Skoči na vsebino

Parking v Livornu, parkiranje, kje pustiti avto ali prikolico ter pot nadaljevati z motorjem


Priporočene objave

Ali je že kdo prakticiral da je motor naložil na prikolico in se zapeljal do Livorna, od kjer je nato pot nadaljeval na motorju. Kater parking ste koristili v Livornu ali okolici za nekaj dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, AlesD pravi:

Ali je že kdo prakticiral da je motor naložil na prikolico in se zapeljal do Livorna, od kjer je nato pot nadaljeval na motorju. Kater parking ste koristili v Livornu ali okolici za nekaj dni?

post sem ti premaknil men načrtovanje, ter nekoliko spremenil naslov. Sicer bi bilo bolje postaviti vprašanje v kaki temi tipa Korzika, Sardinija itd..ne vem kam sicer greš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med prvomajskimi načrtujemo Sardinijo. Da se izognemo dolgočasne AC bi motorje prepeljali do Livorna kar na prikolici ali v kombiju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, AlesD pravi:

Med prvomajskimi načrtujemo Sardinijo. Da se izognemo dolgočasne AC bi motorje prepeljali do Livorna kar na prikolici ali v kombiju. 

Niti ni slaba ideja, mogoče bi se splačalo razmislit o parkingu malo izven mesta, kjer je več prostora..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da vas gre več je morda opcija celo, da se s kombijem vred zapeljete na trajekt in potem vse skupaj parkirate kar pred hotel. Če si za bazo izberete npr. Tortoli, imate odlično izhodišče za mnoge dnevne ture z minimalnim prekrivanjem.

V teh nekaj mojih obiskih Sardinije sem namreč videl že precej takšnih skupin. Pretežno Nemci in Avstrijci.

Nekateri imajo s seboj kar mini potujočo delavnico in potem na hotelskem dvorišču menjajo gume (ob tem pa seveda popijejo tudi veliko Ichnuse...:alko:)

 

Potujoca delavnica.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slaba ideja. Pa še malo bolj na komot si na trajektu. Planiram nekako tako da bi imeli več baznih taborov,  a se od enega do drugega ne bi premikali spet z avtom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, AlesD pravi:

Med prvomajskimi načrtujemo Sardinijo. Da se izognemo dolgočasne AC bi motorje prepeljali do Livorna kar na prikolici ali v kombiju. 

Je še kaj placa na prikolici / kombiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi smo lani parkirali tule:

https://www.parcheggiocecconi.it/

Stalo je 80eur za 8 dni za avto + prikolico. Delovali so zanesljivo, vse kar smo se zmenili je drzalo, tudi v nedeljo imajo odprto. 

Do trajekta je potem se par km voznje, nic dramaticnega.

Tip ima tudi whatsapp na stevilki +39 391 186 5064

Lp

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Sardinijo z motorji v kombiju je super zadeva. Mi smo jo uresnicili lani med prvomajskimi prazniki. In v nasem hotelu je bilo ogromno Nemcev in Avstrijcev, ki so se dol pripeljali z motorji na prikolicah.

 

2019-05-03 10.07.56-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!