Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 40 minutami, Ella pravi:

Peljala Ninjo v hribe...??

Lepo si se muvala ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet dva enodnevna - sobota in nedelja.

V soboto je zjutraj najprej deževalo. Ko sem šel v klet nekaj fretat, in me vreme ni videlo, se je pokazalo sonce in ceste so se posušile. Okrog poldneva sem krenil po bolj zahodni varianti (Celje - Zidani most - Boštanj - Trebnje - Dvor - Kočevje - Petrina - Fužine - Novi Vinodolski - Stinica. Cesta suha, vreme pretežno sončno, rahlo sveže, v Laškem gasilska vaja z razbitimi avtomobili, v Starem Logu medsosedski spor s policijo, v Kočevju velika poroka, na meji tretji, za Delnicami sem zavil proti Mrkopalju in potem desno proti Fužinam. Dokaj lepa cesta skozi gozdove, v Fužinah na jezeru turistične ladjice v stilu Amsterdama, cesta proti Kraljevici zaprta, šel sem čez Lič, del ceste zelo lep po ravnici nad Jadranom, potem pa recimo asfaltirana gozdna pot, dokaj ozka in zavita, pa vseeno lep asfalt brez lukenj in peska. Dalje pa tako milina do bridkega konca, ko sem moral parkirati in se iti kopat. Dvakrat sem bil v Zidanem mostu (en je bil v bistvu lesen) in dvakrat sem šel mimo Žrnovnice (kaj bi brez domišljija). Zvečer sem bil prepozen za izlet do lignjev (še cca uro in 15). Bencin je na Hrvaškem kar precej dražji, drugega pa nisem gledal.

Jučeraj (po njihovo) zjutraj rahlo kapljično in vetrovno, malce sem poležaval na plaži, še nekaj fretal po apartmaju, potem pa le. Čez Žuto Lokvo, Josipdol, Karlovac, Brežice do doma. Ves čas je bilo pretežno suho, malce kapljic, cesta nikoli preveč mokra, pa vseeno deloma dokaj spolzka. Pred Generalskim stolom ne je ena mladenka na XJ6 izsislila in počasi zapeljala predme, med Hočami in Mariborom pa sta dva avtomobila zapeljala na moj vozni pas kot, da me ni na njem. Ko sem enemu potrobil, je čez dvesto metrov le dvignil roko in se mi opravičil (ali pa je bil le del roke - ta srednji del). Tankal v Brežicah po 332 miljah (zapeljal čez polno črto na levo) potem pa ni odprte pumpe do Podčetrtka (skoraj 40 km).

Skratka, fajn. Bo treba v četrtek ponovit vajo (pa ne z razbitimi avtomobili).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Darko3g pravi:

Spet dva enodnevna - sobota in nedelja.

V soboto je zjutraj najprej deževalo. Ko sem šel v klet nekaj fretat, in me vreme ni videlo, se je pokazalo sonce in ceste so se posušile. Okrog poldneva sem krenil po bolj zahodni varianti (Celje - Zidani most - Boštanj - Trebnje - Dvor - Kočevje - Petrina - Fužine - Novi Vinodolski - Stinica. Cesta suha, vreme pretežno sončno, rahlo sveže, v Laškem gasilska vaja z razbitimi avtomobili, v Starem Logu medsosedski spor s policijo, v Kočevju velika poroka, na meji tretji, za Delnicami sem zavil proti Mrkopalju in potem desno proti Fužinam. Dokaj lepa cesta skozi gozdove, v Fužinah na jezeru turistične ladjice v stilu Amsterdama, cesta proti Kraljevici zaprta, šel sem čez Lič, del ceste zelo lep po ravnici nad Jadranom, potem pa recimo asfaltirana gozdna pot, dokaj ozka in zavita, pa vseeno lep asfalt brez lukenj in peska. Dalje pa tako milina do bridkega konca, ko sem moral parkirati in se iti kopat. Dvakrat sem bil v Zidanem mostu (en je bil v bistvu lesen) in dvakrat sem šel mimo Žrnovnice (kaj bi brez domišljija). Zvečer sem bil prepozen za izlet do lignjev (še cca uro in 15). Bencin je na Hrvaškem kar precej dražji, drugega pa nisem gledal.

Jučeraj (po njihovo) zjutraj rahlo kapljično in vetrovno, malce sem poležaval na plaži, še nekaj fretal po apartmaju, potem pa le. Čez Žuto Lokvo, Josipdol, Karlovac, Brežice do doma. Ves čas je bilo pretežno suho, malce kapljic, cesta nikoli preveč mokra, pa vseeno deloma dokaj spolzka. Pred Generalskim stolom ne je ena mladenka na XJ6 izsislila in počasi zapeljala predme, med Hočami in Mariborom pa sta dva avtomobila zapeljala na moj vozni pas kot, da me ni na njem. Ko sem enemu potrobil, je čez dvesto metrov le dvignil roko in se mi opravičil (ali pa je bil le del roke - ta srednji del). Tankal v Brežicah po 332 miljah (zapeljal čez polno črto na levo) potem pa ni odprte pumpe do Podčetrtka (skoraj 40 km).

Skratka, fajn. Bo treba v četrtek ponovit vajo (pa ne z razbitimi avtomobili).

pa mobitel s sabo vzam pa kako fotko nared...:photo:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

Naj strnem vtise današnjega dne ...

Skok do Vikija

Fotografija osebe Milan S Maus.

postau lačen

Fotografija osebe Milan S Maus.

postau nelačen

Fotografija osebe Milan S Maus.

mau sladkega bi pa pasalo

Fotografija osebe Milan S Maus.

kar je mus ni težko

Fotografija osebe Milan S Maus.

rezultat

Fotografija osebe Milan S Maus.

še postanek OMV Postojna ... kufe in tekočina

Fotografija osebe Milan S Maus.

in še postanek na ridah :P

Fotografija osebe Milan S Maus.

 

the end :huh:

Ti pa nimaš nekih idej kam se peljat :D skos eno taisto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMG_20200624_190336.thumb.jpg.8f11824a81048213da93026e37fef692.jpgPrenočišče super... 

Časti država.... 

23,50€ nočitev z zajtrkom na osebo.. 

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kawl pravi:

Ti pa nimaš nekih idej kam se peljat :D skos eno taisto....

imam imam ... lan je bila Litva, letos pa Češka odpadla ... ;)

sem bil že marsikje in to tam, ker je bila večina na MS samo s prstom po zemljevidu :jezik:

evo .. še od včeraj .. zmatran k svina  :P


105921361_630302574152569_50582783862022

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!