Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

en bo zihr danes :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiram iz novic: "Zaradi pričakovanega povečanja obremenitev bolnišnic bolniki s COVID-19 in vedno bolj omejenih kadrovskih in materialnih resursov kot je npr. oskrba s krvjo, apeliramo, da se ljudje izogibajo nepotrebnim tveganjem, kot so nevarni športi, trampolinski parki, spusti s kolesom, motociklizem, in tudi delu na višini in delu v gozdu," opozarja as. dr. Marko Jug, z Urgetnega kirurškega bloka ukc

 

Jaz sem pa danes naredil tocno 100km ....in srecal samo 3 motoriste

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Endlich pravi:

Kopiram iz novic: "Zaradi pričakovanega povečanja obremenitev bolnišnic bolniki s COVID-19 in vedno bolj omejenih kadrovskih in materialnih resursov kot je npr. oskrba s krvjo, apeliramo, da se ljudje izogibajo nepotrebnim tveganjem, kot so nevarni športi, trampolinski parki, spusti s kolesom, motociklizem, in tudi delu na višini in delu v gozdu," opozarja as. dr. Marko Jug, z Urgetnega kirurškega bloka ukc

 

Jaz sem pa danes naredil tocno 100km ....in srecal samo 3 motoriste

jaz vsaj 15, če ne več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

jaz vsaj 15, če ne več

zanimivo, na relaciji Slovenj Gradec-Maribor-Slovenska Bistrica, sicer rahel upad prometa, ampak za nedeljo niti ne pretiran, motoristov definitivno preko 30, avtomobilov pa skoraj kot ob normalni nedelji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

zanimivo, na relaciji Slovenj Gradec-Maribor-Slovenska Bistrica, sicer rahel upad prometa, ampak za nedeljo niti ne pretiran, motoristov definitivno preko 30, avtomobilov pa skoraj kot ob normalni nedelji...

pr nas ni Italijanov, se kr pozna, drugače pa avtov normalno za lepo nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se definitivno zacenja?

Tudi za nas kontinentalce bodo temperature naslednji teden ze skoraj idealne?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Endlich pravi:

Kopiram iz novic: "Zaradi pričakovanega povečanja obremenitev bolnišnic bolniki s COVID-19 in vedno bolj omejenih kadrovskih in materialnih resursov kot je npr. oskrba s krvjo, apeliramo, da se ljudje izogibajo nepotrebnim tveganjem, kot so nevarni športi, trampolinski parki, spusti s kolesom, motociklizem, in tudi delu na višini in delu v gozdu," opozarja as. dr. Marko Jug, z Urgetnega kirurškega bloka ukc

 

Jaz sem pa danes naredil tocno 100km ....in srecal samo 3 motoriste

As. dr. Marko Jug z Urgentnega kirurškega bloka UKC je mene 6. septembra 2009, po moji prometni nesreči "nazaj sestavil" in "pustil 10 dni na čakanju", ali bom preživel ali ne ...   :blush:   :worship:

61018163.jpg.9fd4d3dd380c9f4f1049e446397b2e35.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 3. 2020 ob 20:17, Endlich pravi:

Sezona se definitivno zacenja?

Tudi za nas kontinentalce bodo temperature naslednji teden ze skoraj idealne?

 

ja res...gledam fotke damija...mu kaže 22 stopinj v soboto pr nam pa sončno hladnih 10...

no pa še vlada je dala dovoljenje...motoristični izlet so dovoljeni v času karantene in samoizolacije...

samo vozite se sami...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!