudi Davies se je pelju super .. Tetrapak mi gre itak na jetra ... skratka ... ducatiji so očitno letos premočni ... vsekakor pa čestitam KAWI za borbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel za Scotta in mu privoščim!

Potem ko je šel iz MotoGP, se je očitno našel drugje... tako v BSB kot zdaj tukaj v SBK... pa Chaz se je danes tudi dobro peljal... po dolgem času... 

 

All in all.... sem vesel da se je zopet začelo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maus pravi:

Nimaš kaj ... Ducati premočen za vse .. Scot se se je odpelju .. čestitam ... tudi Davies se je pelju super .. Tetrapak mi gre itak na jetra ... skratka ... ducatiji so očitno letos premočni ... vsekakor pa čestitam KAWI za borbo :OK:

Hjaaah... Tudi lani so bili "premočni" prvih par dirk... Pol je pa blo kar je blo... Po ravnini ducati še vednores fajn piči... Bomo videli, kako bo na ostalih pistah... Redding je sicer res hiter in sw vidi, da je boljši od ostalih. Tudi od Đonija... No zame je Scott tako ali tako največji talent, ki ga je motociklizem kdaj imel.. Pred Fabiem, Vinalesom, tudi pred Daijirom... Samo fant se ni nikoli povsem osredotočil... 

Smo pa pomojem prvič dobili eno tako fajn primerjavo, kakšna razlika je med motogp pa SBK.. Pa ne samo po časih... Predvsem na uč... Vsi se še dobro spomnimo kako so šli v zadnjih dveh tednih GP stroji po tej pisti in kako so šli ta vikend SBK... Neprimerljivo... SBK bolj spominja na MotoE ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, KennyJR said:

m prvič dobili eno tako fajn primerjavo, kakšna razlika je med motogp pa SBK.. Pa ne samo po časih... Predvsem na uč... Vsi se še dobro spomnimo kako so šli v zadnjih dveh tednih GP stroji po tej pisti in kako so šli ta vikend SBK... Neprimerljivo... SBK bolj spominja na MotoE ?

Upam, da ne nosiš očal.....

GP              1.36.705

SBK            1.38.736

EB               1.48.361

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Lipstick pravi:

Upam, da ne nosiš očal.....

GP              1.36.705

SBK            1.38.736

EB               1.48.361

Na uč sem mislil po stilu vožnje. Sem napisal NE SAMO PO ČASIH... Lih mal pred tem, kar si pobarval... Torej nisem mislil niti malo na čase in s tem hitrost... Očitno ti rabiš očala... Obnašaj se in beri kar citiraš... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reja se je odpelu, turek za njim. Zadaj  pa......Redinga je nažgal poltovarniški, isto se jim dogaja kot V GP.....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/3/2020 at 5:54 PM, KennyJR said:

Na uč sem mislil po stilu vožnje. Sem napisal NE SAMO PO ČASIH... Lih mal pred tem, kar si pobarval... Torej nisem mislil niti malo na čase in s tem hitrost... Očitno ti rabiš očala... Obnašaj se in beri kar citiraš... 

Tud na uc ne more biti drugace: pospeski so podobni. koncna malo manjsa, ovinki na las podobni, torej je tudi nagib vizuelno popolnoma enak, ker tudi eno desetinko  na ovinek, pa na ravnino, itd ne smes izgubiti, da je potem razlika 2s na krog... Jaz se raje vprasam, kam gre ves denar v GP, vsa ta silna prototipna tehnika, 100 konj vec, veliko kil manj, goat in podobni v sedlu, za usive 2 sekundi... Ali, raje: ocitno je tehnika in tehnologija motociklov iz stacune vrhunska, superbike se malo bolj vrhunska, in GP se cisto malo bolj. Ker ocitno vsi vedo kaj delajo, in je pac ze vse toliko skupaj, da so desetinke hudicevo drage. O pilotih pa ne bom zgubljal besed. VSI so carji! Ce kdo, potem so GPjevci preplacani in prevec izpostavljeni....

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • DXR16
      139
    • maus
      155
    • maus
      112
    • Lipstick
      59
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!