Skoči na vsebino

Mamutovanje


SF

Priporočene objave

pred 3 minutami, smasher pravi:

Situacija je tledeča... upanje ostaja dejstvo pa je ... failure it's always an option...

Če pa ne, pa prid na ER-5, sprobano prideš gor k nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Dr_Jakob said:

Če pa ne, pa prid na ER-5, sprobano prideš gor k nč

Ma če bi uotu da Er5 pride gor bi moral vsaj gume menjat trenutne niti za po asfaltu niso, pa ne morem tega yamahi narest edini razlog da obstaja so mamuti za drugo se ne premakne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER5 imaš???? Pa to gre gor tudi po feltnah! No ne kmpiliciraj... Samo vrv vzemi s seboj pa imaš vse, kar potrebuješ. Če je guma zlizana pa je še toliko lažje, saj lahko vzameš tanjšo vrv. Pomembno je namreč samo to, da se vrv ne pogrezne v profil gume... 

Pa o čem se mi sploh pogovarjamo? Snega ne bo, prinesi kremo za sončenje in kopalke...

 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sproti snemam ko šraufam, upam da uspe video projekt od krša do registracije, do mamutov in nazaj... 

Zakaj bi bilo enostavno če lahko kompliciram... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ena taka posebna nevsakdanja pichicka.. včasih imam tri rešitve enega problema , včasih pa najdem tri probleme v eni rešitvi..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitve se delijo na pametne, manj pametne, nevarne in predrage, skoraj za vsako stvar se najde rešitev, samo potem jih je treba razdelit v skupine. Črtat da drage in pravilne in narest predrago skropocalo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skladu z najnovejšimi modnimi smernicami razmišljam, da bi letos skuhali veganski golaž...

  • Haha 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, SF pravi:

V skladu z najnovejšimi modnimi smernicami razmišljam, da bi letos skuhali veganski golaž...

HUDO!!

Sveže zaklani vegani, v svojem lastnem sokcu, zraven čebula na tabornem ognju... cvrčanje, meščobe... aaaaa, God dammnit, ideje maš genialne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF, mal si zaj..., ker bi morala vegane že vsaj kak mesec vnaprej pitat z različno dišečo mešanico, npr, majaron, pa mlade čebulice.. bi mel tak super okus... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ga okopaš v limoninem soku in rečeš da naj se z olivcem namaže ko stopi iz banje... pol je sočn in hrustljav.... aaa neee to je recept za žar.....

 

(ps: mslim da je šel tale štos zdej predaleč)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SF pravi:

V skladu z najnovejšimi modnimi smernicami razmišljam, da bi letos skuhali veganski golaž...

mrtu si..pa če se prplazm po vsek petih gor..

pred 4 urami, Dr_Jakob pravi:

HUDO!!

Sveže zaklani vegani, v svojem lastnem sokcu, zraven čebula na tabornem ognju... cvrčanje, meščobe... aaaaa, God dammnit, ideje maš genialne!

in kdo bo prnesu 78kg maščobe?

pred 2 urami, Dr_Jakob pravi:

@SF, mal si zaj..., ker bi morala vegane že vsaj kak mesec vnaprej pitat z različno dišečo mešanico, npr, majaron, pa mlade čebulice.. bi mel tak super okus... 

ju stupid .. vegana morš futrat tko k purana..na silo ..in s čistokrvnimi ocvirki.. nej gouta al pa nej se zadau..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Srček 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ravno kar se je zgodilo nekaj čudnega... Un qurc ni hotu kresnit sem špricnil malo vejk wd-ja pred karburator in je enkrat kresnlo in pol odtrgalo klackalico / vagico

DSC_0103.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, smasher pravi:

Ok ravno kar se je zgodilo nekaj čudnega... Un qurc ni hotu kresnit sem špricnil malo vejk wd-ja pred karburator in je enkrat kresnlo in pol odtrgalo klackalico / vagico

 

Vesolje ti hoče povedat, da morš gor pripeljat ER5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Dr_Jakob said:

Vesolje ti hoče povedat, da morš gor pripeljat ER5

ti ne veš da mi na ER5ki drži gor hladilnik samo dvokomponentno lepilo, če 1x zdrsnem ostanem brez hladilnika... jomaha je narjena za metat potleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Dr_Jakob pravi:

HUDO!!

