Skoči na vsebino

Mamutovanje


SF

Priporočene objave

pred 6 minutami, Snečer pravi:

bi znal brez tebe najt, brez skrbi :) mam vnešen plac, tudi v osm je

v soboto bo vrglo sneg, se bo. obdržal. najbrž

s prstom po zemljevidu najdeš sam .. drugo je gor udet z motorjem ..sploh po temi.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

gps :) with ease

NE zanašaj se preveč na GPS, ker te pelje po drugi, še bolj nemogoči poti. Ko boš enkrat v Vitanju, samo slediš našim oznakam na vseh križiščih so postavljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, GizmoFighter pravi:

 pa študiram vmes, zakaj že spet moram gor rit,

Anede je zajeban, kr morš, ne morš manjkat, pa če si še tko želiš... neki te vsako leto ulejče tja gor... virus, ti povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Zgleda, da so na Mamutih tudi kategorije glede zahtevnosti, kriterij pa merica? :) 

Ne, sam resno, GPS te pelje okrog riti v žep... večinoma. In tista cesta okrog riti v žep ponavadi ni splužena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Zgleda, da so na Mamutih tudi kategorije glede zahtevnosti, kriterij pa merica? :) 

komot - pojdi iz doliča.. the best road ever..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Dr_Jakob pravi:

Ne, sam resno, GPS te pelje okrog riti v žep... večinoma. In tista cesta okrog riti v žep ponavadi ni splužena.

in katera je prava? :) ne more te gps peljat narobe, če mu track naložiš :) 

Pravkar, thumper pravi:

komot - pojdi iz doliča.. the best road ever..

to je za tebe trasa, za izkušene, mastodon kategorija :) original by mamuth

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

in katera je prava? :) ne more te gps peljat narobe, če mu track naložiš :) 

Oz. Če sm prov preštudiral tvoj track, je pravilen.

 

Hec nastane, k jih GPS pelje mimo avtobusne postaje, pol pa naj bi nekje za hišo peljala cesta, je pa BOŽE MILI sam za traktorje mišljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navsezadnje je čisto vseeno kje ne bo prišel gor..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

navsezadnje je čisto vseeno kje ne bo prišel gor..

UUUUUFFFF, si ga. Tole je blo pa boleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, GizmoFighter pravi:

Ni mi jasno, zakaj je privzeto v glavi, da boš fuknu v vsakem primeru. Pol seveda itaq boš, če sam to študiraš. Ob tvojih megakilometrih na Mitaskah bi človek pomislil, da imaš kar nekaj kilometrine in izkušenj pod ritjo?? Ne vem zakaj bi mogu "fuknat", sploh pa ne v teh regrat razmerah, ki bodo očitno tudi letos. Tistih nekaj zaplatic leda te pa tud ne bo fliknal. Mal si poglej Muvi 2019 in poglej tipa na Honda CB500 čez ledene zaplatice...gre, a ne?

jst sm 3x fuknu  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, GizmoFighter said:

Ne vem zakaj bi mogu "fuknat"

Sm bil 3x na mamutplacu, z avtom. Nimam iluzij. Svojga motorja gor ne prpelem celga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motozajebant pravi:

jst sm 3x fuknu  :kva2:

 

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Sm bil 3x na mamutplacu, z avtom. Nimam iluzij. Svojga motorja gor ne prpelem celga. 

 

KETNE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, motozajebant said:

jst sm 3x fuknu  :kva2:

ena cifra ti manjka? kaj 13 al 23?  :D  (jaz govorim iz lastnih izkušenj)

 

ps: že zdej mi je žau, ker vem da me ne bo... razen če kdo šenka en 125 ali 250 cc čoper za en tedn :D  (in ne pričakuje celega nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, smasher pravi:

ena cifra ti manjka? kaj 13 al 23?  :D  (jaz govorim iz lastnih izkušenj)

 

ps: že zdej mi je žau, ker vem da me ne bo... razen če kdo šenka en 125 ali 250 cc čoper za en tedn :D  (in ne pričakuje celega nazaj)

Šenkaj si tistih 400€, pa si pripelji domov enga Daelima. Pa ga maš lahko namest SR, una stara jajca pa lahko pretopiš v prisrčnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Dr_Jakob said:

Šenkaj si tistih 400€, pa si pripelji domov enga Daelima. Pa ga maš lahko namest SR, una stara jajca pa lahko pretopiš v prisrčnice.

a ti veš kolko košta vzdrževat 3 fiate :D  kaj misliš da mi ostaja kej dnarja:lol1:

Ne izzivaj.... jaz ne znam prodat al pa stran vršt.. bi kupu enega delima, pa enega za rezervne dele... 

Zdej sm bil na avtonetu.. me že srbijo prsti.... samo je čisto prelepa za mamute, rezervar ni udrt, nalepka ni strgana, blatnik ni počen.... to bi bilo škoda za mamute, za mojo zbirko šraufarije pa taman :

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14911897&display=Cagiva ALA ROSSA 350

 

SR ima vrednost, glej za kakšen denar se prodaja ta: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12975232&display=Yamaha sr 125 , moja pa celo ima dokumente..  :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Dr_Jakob pravi:

 

 

KETNE!

Js sm se usedu na motor in šel...brez predpriprav in ketn... ma, lustno je blo :)

pred 20 minutami, smasher pravi:

ena cifra ti manjka? kaj 13 al 23?  :D  (jaz govorim iz lastnih izkušenj)

 

ps: že zdej mi je žau, ker vem da me ne bo... razen če kdo šenka en 125 ali 250 cc čoper za en tedn :D  (in ne pričakuje celega nazaj)

Ne, nic ne manjka.... z glavne desno je se nekak slo... pol je pa oster ovink v klanc, v levo.... tam se je oa ustavlo :) 3x skupaj, naprej prkolca, haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Js sm se usedu na motor in šel...brez predpriprav in ketn... ma, lustno je blo :)

 3x skupaj, naprej prkolca, haha

Sej sm se jst tud že pelu na prikolci gor, jbg, včasih ne gre. Je pa dodatn hec, da probaš naslednjič brez pomoči, oz. da narediš vse, da se izogneš prikolici groze in sramu :D Muahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GizmoFighter pravi:

Za po šurdru? Pa tisto malo ledeka  če kje...nož za regrat obvezna oprema ?

ne seri miki.. 2019 je bilo ob cca 17.50 tako ledeno ko svija.. zadnje 3 km kot dvorana pod mežaklo..

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Js sm se usedu na motor in šel...brez predpriprav in ketn... ma, lustno je blo :)

Ne, nic ne manjka.... z glavne desno je se nekak slo... pol je pa oster ovink v klanc, v levo.... tam se je oa ustavlo :) 3x skupaj, naprej prkolca, haha

seveda..ti si bil že sit in pjan ko smo mi globoko v noč prpelal zadno prkolo..:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, thumper pravi:

ne seri miki.. 2019 je bilo ob cca 17.50 tako ledeno ko svija.. zadnje 3 km kot dvorana pod mežaklo..

Thumper, res je, bilo.... ampak dobro, da sem bil zadostno sediran in se nisem veliko sekiral za to ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!