Skoči na vsebino

12 in 5 V vtičnice


Dry

Priporočene objave

Iščem standardno 12 v vtičnico za na motorno kolo. Tole sem našel v Conradu:

post-9351-1132930015.jpg

Mi je sicer všeč, deluje robustno in ima pokročekv, moti pa me, da ni popolnoma zaprta (voda, umazanija, itd.).

Imajo tudi tale model:

post-9351-1132930032.jpg

Brez pokrovčka, zelo nežna plastika, za uporabo v notranjosti avtomobila pač.

Morda kdo ve, kje (po možnosti v SLO) bi se dalo dobit kaj bolj primernega? Hvala za pomoč in odgovore. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo v JUST in HTE, mislim da sem dal lani zanjo okoli 300 SIT, v Conradu je verjetno cena 4 kratna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgvore in nasvete. :)

Tole sicer ni čisto res ;) :

v vsaki avto trgovini jo dobiš .)

Vtikačev imajo kolikor češ, vtičnic pa ne, baje, da v bistvu nihče niti ne povprašuje po njih.

Sem pa vseeno šel do Conrada, si ogledal stvari v živo. Mi je pa prodajalec razložil, da je edini (!) model, ki je primeren za montažo zunaj tale:

post-9351-1133121941.jpg

Cena: 4.790,- Sit :angry2:

Sicer grd na pogled, je pa res, da je popolnoma vodotesen.

Bom še malo razmislil. Še dobro, da je zima. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

originalno vgrajena,

27€ <_<

post-685-1146036418_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originalno vgrajena,

27€ <_<

Mater maš spucan motor :OK:

Drugač pa glihkar razmišljam, da bi tole originalno BMW zamenjal za navadno 12V, da mi ni treba vedno vlačit vmesnika s seboj...samo še nisem našel ene pametne variante :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater maš spucan motor :OK:

Drugač pa glihkar razmišljam, da bi tole originalno BMW zamenjal za navadno 12V, da mi ni treba vedno vlačit vmesnika s seboj...samo še nisem našel ene pametne variante :(

vmesnik gre pod zic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu sam stroski cirka jurja.

Material vtičnica, dvožilni kabel, 2 pozlačena čevljčka, podnožje varovalke, varovalka.

Zraven pa rabiš še malo cina in spajkalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm.... :hmm: ...to si bom pa zapomnu za naslednič ko grem tja, da nabavim... zanimiva zadevca... ma kdo? ve kolk kj požere akumulator pa to? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... :hmm: ...to si bom pa zapomnu za naslednič ko grem tja, da nabavim... zanimiva zadevca... ma kdo? ve kolk kj požere akumulator pa to? :)

Kako misliš požere akumulator ???

Saj je le vtičnica, odvisno kaj boš obesil nanjo, v specifikacijah pa piše da prenese 5A (60W).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... :hmm: ...to si bom pa zapomnu za naslednič ko grem tja, da nabavim... zanimiva zadevca... ma kdo? ve kolk kj požere akumulator pa to? :)

Poraba sama vtičnica nima nič, dokler kaj not ne uštekaš. Jaz med potjo ki traja od 16 do 21 dni polnim mobitel, kamero, fotoaparat in pumpam turbomaksimus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Takle set se dobi v trgo avtu pa še drago ni .Moški šteker paše v vtičnico Yamaha- BMW original(mala), če pa daš gor rudeč plastični nastavek potem paše tudi v avto (velika vtičnica).Te vtičnice in vtikače dobite lahko tudi v raznih agro trgovinah namreč to se veliko uporablja pri traktorskih priključkih. :OK:

post-9445-1146857539_thumb.jpg

post-9445-1146857570_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam spodaj? :blink: Še dobro, da ni na auspuh pršraufana... :P

Saj res, kdo se bo po kolenih plazil, da si cigaret prižge.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba sama vtičnica nima nič, dokler kaj not ne uštekaš. Jaz med potjo ki traja od 16 do 21 dni polnim mobitel, kamero, fotoaparat in pumpam turbomaksimus.

No, takšen primer sem želel slišat oz. vidt... :) Ja, vem da sama nč ne porab... :D Zanimala me je nak praktična primerjava... :)

Potem je to kr fajna zadevica... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res, kdo se bo po kolenih plazil, da si cigaret prižge.... :P

nobeden.. iz žepa vzameš vžigalnik, pa je.. :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Rad bi montiral vtičnico 12 v na yamaho fzs 6, pa ne vem kje bi bilo najbolj primerno mesto. Mogoče ve kdo kam, oziroma jo je kdo že montiral? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!