Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 37 minutami, Endlich pravi:

Kdaj bo letos zegnanje motorjev v Mirni peci?

običajno je to v aprilu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Endlich pravi:

Kdaj bo letos zegnanje motorjev v Mirni peci?

Moto žegn v MIrni peči je vsako leto na isti dan in to na Velikonočni ponedeljek,  ta se pa koledarsko premika  :)Letos bo to 13.4.2020

SREČNO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Vito23 pravi:

Pustna sobota ?

 

 

Zelo lepa cesta. Kje je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Vito23 pravi:

Rakinta.

Me je kar malo sram, da je nisem prepoznal. Sem se ze peljal tam. 

Tiste znacilne crte so mi dale mislit v to smer, ampak tiste ograje na koncu se nisem spomnil?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, motozajebant pravi:

Je blo treba izkoristit vreme... in boljšo polovico prvič posadit na motor... "štart" okoli 15h, malo navodil pred prvo vožnjo in gasa. Presenrtljivo dobro se je odrezala! Kot da je nebi imel zadaj. Pa še vsa navdušena je, čeprav, za denarnico to ni ok... bo treba še njej opremo kupit...

Skratka, malo vožnje po gorenjski, cca 70km, prijetno toplo. 

Popravljeno . Popravil Nja
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nja pravi:
pred 17 urami, motozajebant pravi:

Je blo treba izkoristit vreme... in boljšo polovico prvič posadit na motor... "štart" okoli 15h, malo navodil pred prvo vožnjo in gasa. Presenrtljivo dobro se je odrezala! Kot da je nebi imel zadaj. Pa še vsa navdušena je, čeprav, za denarnico to ni ok... bo treba še njej opremo kupit...

Skratka, malo vožnje po gorenjski, cca 70km, prijetno toplo. 

hehe...ko sem mojga lani spoznala je bil moj stavek "pa a lih motorist more bit?"....po 3. vožnji mi je postalo všeč. Ta veikend sem bila skorajda enmau razočarana ker nama je časa za motor zmanjkalo. Šele po 12 uri se je malo začelo kazat sonce. Zdaj me še sprašuje, če imam željo delat izpit...No tak daleč še nismo :D

 

Verjamem... je rekla da šele sedaj vidi, zakaj mamo tolko radi motorje (se še nikoli ni vozila z motorjem)..... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri najboljši volji bom znorela s tem urejanjem, citiranjem, ne vem ali je stvar brskalnika al kaj hudimana, vse kar sem želela, je v citatu najprej odstranit fotke...

 

in potem dodati svoj tekst "hehe...ko sem mojga lani spoznala je bil moj stavek "pa a lih motorist more bit?"....po 3. vožnji mi je postalo všeč. Ta veikend sem bila skorajda enmau razočarana ker nama je časa za motor zmanjkalo. Šele po 12 uri se je malo začelo kazat sonce. Zdaj me še sprašuje, če imam željo delat izpit...No tak daleč še nismo :D"

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja time...ostalo pa v tabelci. :)

439880636_Capture_2020-02-28-15-29-49.thumb.png.e1d36dbcb491224690903d9801f6ad4b.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

srčni utrip ima? :)

ja če montiram še urco na roko, pa lg health app vklopim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2020 ob 15:31, DAMI34 pravi:

Ninja time...ostalo pa v tabelci. :)

439880636_Capture_2020-02-28-15-29-49.thumb.png.e1d36dbcb491224690903d9801f6ad4b.png

Ti, ampak neki hitra pa ni glih tale tvoja ninđa.... za 1km si rabil 28 minut.... ob tem tempu bodo mitaske zdržale  sto jurjov km :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!