Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

Ko si že bil v St. Donatu, bi lahko šel še na Štalensko goro (Magdalensberg). Lepa hribovska cesta in lep razgled z vrha (če ni oblakov). Jaz sem tja zašel v nedeljo. Potem pa čez Krobathen do Eiersdorfa (Jajčna vas ?) in proti Velikovcu. Tudi kar lepe zavite ceste.

Djekše pa je najsevernejša slovenska vas na Koroškem, cesta iz Mostiča je slaba, proti Grebinju pa kar lepa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Darko3g pravi:

Ko si že bil v St. Donatu, bi lahko šel še na Štalensko goro (Magdalensberg). Lepa hribovska cesta in lep razgled z vrha (če ni oblakov). Jaz sem tja zašel v nedeljo. Potem pa čez Krobathen do Eiersdorfa (Jajčna vas ?) in proti Velikovcu. Tudi kar lepe zavite ceste.

Djekše pa je najsevernejša slovenska vas na Koroškem, cesta iz Mostiča je slaba, proti Grebinju pa kar lepa. 

Hvala za idejo!  Sem se na križišču odločal al levo za St.Donat ali desno na Magdalensberg, pa zavil levo, naslednjič bom pa desno, pa mogoče še kam do zmrzali:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Loba pravi:

danes avstrijsko jesenska: 

 

290E3DA1-8F6A-4339-8164-89C097E3C884.jpeg

uf. lep mopetk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/4/2020 at 7:36 PM, Lipstick said:

Pa sva šla ( poskusit če bo števc spelov.....pa ni, stoji.....)  u nebo......

DSC09773.jpg

DSC09774.jpg

IDSC09775.jpg

DSC09776.jpg

DSC09779.jpg

DSC09780.jpg

Končno sem si vzel malo cajta in zamenov števc, pa sem že tretjič na nuli.....

[url=https://ibb.co/fkysJpT][img]https://i.ibb.co/fkysJpT/DSC09798.jpg[/img][/url]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 9. 2020 ob 22:04, Luka66 pravi:

Danes ena moto turca s sodelavci; LJ-Sella Nevea-Mt. Zoncolan-Passo di monte Croce Carnico-Nassfeldpass-LJ......dobrih 400km, vreme idealno, meje in ceste prazne......uživancija. Iz It strani na Plockenpass nov asfalt :)   Nassfeldpass, v nasprotju z info na AMZS, prevozen brez zapor.

DSC02368.JPG

 

Tole smo pokopirali včeraj, edino Monte Zoncolan smo nekje izgubili ? 

Super krog...

Popravljeno . Popravil schwantz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!