Skoči na vsebino

Mamutovanje


SF

Priporočene objave

Kukr vidim po fotkah so ble to ultra zahtevne razmere za Bemfle...Jih je škoda za po takih gmajnah.....:naughty:. Pol ne ne prideš lep nazaj v lepo mesto...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hy650 pravi:

Kukr vidim po fotkah so ble to ultra zahtevne razmere za Bemfle...Jih je škoda za po takih gmajnah.....:naughty:. Pol ne ne prideš lep nazaj v lepo mesto...

A jbg, za zdaj navadni smrtniki se ne moremo upravljat z vremenom.

Vsi komentarji na temo snega so povsem brezvezni, če bi lahko naročali sneg, bi tudi to uredili, tako pa lahko samo gledamo in se čudimo. Jebise Greta, pa tuu...

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko moj zaključek mamutov, ob 18h v Portorožu... Sem šel mimo Cacaota in slikal zahod, če bi bil pravi mamut, bi šel v cacao v smrdljivi obleki in si ponosno kej naroču, saml sem pussika pa sem raje domov pod tuš spokau. 

Hvala za družbo in potrplje na poti domov @thumper @SF

DSC_0025.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Dr_Jakob said:

Jebise Greta,

 

3 hours ago, avtomoto said:

Kriva je "Greta T", da Mamutom slabo kaže . .


:hmm: a sta ziher? De ni lih kontra? Men se  Greta u bistvu zdi Mamutka, in si ob pravem casu, zelo zeli sneg? Ker ce bi tela vec toplote, ne bi jadrala.....

 

zalostn de ste nabirali zvoncke, vesel de ste stvar vseeno spelali. Tradicija velja! 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kugelschreiber pravi:

zalostn de ste nabirali zvoncke, vesel de ste stvar vseeno spelali. Tradicija velja! 

Nč bit žalosten, kar nekaj ljudi extra smo imeli samo zato, ker so ravno zaradi pomanjkanja snega uspeli pridt na obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Dr_Jakob said:

zaradi pomanjkanja snega uspeli pridt na obisk.

...en Griso 8V je tud bil tam, ce sem prav videl... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, avtomoto pravi:

Kriva je "Greta T", da Mamutom slabo kaže . . .. ?

ona je en zelo dober pridobitniški projekt ..

in čista statistika po letih pravi , da je od trenutka , ko se je pojavila ,šlo z vsakim letom na slabše.. 

pred 10 urami, smasher pravi:

Eko moj zaključek mamutov, ob 18h v Portorožu... Sem šel mimo Cacaota in slikal zahod, če bi bil pravi mamut, bi šel v cacao v smrdljivi obleki in si ponosno kej naroču, saml sem pussika pa sem raje domov pod tuš spokau. 

Hvala za družbo in potrplje na poti domov @thumper @SF

DSC_0025.JPG

eh brezveze..letos smo premal smrdel k so bla suha drva.. za drugo leto pa lahko tako malo nesramno po kakih podtalnih vezah nahecajo greto , da obišče slovenijo in ima v nedeljo "open press " tam v lokalčku ob reki v celju pa uletimo ..da bo imela bit od česa solzna.

kakšn potrpleje? herc je bil na 170 skoz , stresno kot na nortwest tt .. 

pred 7 urami, Zok pravi:

...en Griso 8V je tud bil tam, ce sem prav videl... :naughty:

saj je bilo tudi nekaj bmw motorjev in triumph , pa benelli , goldwing , cbr xx, nekaj kar je po temeljitem strokovnem ogledu dajalo vtis po vfr ,kawazuki pa še kaj , mimo česar sem šel pač v trenutkih zmanjšane vidljivost.. 

nobenega bmflarja ..nič pogrešal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zok pravi:

...en Griso 8V je tud bil tam, ce sem prav videl... :naughty:

Griso je bil po sili razmer, naslednje leto bo dobil taprave zimsky gumhy

WintergripPlus.jpg.3b1e567af6ecad69e7035ce4cc991474.jpg

pa bo taglaven.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Dr_Jakob said:

Griso je bil po sili razmer, naslednje leto bo dobil taprave zimsky gumhy

WintergripPlus.jpg.3b1e567af6ecad69e7035ce4cc991474.jpg

pa bo taglaven.

