Skoči na vsebino

Nrg mc3 predelava


Leon21

Priporočene objave

Pozdravljeni kupil sm rabljenega nrgja z avspuhom zx drugo je original, blokade so dol.

Motor doseze okoli 80 km/h. Rad bi ga predelal da ima vecjo koncno hitrost in da ima bolse pospeske. Cenovno naj bi bilo okoli 600€.

Pa da se dele zlahka dobi npr. Cilinder.si

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/14/2020 at 6:38 PM, Leon21 said:

Cenovno naj bi bilo okoli 600€.

:?

Sodelavec je za 850 eur prodal Aprilio SR 50 in za 1100 eur kupil Hondo Forza 250, in za 300 eur nabavil se nova diska, zavorne obloge, malossi variomat, sklopko, jermen, menjal vse tekocine (vkljucno z zavornim oljem, oljem sekundarnega prenosa itd)... ...in se zadeva dejansko premakne, tudi z dvema potnikoma. Da bi za 600 eur rihtal 50/70 ccm, ki bo cez 20 delovnih ur ponovno rabil generalko... :?

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej čez 120km/h boš težko prišel, če že hočeš delat neumnosti dej si buđet 300€ za kose, to bi moralo bit dovolj za en 70cc kit. Lahko pa kupiš rabljen piaggio 125cc motor z varomatom in ga vgradiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ispit samo za B? 

V tem primeru bi jaz 600 eur raje investiral v izpit za A. Je bolj trajna resitev. ;)

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Doberdan imam eno vprasanje, imam skuter piaggio nrg predelan 

Na njem je arisal 70cc kit, malosi variomat, mqlosi sklopka, trsi fedrcki v skopki, lazji valcki v variomatu ,trsi feder za zadnji del variomata in pa sportni avspuh. Na original 50cc glavi sem imel svecko z dougim navojem. Sedaj imam pa na arisal glavi svecko z krajsim navojem ista dimenzija kot pri tomosih. In me malo zafrkava ker je obratomer prenehal delati. Malo sem bral na moto svetu  in sem zaznal da naj bi iz svecke dobivalo signale za obrate. Zanima me ce je ti res in ce je kaksna posebna svecka za to. Se mi pa tudi zdi da ko ga vzgem in dam malo gasa da nepride do vziga vsakic in potem motor crkne. 

To mi ze dalj casa dela. Ko sem vzel svecko ven je bila pocena mislil sem da je bil to vzrok in sem dal eno rabljeno svecko in to sezmeraj pocne. 

Popravljeno . Popravil Tim berce
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!