Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 2 minutami, maus pravi:

Še mal, pa se bomo lahko samo še po garaži vozili :dry:

če te pa tkole lepo z ućki pogleda, se greš pa valda mal vn po zadnem vozt :jezik:

Opis ni na voljo

Maus tržna niša, indoor motorcycling...:OK:...pa da ne boš pozabu na moje procente...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Še mal, pa se bomo lahko samo še po garaži vozili :dry:

če te pa tkole lepo z ućki pogleda, se greš pa valda mal vn po zadnem vozt :jezik:

Opis ni na voljo

beeeelllaaaa snež .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tex pravi:

Nora zadevščina! :sleep2::kva2:;)

A je 790? 

Napisi kaksen stavek o tem motorju.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Endlich said:

A je 790? 

Napisi kaksen stavek o tem motorju.

Hvala.

1290SA-S.

Bom, v njegovi temi, ko bom kaj več zvozil (ima šele 200km prevoženih). Prvi negativni vtisi? Sem več pričakoval od led luči in presenetil me je dolgi hod zavore oziroma mehkoba le-te. In pa jajca greje noro, zaradi V mašine med nogami. Poleti bo zabavno ...

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Tex pravi:

1290SA-S.

Bom, v njegovi temi, ko bom kaj več zvozil (ima šele 200km prevoženih). Prvi negativni vtisi? Sem več pričakoval od led luči in presenetil me je dolgi hod zavore oziroma mehkoba le-te. In pa jajca greje noro, zaradi V mašine med nogami. Poleti bo zabavno ...

Zanimivo jest z pregrevanjem jajcem nimam problema... Na 1050 tm je jajca fajn grel tuki ni panike.... Luci tudi glede nato da imam zascito... noja vec v primerni temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 11. 2020 ob 19:21, Tex pravi:

Vikend pa je bil, to pa res. Čeeeeprav sva bila hudo predrzna in šla drobiž čez občinsko mejo! Pssst ... :blush:

Nore jesenske barve, listje odpada - ahh, prelepo .. škoda edino, da sledi zima!

 

IMG_0523-Edit.jpg

IMG_0468-Edit.jpg

IMG_0420-Edit-01-01-01-01.jpeg

IMG_20201031_143004-01.jpg

V 11 sec. videa si šel mimo odcepa desno....ta pelje proti Šumiku oz. naprej proti Klopnemu vrhu ali Osankarici. Lepa...malo rumplasta...mogoče za dva ni najbolja....za solo pa super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, BIF pravi:

V 11 sec. videa si šel mimo odcepa desno....ta pelje proti Šumiku oz. naprej proti Klopnemu vrhu ali Osankarici. Lepa...malo rumplasta...mogoče za dva ni najbolja....za solo pa super.

Jah cesta je tko tko iz Osankarice-Šumik če je suho gre ker so kr gladke skale na cesti? od Šumika na Klopni vrh pa je vredi šuder...gor v koči pa najboljše kislo mleko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, BIF pravi:

V 11 sec. videa si šel mimo odcepa desno....ta pelje proti Šumiku oz. naprej proti Klopnemu vrhu ali Osankarici. Lepa...malo rumplasta...mogoče za dva ni najbolja....za solo pa super.

vprašam za prijatelja :) tale odcep, ki si ga omenil, je nad bolnišnico Jesen?

 

DSC_0346.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Tle odcep je če se na zadnjem 180 stopinjskem ovinku pred Arehom odpelješ levo navzdol po asfaltu še cca. 1 km...odcep pa je potem desno na makedam.

aha, zamešal sem

https://www.google.com/maps/@46.458446,15.463124,3a,75y,260.51h,88.93t/data=!3m7!1e1!3m5!1sIS_fwFCejF4-TgWoy4cgTw!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DIS_fwFCejF4-TgWoy4cgTw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D42.856888%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

to sem mislil da je :) na glavni cesti je sicer asfalt

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!