Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ligenjček
      kot sem napisal ne z 2 ne z 4 valjnikom ne bo zgrešil, saj ni prevelike razlike. Budget je morda večji, znanje pa definitivno ni, manjši motorji pa so okretnejši, in lažje odpuščajo napake.
    • Tex
      ?? Kaj se te to sami neki gospodje v "zrelih" letih/veterani slinijo.. A krepke mladine pa na forumu ni?? 🤣 Je rekla, "lepo ga pozdravi nazaj".. Zgleda da enega, zdaj pa se vidva zmenta kak pa kaj..  Ma vsaka čast, da se ji da.. Pri nevemkolkih stopinjah, ko z mene teče na vseh koncih, ona še vedno nasmejana veselo slika, selfija.. Na koncu sem ponavadi samo še v boksarcah, pa tak nič ne pomaga.. Os vročine se mi že "jajca kuhajo"!  No, še dobro, drugače tak nobene slike ne bi imel.. 🥰
    • Tex
      ?? Kaj se te to sami neki gospodje v "zrelih" letih slinijo.. A krepkih mladine pa na forumu ni?? 🤣 Je rekla, naj pozdravim nazaj.. Enega, zdaj pa se vidva zmenta kak pa kaj.. 
    • gospodar
      zdravo zanima me f6b 2013-17 vrlik sem 165 in ali je dovolj nizki sedež, nikjer ne uspem da bi naredil kak kilometer  lp
    • barney
      A2 za začetek, ja. hvala za nasvet hvala za nasvet. Tudi sam razmišljam o tem, da nabavim močnejšega in si ga blokiram na 35kw, kasneje pa odblokiram.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!