Skoči na vsebino

Yamaha XJ6 / N / S / F Diversion


Atron

Priporočene objave

OD danes naprej sem ponosen lastnik Diversiona 2009 modre barve... če gre po sreči bodo jutri gor tablice in fotke... motor pelje odlično :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OD danes naprej sem ponosen lastnik Diversiona 2009 modre barve... če gre po sreči bodo jutri gor tablice in fotke... motor pelje odlično :worship:

Daj kakšno sliko, malo povej kako se pelje in ali je zelo zamorjen pod majhnimi obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OD danes naprej sem ponosen lastnik Diversiona 2009 modre barve... če gre po sreči bodo jutri gor tablice in fotke... motor pelje odlično :worship:

:OK::worship: Daj res slike pa prvih x kilometrov (maš napisano v knjižici) ga obezno utekaj! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je kar lepa zadeva tale novi diversion, pa tudi tehnični podatki so bolj konkurenčni ostalim znamkam :rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelje zelo lepo... v ovinke gre skor samo... vleče z malih obratov.. od 2000 v vsaki prestavi zelo lepo vleče... no prvih par tudi od 1500..zelo komot... jst sm zelo zelo zadovoljen.. je pa nova iz škatlice :) moti me samo to k od 3500 čutiš ko začne dihat pa veš da se moreš pri 5000 umirit...(utekavanje :D) zlo zadovoln no vlgavnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelje zelo lepo... v ovinke gre skor samo... vleče z malih obratov.. od 2000 v vsaki prestavi zelo lepo vleče... no prvih par tudi od 1500..zelo komot... jst sm zelo zelo zadovoljen.. je pa nova iz škatlice :) moti me samo to k od 3500 čutiš ko začne dihat pa veš da se moreš pri 5000 umirit...(utekavanje :D ) zlo zadovoln no vlgavnem

Mogoče že veš kakšna je približna poraba? Iz katerega kraja pa si? (zanima me zato, ker ga bo najbrž kupil tudi oče pa da bi ga malce slišal in bolje ogledal).

Katerega pa si kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče že veš kakšna je približna poraba? Iz katerega kraja pa si? (zanima me zato, ker ga bo najbrž kupil tudi oče pa da bi ga malce slišal in bolje ogledal).

Katerega pa si kupil?

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...003&st=1485 <--- fotke

poraba se pa giblje 4,5 - 5 litrov odvisn od vožnje lah tud kaj manj sem pa iz primorske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...003&st=1485 <--- fotke

poraba se pa giblje 4,5 - 5 litrov odvisn od vožnje lah tud kaj manj sem pa iz primorske

No ko boš naredil kakšno večjo turo mi še povej kakšna je bila vožnja (utrujajoča, rit bolela, zapestja,...pač karkoli) in pa kako se počuti sopotnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko boš naredil kakšno večjo turo mi še povej kakšna je bila vožnja (utrujajoča, rit bolela, zapestja,...pač karkoli) in pa kako se počuti sopotnica.

Danes naredil enih 150 km... mal me je rit bolela ampak.. je treba rit spet na motor navadit.. drgač je kaj komot... drugo nič .. sopotnica pa ni dost navajena na motor.. njo tud mal rit.. to je tud vse :) ko bodo še večje ture povem več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem bral tole novico in sedaj ugotovil, da to kar tukaj piše sploh ne drži. Od kot torej te informacije?

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam ?!?!?!

Ne štekam, kaj je tu ponosnega: a plačilo s kartico, gotovino, gotovina + popust ..... :whistle:

LP

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Tudi pri nas doma je ena bela - tik pred 1. servisom

post-1569-1245139096.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en lastnik XJ6 Diversion 2009. Grafitno črne barve.

Sedaj nekje pri 600km, zaenkrat zadovoljen.

Fotografije v galeriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

ravnokar sem naročil k&n filter za mojo Diversionko ... YA-6009.jpg bomo vidli sporočam več ko bo montirano

Popravljeno . Popravil Atron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!