Skoči na vsebino

Mamutovanje


SF

Priporočene objave

Pri nas tudi sneži...:yea1:

Samo za info... Rastlinojede živali danes še uživajo v senu, korenju, repi, pesi in kolerabi, jutri pa bo nov dan...:boobies:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SF pravi:

Pri nas tudi sneži...:yea1:

Samo za info... Rastlinojede živali danes še uživajo v senu, korenju, repi, pesi in kolerabi, jutri pa bo nov dan...:boobies:

pretvorba v meso je važna... kolkr vem nimajo protestanti nč prot svini..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zasnežil so že? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2020 ob 9:43, SF pravi:

ER5 imaš???? Pa to gre gor tudi po feltnah! No ne kmpiliciraj... Samo vrv vzemi s seboj pa imaš vse, kar potrebuješ. Če je guma zlizana pa je še toliko lažje, saj lahko vzameš tanjšo vrv. Pomembno je namreč samo to, da se vrv ne pogrezne v profil gume... 

Pa o čem se mi sploh pogovarjamo? Snega ne bo, prinesi kremo za sončenje in kopalke...

 

A senčniki za plažo tudi pridejo v poštev? ?

 

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud... Ampak kam ti to misliš stlačit na tisto ubogo Yamaho?

 

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

A zasnežil so že? :P

 

So. Po tistem se je pokvaril snežni top. Popravljajo ga že dve leti...:headbang:

Popravljeno . Popravil SF
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Še manj, kot teden dni do štarta.. Ste že začel pakirat? 

Nisem še nič pakiral, sem pa moped parkiral na ponk, hehe. Je treba še bremze zrihtat, da bom najpočasnejši. Pa nalašč sem zbolel, tako, da bom potem lahko normalno pod pritiskom vse pripravljal in penil, da nimam časa. Samo bo šlo, saj sem navajen. Vse naredim po planu, potem pa samo počakam, da gre vse v maloro. ???

 

LP Robert

Inked84568700_180571386626533_2406872103283326976_n_LI.jpg

84649038_2541763812773678_6805315641164169216_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, trebor pravi:

Nisem še nič pakiral, sem pa moped parkiral na ponk, hehe. Je treba še bremze zrihtat, da bom najpočasnejši. Pa nalašč sem zbolel, tako, da bom potem lahko normalno pod pritiskom vse pripravljal in penil, da nimam časa. Samo bo šlo, saj sem navajen. Vse naredim po planu, potem pa samo počakam, da gre vse v maloro. ???

 

LP Robert

Inked84568700_180571386626533_2406872103283326976_n_LI.jpg

84649038_2541763812773678_6805315641164169216_n.jpg

lesna zaloška doo v stečaju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

lesna zaloška doo v stečaju?

Tiste drvce so bile par let zunaj pokrite, sedaj so pa par let na toplem in suhem. Bojo pa manjši deli šli skozi raufnk v luft. V tem letnem času je lepo gledat plamene in zraven poslušat radio seljak ?. Ne, saj ga ne. Se da pa zraven šraufat mopede in avte tudi.

Aja, Subija ni več, ne bo več opravljal naloge shuttla na mamutih ?

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je takšna, stoji pa takole:

Snega je gor NIČ. Basolutno NIČ. V sredo naj bi po napovedih zapadlo 10-20cm. Vprašanje koliko oz. če ga bo kaj ostalo do vikenda. V najboljšem primeru bo belo, v najslabšem pa bomo pakirali kopalke.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst kej obvladam to jebo bo snežil k pr norcih..ok k pr mamutih..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 2. 2020 ob 15:17, trebor pravi:

Inked84568700_180571386626533_2406872103283326976_n_LI.jpg

 

Takole ponavadi v Indiji pokojnika dajo na kup lesa, potem pa "zadevo" zažgejo... :slap:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Takole ponavadi v Indiji pokojnika dajo na kup lesa, potem pa "zadevo" zažgejo... :slap:

Ni pokojnik, je samo na dopustu v višavah, poleg tega je pa na kupu železa in ne drv, hehe.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, trebor pravi:

 na dopustu v višavah, poleg tega je pa na kupu železa in ne drv, hehe.

a dvomiš , da bi slabo gorel če je prenizko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, trebor pravi:

Ni pokojnik, je samo na dopustu v višavah, poleg tega je pa na kupu železa in ne drv, hehe.

 

 

LP Rober

Prav vseeno je, kje stoji, ker tudi na deponijah nikoli ne zagori kup lesa, ampak kup gum, ki je od lesa oddaljen le par metrov... hehehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vse kaže, da snega ne bo, in bodo ceste kopne, rzmišljamo o manjši spremembi vožnje proti mamutplacu. Med Vojnikom in Vitanjam bi vrinili lažji makadamski odsek . Naj povem, da ne gre za offroad, ampak lep, popolnoma legalen makadam prek Paškega Kozjaka. Je kaj interesentov?

Popravljeno . Popravil SF
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kaže - na šipi od krjole - da pada sneg..ta trenutek v domžalah..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, SF pravi:

Ker vse kaže, da snega ne bo, in bodo ceste kopne, rzmišljamo o manjši spremembi vožnje proti mamutplacu. Med Vojnikom in Vitanjam bi vrinili lažji makadamski odsek . Naj povem, da ne gre za offroad, ampak lep, popolnoma legalen makadam prek Paškega Kozjaka. Je kaj interesentov?

Ce pridem, sem za. Te bom sledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem našel še niti torbe, šotora ali čevljev imam namen čez cca 24h štartat za v lublano, javim če plan propade. (tako bom mel celo noč čas v lj ugotavljat kaj mi je iz motorja odpadlo) ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom zamudil in pridem v soboto, gremo v petek po novo rajnglo na 4 kolesih. SF, bom pa vseeno pomagal rezat čebulo in meso. ?

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se bom nehu z vami družit, k se še moji mopedi nalezejo slabih idej.

Lihkar se mi je Peggy uscala, olja je velika luža kamorkoli pridem. Zdej mam pa na voljo dve varianti: al na silo in na brzino popravit Peggy al pa na brzino menjat gumhy na Guzziju, bemu sunac!

 

p.s. obstaja varianta, da bom samo par litrov olja s sabo vzel, pa klinc gleda šraufanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Dr_Jakob pravi:

Js se bom nehu z vami družit, k se še moji mopedi nalezejo slabih idej.

Lihkar se mi je Peggy uscala, olja je velika luža kamorkoli pridem. Zdej mam pa na voljo dve varianti: al na silo in na brzino popravit Peggy al pa na brzino menjat gumhy na Guzziju, bemu sunac!

 

p.s. obstaja varianta, da bom samo par litrov olja s sabo vzel, pa klinc gleda šraufanje.

Rabiš kakšen moped? Kaj bi se našlo v garaži, hehe,

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmm.. letos je 2020 ..k je glih tko nekak okrogla letnca lohk povabmo 20 kurb , jih zvežemo , zrajcamo do tikpredzdajci in se ga napijemo..in tako iz dneva v konc vikenda..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 2. 2020 ob 17:41, Dr_Jakob pravi:

Ekzekli. Zaj...at vse kar se da, pa pol reševat na silo.

 

pred 27 minutami, Dr_Jakob pravi:

Lihkar se mi je Peggy uscala, olja je velika luža kamorkoli pridem. Zdej mam pa na voljo dve varianti: al na silo in na brzino popravit Peggy 

p.s. obstaja varianta, da bom samo par litrov olja s sabo vzel, pa klinc gleda šraufanje.

ti s to namenoma? ej glih morm zamenat olje za cvrtje... vzamem s sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!