Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2020


MiNa

Priporočene objave

pred 55 minutami, Vito23 pravi:

@DAMI34 zakaj ne da predogleda?? 

si dal gor na founu. Vsaj na mojem moraš še enter kliknit. Je pa res da vam včasih objave jaz na pcju popravim. Tudi tvojo bom. Oziroma je že,

pred 13 urami, Tex pravi:

Naj samo dodam, kar se Logarske tiče .. trenutno je brez vstopnine, ni legalno kar so pobirali .. verjetno bodo pravno uredili zadeve, ampak trenutno nikjer nobenega mežnarja tako da samo črta ..

 

IMG_20200502_170957-01.jpg

kje se take punčke za vtise dobi? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis. Samo ena slika. Uglavnem cilj Koper na sladoled. Ko sva startala je zgledalo kot, da se bo vsak cajt uscal. No na morju lepo sonček 25 stopinj, folka neomejeno mislim, da se nobedrn več ne sekira glede virusa ?

Aja slika je pa sam ta. ?

 

Screenshot_20200510_170451_com.bmw.ConnectedRide.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Lipstick pravi:

u planine kjer je mir ......

 

DSC09728.jpg 

 

Policajev ni bilo? Jaz sem bila gor okrog 17te, pa so cakali z marico na tiste, ki so prisli skozi tunel.

Na korenu smo si cez barikado samo ponahali z avstrijskimi vojaki, ratece pa za vstop v slo "skozi" kontejnar. Verjetno merijo vrocino, ali pa pregledujejo dokumentacijo. Meda je dovoljen prehod samo zaposlenim v ita.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maxxa said:

Policajev ni bilo? Jaz sem bila gor okrog 17te, pa so cakali z marico na tiste, ki so prisli skozi tunel.

Na korenu smo si cez barikado samo ponahali z avstrijskimi vojaki, ratece pa za vstop v slo "skozi" kontejnar. Verjetno merijo vrocino, ali pa pregledujejo dokumentacijo. Meda je dovoljen prehod samo zaposlenim v ita.

Sem prkolovratil gor mal kasnej, pupa je še kar vstrajala in visela iz kombija, čeprav v tistem času ni nič pršlo iz lukne......, debelinko je pa mal čuno gledu, k sem fotokanto vn vleku .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Pa sva spet šla ...ne na morje...tam je dren...Gor....u planine kjer je mir ......

DSC09726.jpg

DSC09728.jpg 

 

Kaj imaš to za eno torbo no zicu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, še moj-najin- naš vikend v 4 min. Sobota iz Kranja na Vršič pa na Predil obrnt ( se ni z korono za igrat?) pa cez Tolmin v Baška grapa, Železnike in domov. 
Nedelja je bil plan na Ombole v Oljko a se je vse skupaj izjalovilo... nevem zakaj? Sem mel slabo vest spet mulce in ženo doma pustit... ehh sm ženo naštimu, da jo pelem na palačinke na Bloško jezero in je bila takoj vest čista ??. Pa sva šla..

https://youtu.be/BJguEftV1rA

Vsa čast tistim ki kompletirate posnetke.. men je tole vesele ampak matranje gledalca... zato so posnetki bolj izjema pri meni. Če pa kdo ve za kak tečaj obdelave videa se pa priporičam. 
 

Lep pozdrav! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, LunaticFringe said:

Kaj imaš to za eno torbo no zicu? 

Oriđinale Aprilia repna torba, dobu od Aprilie za darice, od leta 2008-dvanajst let je z mano, skupaj 200 000 km, je že mal zmatrana, ampak še vedno služi svojemu namenu .....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladench pravi:

V soboto od A do B. Parkirat pa na cvička

 

 

Včer pa en mal večji krogec...

Veliko motoristov tudi na severu :) prepoznam @MiNa +1 in @DAMI34

PSX_20200510_151547.thumb.jpg.f20f869f60dd009c6de4fcf3ab38ff7a.jpg

 

 

 

 

nekje med Godovičem in Črnim vrhom a ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Schvarc pravi:

Hja, še moj-najin- naš vikend v 4 min. Sobota iz Kranja na Vršič pa na Predil obrnt ( se ni z korono za igrat?) pa cez Tolmin v Baška grapa, Železnike in domov. 
Nedelja je bil plan na Ombole v Oljko a se je vse skupaj izjalovilo... nevem zakaj? Sem mel slabo vest spet mulce in ženo doma pustit... ehh sm ženo naštimu, da jo pelem na palačinke na Bloško jezero in je bila takoj vest čista ??. Pa sva šla..

https://youtu.be/BJguEftV1rA

Vsa čast tistim ki kompletirate posnetke.. men je tole vesele ampak matranje gledalca... zato so posnetki bolj izjema pri meni. Če pa kdo ve za kak tečaj obdelave videa se pa priporičam. 
 

Lep pozdrav! 

Imaš KR-MIMO reg? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!