Skoči na vsebino

Mamutovanje


SF

Priporočene objave

                                                      mamutovanje.jpg

 

 

Mamutovanje bo. Vreme bo. Datum je 14, 15, 16. februar. 

Še link do skupine, v kateri potekajo debate o spalnih vrečah, opremi motorjev, mamut pričeskah, najboljšem WC papirju za temperazure pod lediščem...

 

 

 

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, na kaj se bodo letos zgovarjali kmet, Dami Kugelschreiber  in Snecer... ?

Popravljeno . Popravil SF
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, SF pravi:

Me prav zanima, na kaj se bodo letos zgovarjali kmet, Dami Kugelschreiber  in Snecer... ?

Lani sem hotel priti, pa pohodniki niso bili zaželjeni :) pa sem šel na drugo stran.

Motorja za metat po tleh pa še vedno nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja? Letos ne bo snega, če pa te skrbi, da bi se Versače umazal, bomo pa samo zate še asvalt dal položit...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo ga. Naročen sicer je, a fantje in dekleta niso plačali, jaz pa zalgal ne bom. hehehehee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Me prav zanima, na kaj se bodo letos zgovarjali kmet, Dami Kugelschreiber  in Snecer... ?

izgovor1:

nimam več tamauga mopeda :P

sicer pa z ozirom na globalno segrevanje, bo mogoče 20C in kopna cesta :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam idejo, @Kugelschreiberme bo na taljanko naložu, pol bova pa skupaj u klanc rinla kljuse :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, DAMI34 said:

Mam idejo, @Kugelschreiberme bo na taljanko naložu, pol bova pa skupaj u klanc rinla kljuse :P

 

:lol1: 

Kugelschreiber ma sebe rad celega. Pa motor tudi, cim bol v enem kosu. Zato mu udelezba na mamutovanju (z motorjem)  nikoli ni na kraj pameti padla. Tud letos ni nic drugace. Tako de....NAU ŠLO. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snečer pravi:

Motorja za metat po tleh pa še vedno nimam.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14858854&display=Daelim 125 daystar

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

nimam več tamauga mopeda :P

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14746964&display=Daelim Vt 125

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Pa motor tudi, cim bol v enem kosu. 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=5268359&display=Daelim VT125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kire stvari se bojo debatirale tle kire pa v tadrugi debati?

Drugače podpišem 125 čoper še raje 250 je odličen, če kdo vidi kakš 250cc jajc za 250€ sem še vedno za :D 

 

raje kot daelim.. pa kramparco ima že zadi:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14608053&display=Yamaha Y br 125

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta debata je konkretno o mamutovanju 2020, v skupini je pa bolj spološna mamut scena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

ROFL. Za ta dnar, je dajlim prblizno 480 mest za recimo

 

http://www.canarymotorcycletours.com/week-long-tour

???

na mamutih se vidi vsaj eno noč miljon zvezd..   pogoji so pa enaki :

All you need to do is arrive

cena?sitnica..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 1. 2020 ob 11:52, Snečer pravi:

Motorja za metat po tleh pa še vedno nimam.

Ni mi jasno, zakaj je privzeto v glavi, da boš fuknu v vsakem primeru. Pol seveda itaq boš, če sam to študiraš. Ob tvojih megakilometrih na Mitaskah bi človek pomislil, da imaš kar nekaj kilometrine in izkušenj pod ritjo?? Ne vem zakaj bi mogu "fuknat", sploh pa ne v teh regrat razmerah, ki bodo očitno tudi letos. Tistih nekaj zaplatic leda te pa tud ne bo fliknal. Mal si poglej Muvi 2019 in poglej tipa na Honda CB500 čez ledene zaplatice...gre, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GizmoFighter pravi:

Ni mi jasno, zakaj je privzeto v glavi, da boš fuknu v vsakem primeru. Pol seveda itaq boš, če sam to študiraš. Ob tvojih megakilometrih na Mitaskah bi človek pomislil, da imaš kar nekaj kilometrine in izkušenj pod ritjo?? Ne vem zakaj bi mogu "fuknat", sploh pa ne v teh regrat razmerah, ki bodo očitno tudi letos. Tistih nekaj zaplatic leda te pa tud ne bo fliknal. Mal si poglej Muvi 2019 in poglej tipa na Honda CB500 čez ledene zaplatice...gre, a ne?

lani so imeli super ledeno, mitas sf+ je samo za f... po tleh :)

ne videvam. na slikah nekih lepih v nulo. kosov na srečanju, prej stara zjahana jajca itd. 

makadam ni panike, sneg in zvožen led pa no go, idealne razmere za poknit po tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

lani so imeli super ledeno, mitas sf+ je samo za f... po tleh :)

ne videvam. na slikah nekih lepih v nulo. kosov na srečanju, prej stara zjahana jajca itd. 

makadam ni panike, sneg in zvožen led pa no go, idealne razmere za poknit po tleh

Na Hondi sem vozil z Mitaskam,....vendar MC32, zimska z lamelami, za po takšnih razmerah in hladnem vremenu, bomba....mater, res je lepo držal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GizmoFighter pravi:

Ni mi jasno, zakaj je privzeto v glavi, da boš fuknu v vsakem primeru. Pol seveda itaq boš, če sam to študiraš. Ob tvojih megakilometrih na Mitaskah bi človek pomislil, da imaš kar nekaj kilometrine in izkušenj pod ritjo?? Ne vem zakaj bi mogu "fuknat", sploh pa ne v teh regrat razmerah, ki bodo očitno tudi letos. Tistih nekaj zaplatic leda te pa tud ne bo fliknal. Mal si poglej Muvi 2019 in poglej tipa na Honda CB500 čez ledene zaplatice...gre, a ne?

če bi imel sneci jajca it gor ga tud počakam pr pepiju ob 16.39..ob 17.20  pa start na plac.. sam ke revež nima soldov za dobre gume ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos zna bit, da se ne udeležim M.2020. Če pa se že zgodi, čeprav je še kar nekaj spremenljivk, bom zopet rental Tomosa, če ga poritama. Pa surf vrečo moram nekje najt, dost široko ?. Pa obvezno guugl špegle ?. Ampak, če grem, pa si moram naredit že od spodaj konkretno zajeb..o pot, z mnogo njih, postankov. Lansko leto sem bil, prehiiitro gor. Robo že nagledujem. Pa bencin kanto z mešanco, pa študiram vmes, zakaj že spet moram gor rit, da me bo zeblo ko psa,...celo noč ?

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!