Sveže zaklani vegani, v svojem lastnem sokcu, zraven čebula na tabornem ognju... cvrčanje, meščobe... aaaaa, God dammnit, ideje maš genialne!

Neokusno, neumno, debata mislim, ne vegančki, dajte rajš kej konstruktivnega prbijat. Že tko bo vreme pomladno za regrat nabirat, kar je sicer super. Debata pa čist mim eventa, kr neki sam da se nabijajo posti, ki nimajo z Mamuti nč skupnega. A so to s takimi forami res še samo zadnji vzdihljaji Mamutov? A ni ostalo nič druga, ko samo neko slepo nabijanje u meglo. Golaž se VE, da bo tak ko mora bit, če sploh bo. Če ne druga, povejta #smasher, da ma bajke u qu...u ? 

pred eno uro, smasher pravi:

ti ne veš da mi na ER5ki drži gor hladilnik samo dvokomponentno lepilo, če 1x zdrsnem ostanem brez hladilnika... jomaha je narjena za metat potleh.

Smasher, bajke maš u q...u ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, GizmoFighter said:

 

Smasher, bajke maš u q...u ??

itak, do dzej sm kupu 3 motorje in za vse skupaj plačau manj kot 1700€, jomaha me je koštala 250 in me peljala 2x na mamute, zdej ko sem ji pa privoščil par novih kosov me je pa zjebala al pa jaz njo nisem še čisto prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, smasher pravi:

ti ne veš da mi na ER5ki drži gor hladilnik samo dvokomponentno lepilo, če 1x zdrsnem ostanem brez hladilnika... jomaha je narjena za metat potleh.

Težk boš zdrsnu na šudru naravnost pr 30 na uro. Ne računaj na kak sneg, za led pa bo tak pretoplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, smasher pravi:

itak, do dzej sm kupu 3 motorje in za vse skupaj plačau manj kot 1700€, jomaha me je koštala 250 in me peljala 2x na mamute, zdej ko sem ji pa privoščil par novih kosov me je pa zjebala al pa jaz njo nisem še čisto prepričan.

pomoje ti hoče kej povedat... a imaš še kaj kosov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smasher, bajke maš u q...u ??

 

Naša dežurna tečka pravi, da ne smem nc drugega napisat.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Dr_Jakob pravi:

Naša dežurna tečka pravi, da ne smem nc drugega napisat.

? sorry "zaklani vegani" so pa res mim...rajš študiri kok boš zasolil traso, da ne bo prehitro konec...a se gre čez 3 KRALJE...bi rajš tako, da bo trajalo malo? Premisli. Tud če ne bo snega pa leda, se da kej druga menit na to temo kot pa o pokušnji zelenjavnih prijateljev narave.

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GizmoFighter pravi:

? sorry "zaklani vegani" so pa res mim...rajš študiri kok boš zasolil traso, da ne bo prehitro konec...a se gre čez 3 KRALJE...bi rajš tako, da bo trajalo malo? Premisli. Tud če ne bo snega pa leda, se da kej druga menit na to temo kot pa o pokušnji zelenjavnih prijateljev narave.

Zasolil traso bo kar sam bogec, saj po neuradnih podatkih gor sneži k pr norcih...

Tebi, Tomosovcu, bo itak vse prelahko in boš dobil dodatne izzive. Za začetek ti bomo dodatno otežili pot s tem, da boš moral vozit z nami v skupini in pridno pomagat dvigat vse ostale, ki bodo padli (seveda sem spada tudi pomoč pri tekočih zadevahTM, itak). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Dr_Jakob pravi:

Zasolil traso bo kar sam bogec, saj po neuradnih podatkih gor sneži k pr norcih...

Tebi, Tomosovcu, bo itak vse prelahko in boš dobil dodatne izzive. Za začetek ti bomo dodatno otežili pot s tem, da boš moral vozit z nami v skupini in pridno pomagat dvigat vse ostale, ki bodo padli (seveda sem spada tudi pomoč pri tekočih zadevahTM, itak). 

Vedel sem, da me ne boš pustil na cedilniku ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dr_Jakob pravi:

Zasolil traso bo kar sam bogec, saj po neuradnih podatkih gor sneži k pr norcih.

???? kaka propaganda, mislis ce je Paski Kozjak mal posoljen....sneži moj q...c.?? nic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas mal sneži zdele..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!