Turki so znani proizvajalci odlicnih gum. Upam de pridejo v EU :lol1:

13 hours ago, Dr_Jakob said:

Nč bit žalosten, kar nekaj ljudi extra smo imeli samo zato, ker so ravno zaradi pomanjkanja snega uspeli pridt na obisk.

Sam to je cudno, k de bi blo na bazenu vec folka, ko je pol prazn....again. Tradicijo spostujem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kugelschreiber pravi:

Turki so znani proizvajalci odlicnih gum. Upam de pridejo v EU :lol1:

Anlas gume sm js mel na Hongdi PisOfŠit in so se super dobro odrezale. Kar se mene tiče, je Anlas nekje tik pod Mitasom, kateremu kar zaupam.

pred 20 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam to je cudno, k de bi blo na bazenu vec folka, ko je pol prazn....again. Tradicijo spostujem. 

Ko so razmere take kot letos, ima praktično vsakdo priliko, da sproba Mamutovanje, brez da bi kako hujše poškodoval sebe in/ali motor.

P.s. Kot sem opazil, tebe ni bilo... Pa bi lahko bil. V čem je pa to finta? (tisti, ki so prišli letos, ko je brez snega, so vsaj prišli, zakaj nisi tudi ti zbral poguma?)

p.p.s. Če si že uporabil primerjavo z napol praznim bazenom... kje pa misliš, da se neplavalci sprva naučijo plavat, v ultra globokem bazenu ali v takem?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Dr_Jakob pravi:



P.s. Kot sem opazil, tebe ni bilo... Pa bi lahko bil. V čem je pa to finta? (tisti, ki so prišli letos, ko je brez snega, so vsaj prišli, zakaj nisi tudi ti zbral poguma?)

 

Za take razmere, kot ste jih imeli letos, ne rabiš ravno pretiranega poguma. Oblečeš se in greš... res pa je, da ti mora bit zadeva všeč... nekaterim je, drugim ne... 

Bravo vsem, ki ste bili gor..spoštovanje.... pogrešam kakšno fotko, boste kaj naložili? :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Dr_Jakob said:

P.s. Kot sem opazil, tebe ni bilo..

Pronicljiv opazovalec!!! Nimam izgovora. 

8 minutes ago, Dr_Jakob said:

kje pa misliš, da se neplavalci sprva naučijo plavat, v ultra globokem bazenu ali v takem?

:hmm: mene so navadli u morju? Je blo pa to delč nazaj, tik po sedemdesetih. Pelat mulca na morje, brez bazena...Taki eksperementi so zdaj najbrž socialno nesprejemljivi. Al misliš de je ata hotu svojo napako popravt z "nesrečo" :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

Za take razmere, kot ste jih imeli letos, ne rabiš ravno pretiranega poguma. Oblečeš se in greš... res pa je, da ti mora bit zadeva všeč... nekaterim je, drugim ne... 

Bravo vsem, ki ste bili gor..spoštovanje.... pogrešam kakšno fotko, boste kaj naložili? :) 

Jaz sem šel po sili razmer z Grisotom na SF+ / TF combo gumah, pa ti povem, da je bilo ravno prav izziva, da mi je parkrat odneslo sprednjo gumo, ravno toliko, da mi je rt mal skup stisnlo.  (100m je bilo snega/ivja na cesti, pa tudi mehko blato precej drsi.) Drugače pa veš da ni blo frke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Dr_Jakob pravi:

Jaz sem šel po sili razmer z Grisotom na SF+ / TF combo gumah, pa ti povem, da je bilo ravno prav izziva, da mi je parkrat odneslo sprednjo gumo, ravno toliko, da mi je rt mal skup stisnlo.  (100m je bilo snega/ivja na cesti, pa tudi mehko blato precej drsi.) Drugače pa veš da ni blo frke.

