Skoči na vsebino

Srednja in južna Italija


Priporočene objave

Začenjam sestavljati pot po srednji in južni Italiji, pa bi rabil kakšno vaše  ideje za zanimive ovinkaste ceste. Gledam od Firenc ( Ravenna) do konca škornja. Jadranski del — San Marino, Gargano, okolica Alberobello, Matere sem že prevozil, Tirenski del od Sorrenta do Amalfija tudi. Zanima me srednji del - Apenini in potem na jug. Ideja: Grans Sasso- Campo Imperatore, nimam nic v Monte Sibilini., potem na jug okoli “narta”  — Tropea, Catanzaro, ce bo cas okoli “pete” do Bari-ja. Potem na trajekt v Albanijo in naprej.  se pravi, ce ima kdo ideje, welcome za nasvet za Italijo.

grazie

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Yankee64 pravi:

Začenjam sestavljati pot po srednji in južni Italiji, pa bi rabil kakšno vaše  ideje za zanimive ovinkaste ceste. Gledam od Firenc ( Ravenna) do konca škornja. Jadranski del — San Marino, Gargano, okolica Alberobello, Matere sem že prevozil, Tirenski del od Sorrenta do Amalfija tudi. Zanima me srednji del - Apenini in potem na jug. Ideja: Grans Sasso- Campo Imperatore, nimam nic v Monte Sibilini., potem na jug okoli “narta”  — Tropea, Catanzaro, ce bo cas okoli “pete” do Bari-ja. Potem na trajekt v Albanijo in naprej.  se pravi, ce ima kdo ideje, welcome za nasvet za Italijo.

grazie

A

Če ti kaj od tega pride prav in če ti kaj pomaga sled poti za Garmina. Sicilijo enostavno odrežeš, ostalo prilagodiš svojim željam. Za kakšno podrobnost lahko tudi na ZS.

 

592508372_Zajetaslika.thumb.JPG.aa424aa645fa70d9363aee51108e536d.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yankee64 pravi:

Začenjam sestavljati pot po srednji in južni Italiji, pa bi rabil kakšno vaše  ideje za zanimive ovinkaste ceste. Gledam od Firenc ( Ravenna) do konca škornja. Jadranski del — San Marino, Gargano, okolica Alberobello, Matere sem že prevozil, Tirenski del od Sorrenta do Amalfija tudi. Zanima me srednji del - Apenini in potem na jug. Ideja: Grans Sasso- Campo Imperatore, nimam nic v Monte Sibilini., potem na jug okoli “narta”  — Tropea, Catanzaro, ce bo cas okoli “pete” do Bari-ja. Potem na trajekt v Albanijo in naprej.  se pravi, ce ima kdo ideje, welcome za nasvet za Italijo.

grazie

A

da ne boš iskal, tule (v načrtovanjih potovanj) naj bo zaenkrat tema. Če boš pa še potopis napisal, pa lahko premaknemo nazaj, ali pa posebej še potopis v potovanjih objaviš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!