Jump to content
  • Sign Up
  1. ligenjček

ligenjček

2. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• billy
      Zde mi je pa jasn kuk to gre!!!!!  
    • RobiRoberto
      Belje da ne, ker bo ESpargaro Aleix letos blestel v mopet GP  
    • ligenjček
      E Se lahko povabim zraven na gajBO?
    • 3nity
      Kot so že drugi omenili je ugašanje motorja ena izmed takšnih situacij. Razlogov je dosti in najbrž ima vsak od nas kakšno takšno prigodo. Partnerju se je lani to zgodilo zaradi napake na ključavnici. Ob prehitevanju kombija, v nagibu, v levem ovinku, v klanec navzgor. Zeeelo redko prehiteva v leve ovinke, ampak kot nalašč se je zgodilo ravno takrat. Situacijo je sicer rešil, ampak če bi samo še "nekaj" šlo narobe... Ko ne veš kaj se dogaja, te običajno zgrabi panika.
    • RobiRoberto
      Dostop do "funkcijo nastavitev beline" sem našel v navodilh    , na Canonu pa ne , oziroma jo v meniju vidim, na morem pa do nje , ker je ta "funkcija" "obledela" in ni "kontrastna" kakor druge "funkcije", katere je mogoče nastavljati. Še nečesa nisem pozabil. Pri Minolti sem v njeni torbici s seboj vedno imel malo belega papirja, s pomočjo katerega sem pred fotografiranjem, seveda če se mi je ljubilo , nastavil belino tako, da sem ta kos belega papirja postavil malo pred objektiv in s pomočjo canonovega sprožilca, belino v takrat danih svetlobnih pogojih tudi nastavil.   Babe in tehnika me bojo pokopale ...  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!