Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 51 minutami, Darko3g pravi:

Včeraj do Stinice preko Karlovca in Josipdola, ves čas sveže pa ne mrzlo, doli krasno, le praznik in vse trgovine zaprte. 

Včeraj in danes sem nekaj delal v apartmaju in ugotovil, da moram še enkrat dol,, ker mi nekaj manjka.Potem sem šel na plažo, voda mrzla, da gate vtrga (dobro, da jih nisem imel gor), sonček pa prijetno greje. Opoldne počasi nazaj, opazoval prehitevajoče motoriste in njihove tablice: en je šel KR MIMO, drugi je v NM DOMA, en iz LJ pa nima cele tablice ampak samo KOS. Pa dva iz GO s prekritim delom številke (Hrvati pa si na tablico pripnejo plišaste igračke, da se ne vidi številke).

Takoj za Kraljevico proti Delnicam se je ohladilo, cesta proti Delnicam pa nova.

Dalje prek Trebnjega, Mokronoga, Sevnice, Šentjurja in Poljčan. Proti koncu je rahlo škropilo, nikjer pa cesta ni bila pretirano mokra, prej suha. Domov sem prišel ob pol sedmih pri 13 stopinjah. Vseeno krasno.

Kaj pomenijo tisti beli količki na cesti Dvor - Kočevje? Za zaustavljanje padlih motoristov? Pa kdaj bodo naredili tisti obvoz pri Starem Logu? Tisti ovinek je prav zaguljen.

P.S. Na pumpi v Petrini mi je možakar rekel, da se proti Ljubljani splača preko Gotenice, ker ni omejitev. Poznate to cesto?

Cesta je ok, kot ti je povedal, izogneš se vsem naseljem pred in za Kočevjem. Prideš nazaj na cesto Petrina - Ribnica malo pred Ribnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo se mi pozdravljal v Karlobagu na parkingu? :)  Sta se ustavila in sla takoj naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, drmr69 pravi:

Ker mam "svojo" za kraljico? (morm tko napisat, če ne mi bo ključe od:bike:vzela), sem v soboto nalovdov bembaro, včeraj pa še kraljico in sva pičila v dalmacijo do naslednje nedelje. Meja (Petrina)s predhodno najavo vsega skupaj 3 min. Mi je več cajta pa tud nekaj denarja pobral uslužbenec MUP HR,  v Mariji Trošt (71km na 40:bum:) no ampak veselja, do tripa mi pa ni vzel...jebi ga, če že vlagam v njihov proračun pa naj bo tko da se reče:hmm::lol1:. Čez Delnice proti  G.Jelenju, tam pa levo na Križišće, pa vse do Vinodolca po cesti zadaj. En je že pisal o novem asfaltu od Delnic do Jelenja....mast božja jaz sem že prve metre "novega" pozabil, da me je 6km prej policaj štrafal, pa še rekel je, da če bom naslednji kontroli pokazal pildek, da ne bo veljalo. No "naslednjih" ni bilo :jezik:.  Prvi kafe pri Captainu potem dalje pa wiiiijjjjuuu. Karlobag pri BB vse zaprto tako da samo VRHUNSKI  produžetak do Pakle. H karirastim prtom ne hodim, je razgled v "Dalmaciji" tik ob vodi precej boljši...

Ob 17h pa dalje do Jezera-Murter, ki bo baza do srede, ko pičiva še južneje...danes malo hikinga po murterskih gričih in uvalah ter razvajanja in poležavanja v, na, spred, not nastanitve 

p.s. če je kdo od :bike: tu (radij 30km) pa komot kje kakšnega po grlu spustimo.....kofe sem mislu?

 

20200529_193706.jpg

20200601_160134.jpg

20200531_123650.jpg

20200531_134855.jpg

100655236_2772562956206644_7677185760209928192_o.jpg

20200601_090830.jpg

20200531_174107-PANO.jpg

20200601_105918.jpg

20200601_105932.jpg

20200601_091015.jpg

Ko si že omenil Marijo Trošt, tam je treba pazit imajo redne kontrole tako da od meje proti Delnicam po predpisih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DinDiin pravi:

A smo se mi pozdravljal v Karlobagu na parkingu? :)  Sta se ustavila in sla takoj naprej...

bi znalo bit...sm ti bl slabo odzdravu, k sm se mel tok s "kraljico" za zgovarjat....ji ni hotla baterija crknt??...sory?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, drmr69 pravi:

bi znalo bit...sm ti bl slabo odzdravu, k sm se mel tok s "kraljico" za zgovarjat....ji ni hotla baterija crknt??...sory?

Hehe, ni sile :) Je itak tok hud motor, da tut ce nebi pozdravil, bi jaz buljil...?✌️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pipi je 797?

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎21‎. ‎05‎. ‎2020 ob 11:11, Roger G. Jagger pravi:

82km na kavo (Sinji Vrh)

617315BF-47CD-4161-BE45-2FBEF1DE7400.jpeg

a se nisva midva lansk let kla srečala...no,pol sva šele ugotovila to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!