Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Od meje do meje! Pa še 500m čez. Kesam se :P

 

 

 

 

 

To je nula, ce zaokrozimo ?

Danes sem srecal dva na motorjih vojaska policija. Ali imajo oni tudi pooblastila za kazen napisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Endlich pravi:

To je nula, ce zaokrozimo ?

Danes sem srecal dva na motorjih vojaska policija. Ali imajo oni tudi pooblastila za kazen napisat?

ne, zdravstvena piše, policaji predlagajo (za vojaško pa ne bi vedel, ampak mislim da jih bk). Motoristov sem danes srečal tako od oka ene 15komadov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno več jih je brez karakterja :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo z ženo, prijateljem in njegovo naredili furco Postojna - Sežana - Nova Gorica in nazaj po isti poti. Malo naprej od Tomaja smo se ustavili ob cesti na pavzo. Mimo se je pripeljal policijski avto in..... NIČ. Samo pozdravili so nas in šli dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj naredil en krog po svoji obcini,na Trebeljevo in okoli,spotoma dohitel enega kao hard endurasa ki mi je hotel pokazat kako se geesarji ne znamo hitr pelat in rezultat je bil da je sel na enem malo bolj zaprtem ovinku naravnost med dvema kupoma hlodov v hosto,endura z Go registracijo,mozakar je imel vec sreco kot pamet,verjetn je mel ornk rjavo crto v gatah. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neugodni.. med voznjo do mejnega prehoda radlpass in nazaj me je ustavila policijska patrulja. Ta cesta je v moji občini, ampak vseeno sta me izprašala kam, kje, kako, zakaj. Malo sem živčen, ker ne vem ali lahko pričakujem kakšno nehumano položnico... ali kdo ve kako je s tem?

6C0E614D-C825-4C01-A53C-4A9EEE1CB1E0.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, MiNa pravi:

Kva boš živčn?? A si napihu.

Če si bil v svoji občini je vse BP.

nisem napihal, je pa drugemu policaju naročil, naj si zabeleži moje ime in priimek ko je bil postopek končan...

a je to 100%? hvala :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ligenjček pravi:

nisem napihal, je pa drugemu policaju naročil, naj si zabeleži moje ime in priimek ko je bil postopek končan...

a je to 100%? hvala :) 

to se vodi evidenca, ja. Vsakokrat ko te ustavijo in pihaš. Ostali čvek predlagam v črno sivem nabijanju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ligenjček pravi:

nisem napihal, je pa drugemu policaju naročil, naj si zabeleži moje ime in priimek ko je bil postopek končan...

a je to 100%? hvala :) 

Sodelavka je peljala oceta na pregled in so jo ustavili. Vse je bilo BP, so jo pa prav tako popisali in rekli, da je to rutinsko.

Verjetni nimas razloga za skrb ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popisali so tudi mene na zadnji kontroli, ko sem šel na šiht z motorjem, pa je bilo vse ok, so don"t worry.

Dami lahko nas zbrišeš, smo potolaženi.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!