Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   1 member

• ksi

• Zadnje objave na forumu

• KARMEN1
    • BIF
      Pa o tem govorim....že testi niso zanesljivi, da ne govorim o tem, da ne moreš vseh testirat. Zato je maska smiselna. Sam jo žal nosim ves čas sližbe...kar me moti...ampak s tem ščitim ostale...in enako pričakujem in zahtevam od strank. Vsaj 40% okuženih je asimptomatakih...tudi sami ne vedo, da so okuženi in s tem prenašalci. Žal se večina ljudi nenhno obrega ob ukrepe, še posebaj okrog mask...širša družbeno odgornost pa je ko jebe še maske, saj mi nič ni....tako dolgo dokler ti pač ne naraste temperatura. Ukrepi ki so v veljavi so posledica takšnega razmišljanja...
    • Kričač
      Res je, zakaj bi silil v neka kontaminirana področja, če ni potrebe. Razumem pa te mlade, ki pač ne morejo brez Hrvaškega morja in ne verjamejo v virus, ki je ustavil ves svet, tudi sami smo v teh mladih butastih letih bili takšni (najbolj noro je bilo od 1984-88), ampak takrat je bilo življenje popolnoma drugačno .... Ti ljudje, ki danes se delajo najbolj pametne in pogumne glede virusa, češ, da to ni nič, bodo pričeli v to verjet, ko jim bodo najbližji zbolevali za tem virusom, se utapljali v lastnih izpljunkih, ter po 20ih dneh predihavanja se poslovili, me zanima kdo bo potem kriv za smrt bližnjega, morda osebje v bolnici? Primitiven je slovenski narod, kar se v teh časih najbolje vidi. Ponavadi pa ne verjamejo v to ravno tisti, ki koristijo vse ugodnosti, ki jh je država ponudila ... krizni dodatek, turistični boni, izkoriščanje sistema z "čakanjem" na delo, karantene ... itd. Takšni imajo ponavadi največ za povedat, čez vse!
    • BIF
      ...se strinjam... Če sem v primeru hiše, ki stoji v Hrvaškem zagorju odkrit, mi je korona samo izgovor, da mi ni treba it dol delat. Sosed se je s ponidbo, ki je bila podkrepljena s 400 litri vina takoj strinjal, meni pa tudi paše. Saj ne trdim za sveto, da pa zdaj ne bom šel dol, dokler korona popolnoma ne izgine (verjetno ne bo nikoli), ampak trenutno sem združil previdno s koristnim in mi tako paše. Definitivno pa me v Sukušanu v prikolici letos ne vidijo...to pa čisto iz korona razlogov.
    • LunaticFringe
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!