Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

Tole sem zasledil v novicah. Se obcinski redarji bodo lahko kontrolirali prehod obcinskih mej.

Previdno...

 

Policija je v preteklem tednu izvedla številne nadzore in izrekla mnoge kazni, je še povedal Hojs in za konec dodal še izjemno pomembno novost: Poleg policije in zdravstvenega inšpektorata bodo lahko po novem nadzor nad prehodi občinskih meja opravljali tudi občinski redarji.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/prehod-v-drugo-obcino-po-novem-vas-bodo-nadzirali-tudi-obcinski-redarji-356280 - www.zurnal24.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

Ql, thnx!

Ta slika je nastala točno na tej poti, ki jo omenjaš, ampak nisva prišla pretirano daleč. Naju je nekaj zmotilo po poti .. :kva2::bounce::whistle:;)

Naslednjič greva naprej ali pa solo z XTjem.

Thnx za feedback!

IMG_0523-Edit.jpg

Do Šumika sem ponavadi hodil z Ruške strani ..

Za prvič ti priporočam, da greš sam v izvidnico z xt-jem. Ta cesta ni prav pogosto vzdrževana (je pa popolnoma legalna za vožnjo z motornimi vozili) in zna dež včasih sprat določene predele pač do mere, ko kar lepo štrlijo ven kamni, moraš malo slalomirat...Pa tudi gozdarji jo radi uporabljajo za izvlek in nakladanje hlodov. No pač po izbiri. Začetek izgleda sicer kar perspektivno potem pa se zadeva poslabša. Sem jo pa jaz, ki imam baje v glavnem bolj gobec kot kar koli drugega ?...več krat prefural z motorjem, pa se nikoli nisem imel za motorista, tako, da nekaj zahtevnega že ne more bit.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Vtiskam :)

Kera igračka za povsod.. Ja vem..na tablici piše IA

vosu za krmilom in osliček med nogami..

?komu si pa to vrgu rokavico te je kdo razkuru pa si ga izval kak sesalc-skuter?? pa ja ni bla kaka kasačica??

ampak moram priznat da lučke ma pa lepe zgleda k kakšen sršen..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Endlich pravi:

Tole sem zasledil v novicah. Se obcinski redarji bodo lahko kontrolirali prehod obcinskih mej.

Previdno...

 

Policija je v preteklem tednu izvedla številne nadzore in izrekla mnoge kazni, je še povedal Hojs in za konec dodal še izjemno pomembno novost: Poleg policije in zdravstvenega inšpektorata bodo lahko po novem nadzor nad prehodi občinskih meja opravljali tudi občinski redarji.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/prehod-v-drugo-obcino-po-novem-vas-bodo-nadzirali-tudi-obcinski-redarji-356280 - www.zurnal24.si

Jao še ti pajaci bodo dobili pooblastila za kontrolo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Občino poznam že na pamet..sem mogu mal vn..cca 500m :)

 

20201107_122925_HDR.jpg

20201107_122736_HDR.jpg

20201107_122531_HDR.jpg

Ce si že šel ven iz občine 500m, je pa cisto vseeno, če bi šel še par km... ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Endlich pravi:

Ce si že šel ven iz občine 500m, je pa cisto vseeno, če bi šel še par km... ?

 

z razdaljo se veča tveganje da srečam kakega paznika :P

Sicer pa imam tok cest tule okrog..cel Trnovski gozd lahko prefuram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, maus said:

sam to sliko lajkam :blush:

Priden. Ko bom velik, bom tudi jaz kot @Mauc..

Edit: who is @Mauc?!?! To je neki bug .. vaaaljda sem mislil kot @maus! Kki mauc?? ?

Edit2: sam lajkal pa nisi, a ne da ne .. :hmm:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so na cestah označene občinske meje? Kako naj sicer vem ali sem še v Mariborski občini ali že v Selniški, Pesniški, Dupleški, Hoški ali Ruški? (če vidim morje, takoj vem, da se šel predaleč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Darko3g pravi:

Kaj so na cestah označene občinske meje? Kako naj sicer vem ali sem še v Mariborski občini ali že v Selniški, Pesniški, Dupleški, Hoški ali Ruški? (če vidim morje, takoj vem, da se šel predaleč)

Sem predvidel takšna vprašanja ...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Darko3g said:

Kaj so na cestah označene občinske meje? Kako naj sicer vem ali sem še v Mariborski občini ali že v Selniški, Pesniški, Dupleški, Hoški ali Ruški? (če vidim morje, takoj vem, da se šel predaleč)

Jaz grem dol z motorja, stopim nazaj, pogledam tablico in če še vedno piše MB na njej, sem ql! Gremo naprej!

Baje da je to uradno odobren kriterij. :huh: :whistle:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Kaj so na cestah označene občinske meje? Kako naj sicer vem ali sem še v Mariborski občini ali že v Selniški, Pesniški, Dupleški, Hoški ali Ruški? (če vidim morje, takoj vem, da se šel predaleč)

običajno so table, dobrodošli v občini recimo Nova gorica..pol vem, da sem čez..

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!