Da se razumemo, jaz vam seveda privoščim sneg, ker potem je to tisto pravo Mamutovanje... škoda... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Dr_Jakob said:

Jaz sem šel po sili razmer z Grisotom na SF+ / TF combo gumah, pa ti povem, da je bilo ravno prav izziva, da mi je parkrat odneslo sprednjo gumo, ravno toliko, da mi je rt mal skup stisnlo.  (100m je bilo snega/ivja na cesti, pa tudi mehko blato precej drsi.) Drugače pa veš da ni blo frke.

ka pol? Je pegi ded? :cry:

Just now, motozajebant said:

Da se razumemo, jaz vam seveda privoščim sneg, ker potem je to tisto pravo Mamutovanje... škoda... 

ekzektli. jez jim prvoščm 2m snega in 150 folka, k se ma res fino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Da se razumemo, jaz vam seveda privoščim sneg, ker potem je to tisto pravo Mamutovanje... škoda... 

Kot sem že prej rekel, sneg je samo bonus. Vse ostalo je bilo tako, kot mora bit, vključno s tapravim folkom, super hrano, odlično pijačo in odfukančki (letos prednjačijo hrvati muahahaha)

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

ka pol? Je pegi ded? :cry:

Uscava se je, presica. Zdej nabiram zadostno količino piva, da se spravim v garažo in nardim šraufnparty. Seveda pa nisem tolk nor, da bi en dan pred Mamutovanjem razstavljal pol motorja, pa potem tuhtal a se mi bo izšlo al ne. Peggy bo v kratkem spet na cesti in upajmo pri novem lastniku.

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

ekzektli. jez jim prvoščm 2m snega in 150 folka, k se ma res fino. 

V soboto nas je bilo okrog ognjišča reci piši 36+ komadov in komadic. Bo čist okej.

2m snega... bi bilo pa lušno, se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Mene pa razmere niso motile, prav prijeten sončen dan je bil, za martinčkanje :) tudi po snegu bi peš prišel z lahkoto :) 

Hvala za obisk. Škoda, ker si bil (pričakovano) nepripravljen, ker bi lahko ostal z nami cel vikend, ob ognju se je grelo kar nekaj zaspančkov.

 

p.s. Letos bi lahko prišel tudi z Versysom. Ne reci, da ni res. Tolk nesposoben celo ti nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, motozajebant pravi:

pogrešam kakšno fotko, boste kaj naložili? :) 

Popoldan/zvečer bom kaj objavil.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dr_Jakob pravi:

Hvala za obisk. Škoda, ker si bil (pričakovano) nepripravljen, ker bi lahko ostal z nami cel vikend, ob ognju se je grelo kar nekaj zaspančkov.

 

p.s. Letos bi lahko prišel tudi z Versysom. Ne reci, da ni res. Tolk nesposoben celo ti nisi.

Letos so bile takšne razmere, tudi za versys, ja :) vendar sem se z leti spremenil in začenjam aprila :) 

Ampak glej, za prvič, da človek vidi, je tudi krajši obisk dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Dr_Jakob pravi:

 pa ti povem, da je bilo ravno prav izziva, da mi je parkrat odneslo sprednjo gumo, ravno toliko, da mi je rt mal skup stisnlo.  (100m je bilo snega/ivja na cesti, pa tudi mehko blato precej drsi.) Drugače pa veš da ni blo frke.

malo ..še dva dni je bila izbokla fuga na sedežu.. :naughty:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snečer pravi:

Letos so bile takšne razmere, tudi za versys, ja :) vendar sem se z leti spremenil in začenjam aprila :) 

Ampak glej, za prvič, da človek vidi, je tudi krajši obisk dovolj.

Morš enkrat pridt za full dalj časa, se malo usest k ognjčku, štumfe dol, zasmradit goro, spit kak pir al dva... najst, pojest klobaso al tri...najst, pa povedat vsaj 1-200 vicev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom objavu link na album, tole zdaj je bilo mal blesavo :D

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!