Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 1 minuto, drmr69 pravi:

??

20200627_152139.jpg

komarji te bodo požrli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

komarji te bodo požrli :P

 

Sem dobil zadnji Autan na polici lokalne trgovine...sam mi ga bo kmalu zmanjkalo ker zdaj krozi po terasi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, drmr69 pravi:

Sem dobil zadnji Autan na polici lokalne trgovine...sam mi ga bo kmalu zmanjkalo ker zdaj krozi po terasi??

groza, mam pik pri piku. Dobesedno na 1cm razdalje po nogah. Odkar ma nove prte Dinko, gre samo še navzdol vse skupaj :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Grut pravi:

evo,učer luštnih ampak prevročih 290 km...

kamnik,krajnska gora - tm sej v enmu avtu neki čudnga publisknl :(, v italijo,predil,most na soči,v idrijo in tam v žiri - še en kurčou blisk :(,pa v cono B na kufe pa dam. Opazu učer,da zlo velik motoristou v kratkih zaprtih ovinkih prpele po nasprotnem pasu,... nevarno.Slike pa sam 2.

 

 

 

Jaz tud opazam, da precej motoristov pripelje okrog ovinka po sredi ali pa celo malo po njihovi levi...

Vcasih se tezje srecas motorista kot kak avtodom.

Upajmo, da racun za biiskavico ne bo hud ?

Popravljeno . Popravil Endlich
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Grut said:

evo,učer luštnih ampak prevročih 290 km...

kamnik,krajnska gora - tm sej v enmu avtu neki čudnga publisknl :(, v italijo,predil,most na soči,v idrijo in tam v žiri - še en kurčou blisk :(,pa v cono B na kufe pa dam. Opazu učer,da zlo velik motoristou v kratkih zaprtih ovinkih prpele po nasprotnem pasu,... nevarno.Slike pa sam 2.

 

003.jpg

004.jpg

Ce si videl blisk, v cem je problem? :D 

Tablica je samo zadaj..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ukica pravi:

Ce si videl blisk, v cem je problem? :D 

Tablica je samo zadaj..

Pizda,sej a veš da nato sploh nism pomislu.... sam vseen...to sm zdej prvič doživu,da mej slikal od udspredi...torej - tablca je uzad,pršparu bom neki evrčkou,pa pik...jupiiiiiiiiiiiiii .... nasledn vikend spat gas pa t dougeeeeeee .... :quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

Pizda,sej a veš da nato sploh nism pomislu.... sam vseen...to sm zdej prvič doživu,da mej slikal od udspredi...torej - tablca je uzad,pršparu bom neki evrčkou,pa pik...jupiiiiiiiiiiiiii .... nasledn vikend spat gas pa t dougeeeeeee .... :quad:

eni majo kamero spredaj in zadaj tako da merijo in slikajo obe smeri vožnje .. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

eni majo kamero spredaj in zadaj tako da merijo in slikajo obe smeri vožnje .. :naughty:

hvala biuš prjatu ... :cry:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

hvala biuš prjatu ... :cry:

naslednjič mi boš hvaležen ker boš bolj pozoren.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 6. 2020 ob 17:53, DAMI34 pravi:

 Odkar ma nove prte Dinko, gre samo še navzdol vse skupaj :(

 

...ma sm šla pogledat te nove prte...je blo čist preveč gužve tam pod brajdami ...šla raj d'rgam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Dinko....roko na srce, ni nek presežek kulinarike (jedel 3x pri njem). Bolj se je neka fama okoli ustvarila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Roger G. Jagger said:

Tale Dinko....roko na srce, ni nek presežek kulinarike (jedel 3x pri njem). Bolj se je neka fama okoli ustvarila....

Dalmacija je (zame) odlicna...pa Batela, Tota ni slabo. Ankora za pico,pa recimo Bikarija za kak hamburger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak, presežek ni bil, je pa bil punkt srečanj motoristov. Za vikend se pa ni dalo niti jesti, tok komarjev, da se nam je mešalo... :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Točno tak, presežek ni bil, je pa bil punkt srečanj motoristov. Za vikend se pa ni dalo niti jesti, tok komarjev, da se nam je mešalo... :(

 

Naravni cikel. So v tem primeru komarji na vrhu prehrambene verige?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kam naj pišem dnevne vtise z Jadranske magistrale.

Znanec s plaže je rabil rezila za Olfa nožek, jaz pa nekaj malenkosti in je bila prilika za izlet v Zadar. Vreme kičasto, cesta kičasta, sem pa ugotovil, da je tudi od Karlobaga naprej dosti dosti krasnih ovinkov - no, saj so skoraj vsi krasni. Po Paklenici se cesta nekoliko zravna, tisti del od Posedarij je kar tečen. Na plažah vzdolž ceste en kup praznega prostora, pred gostilno z novimi prti in komarji ob vikendih nobenega motorja, promet dokaj zmeren, kar nekaj motorjev. V glavnem so me vsi prehitevali, jaz sem prehiteval le tiste, ki vozijo KTM (ali Giant ali Scott ali Cannondale ali ...). Nazaj grede sem imel kratke rokave in imam opečene roke - v glavnem kič.

Ima pa Jadranka čudne oznake kilometrov. Eno štetje se začne v Senju (verjetno tudi prej) pa potem znova od odcepa za Jablanac, pa znova od odcepa za Prizno, pa znova od Karlobaga.

Naslednjič grem verjetno po nakupe v Rijeko, le od Novega Vinodolskega bom šel preko Bribirja in Drivenika do Križišča.

Aja: pa obrnil sem 66666 (milj)

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!