Skoči na vsebino

Stroški z motorjem


Moto65

Priporočene objave

pred 20 minutami, maus pravi:

pri zavarovanju je važno, kaj piše v drobnem tisku in najcenejše zavarovanje povzroča skrbi pri uveljavljanju kakšnih odškodnin ;)

 

Bolj kot to, kaj piše v splošnih pogojih, je dobro vedeti, kakšna kritja imaš (predvsem na kasko delu)....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule se nabija dalje, prosim, plis!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

tule se nabija dalje, prosim, plis!!!

 

pravilno se piše "pliš" .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 4. 1. 2020 ob 15:33, XTR pravi:

Cestne gume (v mojih dimenzijah) so lahko v cenovnem rangu 130€ do 300€/set. Zdržijo pa zelo različno, od 4-10 kkm. Ko upoštevaš zraven še vse montaže in centriranja pa prideš do moje številke. Priznam, bi se dalo ceneje, ampak na gumah in na gasu se ne špara (lahko na zavorah, da jih čim manj uporabljaš). :P    

Po moje se ne razumeva dobro. Jaz tudi ne šparam na gumah, nastane pa med nama verjetno razlika v motorju in njegovih zahtevah po gumah in pa načinu vožnje. Ker če z motorjem ''piliš'' ovinke, potem verjamem, da gredo gume bistveno hitreje, kot če se voziš kot ''penzič'' brez uporabe zavor ;)... Hehe. Enemu je pač užitek piljenje, enemu (meni recimo) pa umirjena in sproščena vožnja.

Popravljeno . Popravil Mtl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Mtl said:

Ker če z motorjem ''piliš'' ovinke, potem verjamem, da gredo gume bistveno hitreje, kot če se voziš kot ''penzič'' brez uporabe zavor ;)...

Neuporaba zavor je mišljena v obliki tekoče vožnje brez zaganjanja (jadranje skozi ovinke - brez nepotrebnega zaviranja). Najbolj uživam v tekoči vožnji do 130km/h. Nisem "penzič", lokalni Rossi tudi ne, pred vsakim ovinkom pa se ne postavljam na nos od močnega zaviranja.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2020 ob 10:14, XTR pravi:

Neuporaba zavor je mišljena v obliki tekoče vožnje brez zaganjanja (jadranje skozi ovinke - brez nepotrebnega zaviranja). Najbolj uživam v tekoči vožnji do 130km/h. Nisem "penzič", lokalni Rossi tudi ne, pred vsakim ovinkom pa se ne postavljam na nos od močnega zaviranja.  

Drži ja, to je mišljeno. Moja hitrost je običajno okrog 90km/h ali še manj ;).

Se velikokrat tudi umaknem zadaj vozečim avtomobilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!